dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

483 140 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim Dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cegielniana,Kraków

688 500 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli zależy Ci na urządzonym mieszkaniu z ogrodem w spokojnej okolicy blisko centrum miasta, to nie szukaj dalej. To coś w sam raz dla Ciebie! Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

497 933 zł51 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Mieszkanie w stanie deweloperskim na Mistrzejowicach 2 pokojowe na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

483 140 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

628 000 zł57 m² 11 017,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku którego budowa realizuje się przy ul. Lipskiej na Płaszowie. Termin realizacji inwestycji przypada na IV kw 2023 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartla

Kliny,Kraków

500 000 zł48 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 380.00 zł; Budynek: cegła, z 2017, kameralne osiedle w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi antywłamaniowe, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji- przy ul. Przybyszewskiego 64 D , które ma rok czasu. Jest wykończone przez dewelopera w standardzie vip i jest w pełni wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

595 000 zł43 m² 13 684 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Banacha Cena sprzedaży : 595 000zł Powierzchnia: 43,50m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia Na sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zarzecze

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 479 500 zł110 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

-Do sprzedania luksusowy apartament w nowo powstałej plombie z 2022 roku przy ul. Zarzecze. Nieruchomość: jeden z dwóch apartamentów w całym budynku Zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

470 000 zł36 m² 12 933,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

/ dwupokojowe / Przytulne / Gotowe do zamieszkania / Bardzo dobra lokalizacja / Z dużym balkonem / dla kogo? Rewelacyjnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem - zarówno dla studentów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

599 560 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

699 966 zł58 m² 12 058 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru - 0% pcc i bez prowizji 3 pokojowe nowe mieszkanie w nowej inwestycji na mapie Krakowa. Dzielnica Płaszów to prężnie rozwijająca się część miasta. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Odlewnicza

Wola Justowska,Kraków

1 099 000 zł99 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szanowni państwo, ten piękny apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie, w niskiej zabudowie, co zapewnia prywatność i spokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bronowice Małe,Kraków

488 655 zł45 m² 10 799 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja dla osób, które cenią sobie komfort mieszkania blisko terenów zielonych wraz ze świetną lokalizacją blisko centrum. Atrakcyjna okolica w pobliżu ul. Tetmajera zapewnia unikalny klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

595 546 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Mistrzejowicach. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. Na terenie osiedla znajdziemy zielone strefy wypoczynku, place zabaw, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

650 637 zł56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 55,61 m2 piętro 6 cena: 650 637 pln Termin realizacji: II kwartał 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

610 000 zł65 m² 9 341,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy zainteresowanych zakupem przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o bardzo wygodnym układzie odpowiednim dla niewielkiej rodziny, studentów i osób pracujących. Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

545 000 zł56 m² 9 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy Bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kantora

Grzegórzki,Kraków

398 000 zł25 m² 15 869,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronną oraz jasną kawalerką o metrażu 25,50 m2 zlokalizowaną przy ulicy Kantora w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

571 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dobrego Pasterza 30a- inwestycja zakończona budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Parametry mieszkania: - metraż 45,68 m2 -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -komunikacja -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XVI Bieńczyce,Kraków

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie 36 m2 z osobą kuchnią, po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

482 658 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji, bez pcc. Możliwość wejścia do budynku! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

471 975 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Klonowica. Lokalizacja: mieszkanie jest usytuowane w dogodnej lokalizacji z doskonałą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielecka

Oficerskie,Kraków

1 190 000 zł92 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Osiedle oficerskie - 4-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z tarasem, ogródkiem I piwnicą N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

602 030 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

467 800 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Mistrzejowicach. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi Na terenie osiedla znajdziemy zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

706 589 zł63 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie bez prowizji I pcc metraż: 62,53 m2 piętro 2 cena: 706 589 pln Gotowe do odbioru! Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

573 183 zł54 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze, 4 piętrowego nowoczesnego apartamentowca. - w bardzo dobrej lokalizacji (15 min do galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

478 000 zł42 m² 11 468,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Grzegórzki- słoneczne 1 pokojowe mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z aneksem sypialnianym o pow. 41,68m2, usytuowane na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Łagiewniki,Kraków

701 647 zł94 m² 7 477,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiamy Inwestycję arka nova zlokalizowaną na granicy Krakowa i Skawiny! Prezentujemy jedno z kilku dostępnych mieszkań w tej inwestycji, zdecydowanie najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

877 000 zł60 m² 14 534,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,34 m2 znajdujące się na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Dr. Piltza Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Śródmieście,Kraków

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zespół Annderson prezentuje ładne, odremontowane mieszkanie na ul. Sarego. Mieszkanie znajduje się na parterze w oficynie kamienicy z 1900 roku. Na powierzchnię 52m2 składa się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Kazimierz,Kraków

1 250 000 zł71 m² 17 605,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, chciałbym zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w pierwszej lini brzegowej Wisły przy Rynku Dębnickim. Apartament o powierzchni 70,55 m2 ulokowanym wysokim parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

564 000 zł49 m² 11 489,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż pod inwestycje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,09 m2 przy ul F. Nullo. Lokalizacja: mieszkanie położone jest we wschodniej części Krakowa, na terenie dzielnicy Grzegórzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie | Sprzedaż Nieruchomość znajduje się w historycznej części Nowej Huty (najbardziej zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

948 500 zł56 m² 17 001,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kobierzyn,Kraków

539 000 zł44 m² 12 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Cicha i spokojna okolica idealna dla rodziny! Kameralne osiedle, bliskość natury! Jedna z bardziej pożądanych lokalizacji na Ruczuju! opis: rozkładowe mieszkanie, bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumienna

Łagiewniki,Kraków

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja : Oferowana nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu w Łagiewnikach przy ul. Strumiennej. W okolicy niska zabudowa wielorodzinna okolica sprzyja rekreacji i wyciszeniu.