dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 704 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem i miejscem postojowym w garażu nieruchomość sprzedawana bez podatku pcc! Taniej o 13 000 zł Możliwość zakupu w programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

698 200 zł67 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

737 490 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brożka

Cegielniana,Kraków

629 000 zł50 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Świetnie zaaranżowane mieszkanie, stworzone z myślą o rodzinie bądź wynajmie długoterminowym na pokoje. Nieruchomość, nie wymagająca nakładów finansowych! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza,Kraków

500 000 zł40 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Helton prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Batalionu "skała" ak 4 w cenie 500 000 zł. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Batalionu "skała" ak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

734 760 zł38 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3.A.4.07 734 760 zł 19 500 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2025-01-30 >komórka lokatorska: tak >miejsce parkingowe w garażu podziemnym: tak >cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

49 m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczynowa

Wola Justowska,Kraków

1 687 000 zł138 m² 12 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta W unikatowym budynku najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy czteropokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwartowa

Śródmieście,Kraków

555 000 zł47 m² 11 723,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Kwartowej w Krakowie, na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej okolicy bardzo bliskiej centrum. Przed budynkiem znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

40 m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

660 000 zł35 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Grzegórzeckiej w Krakowie, na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej okolicy. Przed budynkiem jest wiele zieleni. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

507 000 zł45 m² 11 267 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: doskonała alternatywa dla osób, które szukają mieszkania do zamieszkania lub pod inwestycje w dobrej lokalizacji: kraków / Prądnik Biały / Azory / Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

797 000 zł66 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! Zapraszamy do prezentacji wideo tej nieruchomości. Oferujemy Państwu klimatyczne 3 pokoje w samym centrum Krakowa - tylko jedną minutę spacerem od Nowego Kleparza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ugorek,Kraków

839 000 zł61 m² 13 686,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m2 na sprzedaż znajdujące się w kameralnym budynku w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

650 900 zł47 m² 13 849 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

845 257 zł54 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach Gotowe do odbioru! bez prowizji i podatku pcc metraż:54,01 m2 piętro:0 cena: 845 257 pln W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

1 099 000 zł84 m² 13 036,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków - Dębniki - ul. Michała Bobrzyńskiego Trzypokojowe mieszkanie 84,3m2 przy ulicy Michała Bobrzyńskiego z dużym narożnym tarasem. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

537 000 zł47 m² 11 498,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

845 000 zł53 m² 15 922,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków - Grzegórzki - osiedle Dąbie - Bajeczna - 53,07m2 - 3 pokoje i 2 loggie z widokiem na Park Dąbie Przestronne mieszkanie o powierzchni 53,07m2 (plus dwie loggie 15,15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

650 000 zł54 m² 12 126,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie / 53 m2 / Trzy pokoje / Balkon/ ul. Krowoderskich Zuchów Doskonała lokalizacja / Idealne dla Ciebie! Szukasz idealnego mieszkania w znakomitej lokalizacji Krakowa? Przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

399 000 zł21 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na drugim piętrze czteropiętrowego budynku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Osiedle to miejsce położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

879 000 zł72 m² 12 168 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bardosa

Mogiła,Kraków

640 000 zł57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Bardosa. Inwestycja: nowa kameralna inwestycja wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół! Do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

549 000 zł41 m² 13 238,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim przy ul. Wrocławska. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie - przygotowane do wykończenia. Mieszkanie o powierzchni 41.47m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

570 200 zł35 m² 16 112 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

519 000 zł47 m² 11 066,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli marzysz o mieszkaniu w zielonej, cichej i spokojnej okolicy, a przy okazji dobrze skomunikowanej, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie :) Nieruchomość idealnie nadaję się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

783 725 zł68 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu mieszkanie w inwestycji Coco Springs przy ulicy Goszczyńskiego w Krakowie. Lokal jest w stanie deweloperskim, inwestycja została zakończona na początku ubiegłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

690 000 zł37 m² 18 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Ciekawe połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych obok paruset letniej zabudowy dookoła. Dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy ścisłego centrum Krakowa. Stąd wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

730 000 zł66 m² 11 010,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Jeśli marzysz o mieszkaniu w zielonej, cichej i spokojnej okolicy, a przy okazji dobrze skomunikowanej, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! :) Mieszkanie bardzo funkcjonalne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gurgacza

Grzegórzki,Kraków

780 000 zł47 m² 16 595,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków - Grzegórzki - ul. ks Władysława Gurgacza Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Gurgacza, dzielnica Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

532 950 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaoferować Państwu gotowe do odbioru mieszkanie w inwestycji Piasta Park w zielonej lokalizacji otoczone Fortem Mistrzejowice. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Płaszów,Kraków

380 000 zł29 m² 13 301 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Praktyczne i jednocześnie przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 28,5 mkw., położone w cichej okolicy przy ul. Wodnej na Płaszowie Starym, dostępne praktycznie natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

550 313 zł44 m² 12 374,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam do zaoferowania w bardzo okazyjnej cenie, jedno ostatnich mieszkań w inwestycji na Krakowskim Osiedlu Prądnik Biały Regularna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malachitowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

445 000 zł40 m² 11 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania jako inwestycję pod wynajem, ta oferta jest idealna dla Ciebie :) Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, a bliskość autostrady A4, pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malwowa

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Zachód przy ul. Malwowej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia Piętro: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

255 000 zł37 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Okazyjne mieszkanie o pow.37,2 ,składające się z pokoju,kuchni,łazienki ,przedpokoju ,położone na 3/3 piętrowej kamienicy ,z pięknym widokiem płd-wschód , ze względu na świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

309 000 zł42 m² 7 445,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

10 minutowa dzielnica - wielofunkcyjność przy inwestycji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

3 300 zł80 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m2 położone przy ul. Pszona, na 3 piętrze w zadbanym budynku na zamkniętym osiedlu w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bulwar Rodła

Zwierzyniec,Kraków

1 900 000 zł69 m² 27 536,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka kamienica położona w niepowtarzalnej lokalizacji w Krakowie! Elegancki design i wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

999 000 zł80 m² 12 425,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Podgórze - wielicka 44 okazja - tylko teraz promocja wakacyjna - 940 000 zł 4 pokoje - 80 M2 - garaż Do sprzedaży mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Wielickiej nieopodal Kopca Krakusa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

759 000 zł70 m² 10 796,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wyłączność-tylko U nas oferta ograniczona w czasie- mieszkanie 3-4 pokojowe z dodatkowo płatnym murowanym garażem Sprzedam jasne, 3-pok. mieszkanie z osobną jasną kuchnią,.