dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 704 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

728 475 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

690 000 zł32 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka i nowoczesna kamienica z windami położona w niepowtarzalnej lokalizacji w Krakowie! Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

414 000 zł56 m² 7 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

10 minutowa dzielnica - wielofunkcyjność przy inwestycji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

420 000 zł36 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze bloku z windą po termomodernizacji. Lokal słoneczny o wystawie południowo-wschodniej. Na mieszkanie składa się salon częściowo otwarty na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

275 000 zł20 m² 14 030,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie do remontu - ul. Bronowicka opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 19,6 m2 znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 755 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Lokal w stanie deweloperskim, w inwestycji oddanej do użytku w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

289 000 zł38 m² 7 506,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Petrażyckiego

Swoszowice,Kraków

575 000 zł55 m² 10 409,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, komfortowe mieszkanie w segmencie domu, z oddzielnym wejściem z zewnątrz o powierzchni 55,24m2 z ogródkiem 35m2 ul. Petrażyckiego. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

453 000 zł32 m² 14 007,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 34,77 m2 (32,34 m2 mieszkanie + piwnica 2,43 m2) znajdujące się w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

749 000 zł41 m² 18 268,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję apartament dwupokojowy o metrażu 41 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Podgórze przy ul. Rzemieślniczej / Kobierzyńskiej. Mieszkanie o metrażu 41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł64 m² 8 551,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim, doskonałe dla rodziny. Atuty mieszkania: duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych Spokojna i dobrze skomunikowana część miasta Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

266 000 zł36 m² 7 492,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Willowe

Willowe,Kraków

630 000 zł53 m² 11 887 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub ,w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; P O L E C A M Y! Do sprzedaży przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Krowodrza,Kraków

399 000 zł21 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż studio 21m2 z balkonem do wejścia, na Krowodrzy, dobrze skomunikowana z resztą miasta Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przewóz

Przewóz,Kraków

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Przewóz. W pobliżu również Lipska, saska, myśliwska. To cicha i spokojna okolica. W bliskim sąsiedztwie dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

719 000 zł58 m² 12 299 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze 14-piętrowego bloku z 2017 roku. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni, łazienki, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

559 000 zł41 m² 13 634,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji na krakowskim Podgórzu przy ul.Walerego Sławka! BUDYNEK I LOKALIZACJA: Położenie osiedla gwarantuje rewelacyjny dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stalowe

Stalowe,Kraków

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,23m2 usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym budynku znajdującym się w cichej i zielonej okolicy Nowej Huty, na osiedlu Stalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawowa

Prądnik Biały,Kraków

650 000 zł48 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem, gustownie wykończone i umeblowane, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Stawowej. Osiedle 7 życzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

799 000 zł73 m² 10 988,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie. Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny. Dwie łazienki! Spokojne osiedle z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Bieżanów,Kraków

350 000 zł36 m² 9 859 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferta sprzedaży słonecznego mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 35 m2 na Krakowskim osiedlu Bieżanów. Nieruchomości Arkadia prezentują jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

335 000 zł42 m² 7 938,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach z ogródkiem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie", nieopodal ul. Architektów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, gustownie wykończone i umeblowane, zlokalizowane w dzielnicy Bronowice przy ulicy Stańczyka. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

490 000 zł53 m² 9 245 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku ,położóne na 0 ,pow.53 m2 ,składające się z 2 pokoi,kuchni,łazienki,przedpokoju .Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica Osiedle bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

536 890 zł51 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 536 890 pln. Dokładna lokalizacja: ul. Stefana Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Wola Duchacka Wschód,Kraków

712 150 zł65 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciche, ustawne i w świetnym stanie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,8 m2 zlokalizowane w południowej dzielnicy Krakowa Woli Duchackiej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

549 000 zł40 m² 13 828,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7m2 znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

840 000 zł76 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy lasku nowe 3-pokojowe o pow.76,40m2 mieszczące się na 1-piętrze w 7- piętrowym budynku (2022r.) z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

501 000 zł48 m² 10 438 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola Duchacka,Kraków

670 000 zł70 m² 9 517,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy w swojej ofercie 4-pokojowe mieszkanie 70,4m na sprzedaż, położone na Woli Duchackiej. - rozkładowe, przestronne, - z balkonem, - świetnie skomunikowane. CO sprzedajemy? 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

287 000 zł38 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

1 300 000 zł48 m² 27 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku (około 1950) z cegły, os. Centrum B- jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

574 000 zł80 m² 7 175 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

10 minutowa dzielnica - wielofunkcyjność przy inwestycji okazja na rynku krakowskich nieruchomości - możliwość podziału na 2 osobne lokale mieszkalne najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciesielskiego

Łęg,Kraków

1 220 000 zł86 m² 14 107 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ciesielskiego 6. Na sprzedaż prawdziwa perełka! Mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem- coś co na krakowskim rynku nieruchomości zdarza się niezwykle rzadko! Inwestycja Centralna Park. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie, dzielnica Prądnik Biały Mieszkanie o powierzchni 58m2, ulokowane na parterze, 3 piętrowego bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

555 000 zł47 m² 11 723,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m2, zlokalizowane na I piętrze dwupiętrowego budynku na Prądniku Czerwonym przy ul. Kwartowej. Mieszkanie aktualnie zaaranżowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

762 384 zł68 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż jasne oraz funkcjonale mieszkanie o metrażu 41 m2 zlokalizowane na osiedlu na Stoku w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

469 000 zł49 m² 9 513,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy w swojej ofercie na sprzedaż piękne słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze, w 4 piętrowym budynku z 1980 roku, znajdujące się przy ul. Stojałowskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij