dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Wola Duchacka

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem i widokiem Kraków, wola Duchacka ( wolne od 01.07.26) LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Sas-Zubrzyckiego (podgórze Duchackie / Wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 732 zł70,59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 235 zł37,96 m² 15 865 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 422 zł55,92 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 40m2, z dużą loggia 4,53 m2 o ekspozycji zachodnio południowej. Nowoczesna architektura i standard wykończenia oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pok/53 m 2/balkon/ Podgórze Duchackie/ul. Serbska Okazja! Świetne pod inwestycję. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o pow. 53 m 2 w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł62,10 m² 13 446,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | 2020 rok | 5 min do Bonarki | Gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 38,08 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł60,90 m² 15 270,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty 3-pokojowego mieszkania, zaprojektowanego z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Przestrzeń lokalu składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł66,13 m² 14 743,69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł25,46 m² 24 548,31 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty komfortowego, 1-pokojowego mieszkania, zaprojektowanego z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Przestrzeń lokalu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 760 zł43,20 m² 17 054,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 poznaj szczegóły promocji zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 683 zł69 m² 13 893,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,01 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na ul. Serbskiej w Krakowie. Lokalizacja I budynek: mieszkanie znajduje się na 3cim piętrze w budynku na ul. Serbskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 268 zł68,21 m² 11 453 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja cenowa na nabycie dużego mieszkania w bardzo dobrej cene i lokalizacji w okolicach Centrum Handloweg Bonarka, to płd/zach. część Krakowa Przedstawiam bardzo dobrze zaprojektwane 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 000 zł50 m² 16 340 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 275 zł43,35 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 905 zł39,50 m² 15 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 428 zł55,66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy galerii"bonarka". Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wola Duchacka przy ulicy Sebastiana Klonowica w Krakowie. Oferta na wyłączność, tylko u nas! We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 108 zł45,16 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga: cena promocyjna. Do nabycia przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,16m2, z balkonem, skierowane na południe. Ta atrakcyjna oferta o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 000 zł50 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 500 zł45 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 728 zł45,64 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 45,64 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Lokum Vista | Walerego Sławka 13a Cena: 719 000 zł Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 830 zł43,30 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 232 zł56,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 56,66 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 46m , zlokalizowane przy ul. Jana Sas-Zubrzyckiego , w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferta na wyłączność We.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 480 zł54,80 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 600 zł27,92 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie idealne dla studenta lub pod inwestycję na wynajem. Lokal o powierzchni 27,92 m składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł68,21 m² 13 780,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68,21 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Na sprzedaż oferuję w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 974 999 zł133 m² 14 849,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień: kilka prywatnych pokoi, osobna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie o powierzchni 41 m2. Znajdujące się w bardzo dobrze zlokalizowanej części Krakowa na ul. Walerego Sławka w dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł14,69 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mikrokawalerka w dzielnicy Wola Duchacka przy ul. Walerego Sławka. Idealna pod inwestycję najmu długoterminowego lub klienta indywidualnego, na przykład dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * sypialnia + salon Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł40,50 m² 17 012,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Termin Odbioru Kluczy: marzec 2026 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.35 m2 w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 968 zł68,08 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.08 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 120 zł38,36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dające duże możliwości aranżacji przestrzeni 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 120 zł25,60 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 530 zł64,30 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 524 zł47,89 m² 15 567,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3