dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 717 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 717 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

1 890 000 zł160 m² 11 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Sprzedaż, kraków, śródmieście, stare miasto, ul. Piłsudskiego. Mieszkanie 5 - pokojowe o powierzchni ok. 160 m2 znajdujące się na I piętrze III - piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Prądnik Biały,Kraków

450 000 zł37 m² 12 251,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się przy ulicy Makowskiego 18. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku, ekspozycja okien wschodnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z balkonem na os.Tysiąclecia. Mieszkanie jest w trakcie remontu, podczas którego wymieniona została instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł71 m² 12 708,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz dodatkowych kosztów Contact in english Podana cena jest ceną brutto, zawiera podatek vat w stawce 23% (cena netto 730 894 zł) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola Duchacka,Kraków

483 000 zł55 m² 8 739 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska Boczna

Ugorek,Kraków

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na 3 piętrze składa się z: salonu Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

709 000 zł59 m² 11 962,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem wykończone, zlokalizowane na pierwszym z trzech pięter apartamentowca przy ulicy Józefa Chełmońskiego 136C w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

499 000 zł42 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ścisła Krowodrza, ul. Litewska. 2 osobne pokoje, jasna kuchnia, położone na ostatnim 4 pietrze w bloku. Mieszkanie zadbane. Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

1 153 786 zł99 m² 11 710 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zamieszkaj na starym podgórzu - kameralna lokalizacja 3 pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami W nowym budownictwie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł43 m² 11 532,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyremontowane 2 pokoje z balkonem, z wymienioną instalacją wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Głogowska

Łagiewniki,Kraków

200 000 zł18 m² 11 370,10 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w Łagiewnikach - Blisko Bonarki lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (10-20 minut). 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski Wielkie,Kraków

457 000 zł56 m² 8 204,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferują do sprzedaży ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7m położone przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakusa

Stare Podgórze,Kraków

499 000 zł39 m² 12 890,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krakusa w Krakowie (dzielnica Stare Podgórze). Powierzchnia użytkowa: 38,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Duchacka,Kraków

873 233 zł85 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

562 000 zł35 m² 16 057,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Emmerson prezentuje: przestronne mieszkanie jednopokojowe z możliwością wydzielenia sypialni. Wyjście na taras z części dziennej oraz sypialni. Sprzedawane w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górników

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

620 000 zł52 m² 11 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,5m z ogródkiem przy ul. Górników. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Bieżanów Prokocim i ulokowana jest na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

424 682 zł36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

398 000 zł25 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w dzielnicy Grzegorzki w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sandomierska

Dębniki,Kraków

535 000 zł28 m² 18 991,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zespół przedstawia pięknie wykończony apartament w centrum Krakowa. Apartamentowiec zlokalizowany w bliskiej odległości od Centrum Konferencyjnego ice (5 min) oraz Wawelu(10 min). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam nowe, przytulne mieszkanie, położone przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Świetna lokalizacja! Mieszkanie dostępne od zaraz! lokalizacja: kraków-Śródmieście/ ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

535 000 zł27 m² 19 815 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

439 000 zł40 m² 10 901,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowe mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Albertyńskim w Krakowie (dzielnica Czyżyny). Powierzchnia użytkowa: 40,27 m2 Piętro 1 / 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny Zacisze,Kraków

530 000 zł52 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, jasne, pięknie urządzone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,84 m2 z zazielenionym bluszczem balkonem (prawdopodobnie najładniejszym w lato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

460 000 zł51 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

799 000 zł74 m² 10 768,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować duże czteropokojowe mieszkanie położone w 4 piętrowym bloku na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się kilka minut od centrum przy ulicy Kobierzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

703 200 zł59 m² 11 836,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru wykończone pod klucz atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do odbioru wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gryczana

Prądnik Biały,Kraków

679 000 zł66 m² 10 232,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wzgórza Krzesławickie

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

367 000 zł31 m² 11 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 30m 2. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie, na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

539 000 zł45 m² 11 972,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Podgaje - dzielnica Bieżanów-Prokocim. Doskonale skomunikowana lokalizacja - 15 min. do centrum miejską kolejką aglomeracyjną, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

439 000 zł34 m² 12 912 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Górka Narodowa,Kraków

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyposażone, nowoczesne, dobrze skomunikowane z centrum miasta mieszkanie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

806 652 zł85 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prowizja pcc 0%. Nowe 4 pokojowe mieszkanie w nowobudowanej inwestycji - idealne dla rodziny, mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie łazienka wc balkon Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować państwu pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Kraków,małopolskie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z balkonem typu francuskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

499 999 zł48 m² 10 328,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do zamieszkania, pięknie urządzone wnętrze zamieszkaj W zielonej nowej hucie N 20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzepichy

Zwierzyniec,Kraków

1 561 400 zł110 m² 14 181,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność Państwu zaprezentować apartament w spokojnej i kameralnej inwestycji - Apartamenty Rzepichy. Atuty nieruchomości: apartament został zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 498 000 zł153 m² 9 781,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z trzema sypialniami przy ul. Kazimierza Wielkiego położony w samym sercu dzielnicy Stara Krowodrza. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w okolicy ul. Dr. Jana Piltza w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla siebie lub pod inwestycje. Lokal. Mieszkanie o powierzchni 48m2 mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 80-tych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

879 000 zł69 m² 12 695 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja 0% - brak podatku pcc Contact in english Powierzchnia użytkowa: 69,24 m2 Mieszkanie dwustronne, posiada 2 balkony. Piętro 2/5 (w bloku jest cichobieżna winda) Rok budowy: 2022 r. (budynek posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij