dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 704 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

2 800 zł46 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i z widokiem na park - Wola Justowska, kraków. Oferta mieszkania do wynajęcia, usytuowanego tuż przy Parku Decjusza na Woli Justowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

675 226 zł68 m² 9 982,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie nr 10 w nowej inwestycji z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. oraz podatku pcc. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 67,64 m2 oraz duży ogródek ponad 50metrowy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mateczny

Mateczny,Kraków

863 295 zł56 m² 15 394 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej, jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

750 000 zł60 m² 12 594,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nieruchomości oferują do sprzedaży bardzo jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,55 m2 z balkonem o powierzchni ok.6 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mateczny

Mateczny,Kraków

546 939 zł32 m² 17 028 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

408 578 zł33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania i cenisz sobie nowoczesne budownictwo, serdecznie zapraszam. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania kawalerka o powierzchni użytkowej 32 m2 przy ul. Koszykarskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany w dzielnicy Płaszów przy ul. Koszykarskiej 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Stokiem

Zwierzyniec,Kraków

807 000 zł65 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

569 000 zł53 m² 10 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2 pokojowe z odzielną kuchnią, które położone jest w zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kliny

Kliny,Kraków

890 000 zł156 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w kameralnej inwestycji - zabudowa bliźniacza ( łącznie 4 mieszkania ) w spokojnej okolicy na Klinach. Inwestycja usytuowana przy bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Opis lokalizacja: nieopodal ul. Karola Bunscha. W pobliżu również Łagiewnicka, zawiła, zakopiańska. Opis: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Mistrzejowice,Kraków

480 000 zł50 m² 9 504,95 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbane mieszkanie z balkonem, oraz piwnicą znajdujące się na 8 piętrze, 9 piętrowego bloku. - dobrze skomunikowane (tramwaj, autobus) - z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Wesoła,Kraków

654 000 zł37 m² 17 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Jeśli poszukujesz mieszkania do wynajmu lub planujesz sam zamieszkać w centrum Krakowa, w pobliżu Rynku Głównego i Grzegórzek, zapoznaj się z moją ofertą. Główne atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Śródmieście,Kraków

455 000 zł30 m² 15 167 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nieruchomości arkadia prezentują ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego przy ul. Ślicznej w Krakowie. Mieszkanie mieści się na V piętrze w budynku z 2008 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

449 000 zł32 m² 14 217,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta mieszkań w centrum Krakowa w kamienicy, która zostanie odrestaurowana z zachowaniem zabytkowego charakteru. Mieszkania sprzedawane są w stanie surowym zamkniętym. W ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Babińskiego

Ruczaj,Kraków

549 000 zł47 m² 11 656 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Sprzedawane wraz wyposażeniem oraz umeblowaniem. Idealne dla rodziny. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Europejskie,Kraków

829 000 zł64 m² 12 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Europejskim w Krakowie przy ul. Czerwone Maki-dzielnica Ruczaj.Budynek z 2010 roku, ogrodzony z miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Piaski Nowe,Kraków

347 000 zł28 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę z balkonem w nowym budynku w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul.Bochenka/Szpakowa. Budynek oddany do użytkowania, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Kazimierz,Kraków

470 000 zł23 m² 20 434,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy idealną nieruchomość dla singla lub pod najem krótkoterminowy. Na powierzchnię 23,46 m2 składa się: - przedpokój, - sypialnia, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

599 000 zł40 m² 15 057,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grzegórzki- dąbie - nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71m2, usytuowane na 1-piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kurdwanów

Kurdwanów,Kraków

515 000 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią oraz dużym balkonem, w dobrej lokalizacji w południowej części Krakowa z dostępem do infrastruktury komunikacyjnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kliny,Kraków

589 000 zł53 m² 11 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy to! Słonecznie? tak! Wygodnie? A jakże! Przestronnie? nie inaczej. Umów się na prezentację już dziś! Gotowe do zamieszkania,2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

587 500 zł46 m² 12 681 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz gotowego mieszkania, w pełni urządzonego i w bardzo dobrej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Do sprzedania mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaźni

Nowa Huta,Kraków

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż ustawne i jasne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta przy alei Przyjaźni. Mieszkanie jest aktualnie po generalnym remoncie. W mieszkaniu nowe instalacje, wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptaszyckiego

Nowa Huta,Kraków

627 800 zł57 m² 10 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Piękne 3 pokojowe 57 m2 mieszkanie z balkonem. Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

706 737 zł64 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

5 416 455 zł212 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: IV kw 2023 / I kw 2024 Przestronny apartament 5-cio pokojowy z imponującym balkonami okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tonie

Tonie,Kraków

762 770 zł92 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji martalub biuro:orazw godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w północnej części miasta. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

503 000 zł46 m² 10 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji I podatku 2% pcc Do sprzedania kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w odległości 5 minut pieszo od pętli tramwajowej i autobusowej na Mistrzejowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

834 660 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru! możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 4-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

889 000 zł69 m² 12 891,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 68,96 m2 piętro: 5/5 cena: 889 000 pln inwestycja Zabudowa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Kraków

1 049 594 zł66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Dębniki,Kraków

519 000 zł37 m² 13 895,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do zaoferowania mamy mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 37,26 m2. Prognozowane zyski z inwestycji: 2500-3000 zł / msc + opłaty W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji 3 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w suterenie, budynek jest usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 54 m2, znajdujące się na osiedlu Oświecenia w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

739 000 zł72 m² 10 306,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie, 3 pokojowe w doskonałej okolicy tuż obok parku Reduta i centrum Serenda. N20 Nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie na osiedlu Oświecenia. Szukasz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodkowica

Olsza,Kraków

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, olsza okazja-pilna sprzedaż tylko U nas Do sprzedania w stanie do remontu mieszkanie usytuowane w bloku z cegły na czwartym piętrze w budynku bez windy. Nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

929 000 zł72 m² 12 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 72,24 m2 piętro: 3/5 cena: 929 000 pln inwestycja Zabudowa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł63 m² 12 747,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prądnik biały- 3 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pękowickiej, o pow. 62,68m2, usytuowane na 3-pietrze w budynku 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

849 000 zł66 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą z 2014r. na Prądniku Czerwonym przy ul. Reduta, na zamkniętym osiedlu, blisko Parku Reduta i około 400m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

560 000 zł40 m² 14 134,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się w Krakowie w dzielnicy Krowodrza w pobliżu linia tramwajowa w ciągu ulicy Królewskiej, w sąsiedztwie liczne uczelnie, punkty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij