dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Wola Duchacka

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

646 140 zł39,16 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie w okolicach Bonarki w ogrodzonym i monitorowanym budynku z 2017r. 2 osobne pokoje plus kuchnia z wyjściem na przestronny balkon. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 330 zł53,90 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wola Duchacka przy ulicy Sebastiana Klonowica w Krakowie. Oferta na wyłączność, tylko u nas! We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł59 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy niezależne pokoje przy galerii bonarka-potencjał 7-8 % roi! Dlaczego to idealna okazja inwestycyjna? Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po remoncie będzie generować wysoki przychód?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja Budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy galerii"bonarka". Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dające duże możliwości aranżacji przestrzeni 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 90 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Wschód przy ul. Sławka. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł67 m² 14 761,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 539 zł57,73 m² 15 166,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 600 zł41 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 120 zł25,60 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 653 zł28,09 m² 16 149,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Promocja! 5 % rabatu oraz miejsce postojowe na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajdujące się przy ul. Włoskiej w dzielnicy Wola Duchacka. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w budynku z 2023 r. Idealnie sprawdzi się pod inwestycję lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,08 m² 11 680,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 900.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, duża piwnica; W pobliżu: park, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Lokum Vista | Walerego Sławka 13a Cena: 719 000 zł Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł52 m² 42,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (52m2) w bloku przy ul. Włoskiej 13 w Krakowie (dz. Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 250 zł45 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,01 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł34,05 m² 15 712,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Podedworze 13 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,05 m z balkonem 8,56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł45 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 750 zł45 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,40 m² 11 549,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,4 m , zlokalizowanego na parterze w 3-piętrowym budynku z 1981 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na ul. Serbskiej w Krakowie. Lokalizacja I budynek: mieszkanie znajduje się na 3cim piętrze w budynku na ul. Serbskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 890 zł53,90 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 500 zł39,25 m² 17 082,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 800 zł54,80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na piątym piętrze. Blok położony jest w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Białoruskiej, wola.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super kawalerka bez czynszu administracyjnego. Doskonały dojazd na teren nieruchomości zarówno z Centrum, ruczaju, wieliczki, skotnik. Mieszkanie bez opłat czynszu administracyjnego. Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 230 zł49,70 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł68,21 m² 13 780,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68,21 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł53,90 m² 13 896,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca maja a otrzymasz komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w garażu za darmo! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł49,70 m² 14 064,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 46m , zlokalizowane przy ul. Jana Sas-Zubrzyckiego , w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferta na wyłączność We.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52 m² 13 826,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Duchacka, pogórze Duchackie, beskidzka, witosa, gołaśka, kurdwanów Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Woli Duchackiej. Mieszkanie 52 m2 z 3 ustawnymi pokojami oraz.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XI Podgórze Duchackie, Wola Duchacka

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij