dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 705 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 705 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Stare Miasto,Kraków

1 890 000 zł65 m² 29 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Apartament. Widok na zakole Wisły i Wawel! Zespół Annderson przedstawia apartament na sprzedaż w Starym Mieście - ścisłe centrum Krakowa, blisko do Kazimierza; 5 min. pieszo do Wisły!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł56 m² 11 630,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem zlokalizowanym przy ulicy Białoprądnickiej 32b. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku bez windy. Wybudowany został w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

849 000 zł66 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Możliwość zakupu w "kredycie 2%". Jasne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą z 2014r. na Prądniku Czerwonym przy ul. Reduta, na zamkniętym osiedlu, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

595 000 zł47 m² 12 713,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania kompaktowe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 46.75m z balkonem. Mieszkanie można finansować z kredytu 2%! Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

550 000 zł37 m² 14 929 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Profithome prezentuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 36,84 m2 w przedwojennej kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta przy ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

549 000 zł52 m² 10 519,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - osiedle złocień N20 Nieruchomości oferuje słoneczne, dobrze doświetlone mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

971 385 zł63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turka

Płaszów,Kraków

449 500 zł34 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka/ 34 m2 / Idealna dla studenta/ ul. Ks. W. Turka/ Doskonała lokalizacja / Blisko Wałów Wiślanych Szukasz idealnego mieszkania w znakomitej lokalizacji Krakowa? Przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Stare Miasto,Kraków

1 020 000 zł46 m² 21 963,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Ogłoszenie bezpośrednie, pośrednikom dziękuję. Wyremontowany apartament z krakowską duszą w sercu miasta, w kamienicy przy ul. Bogusławskiego, w której mieszkał laureat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

995 800 zł64 m² 15 559 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

878 738 zł65 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji obok Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

894 500 zł66 m² 13 553 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 113 500 zł71 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Klimeckiego nieruchomość: - powierzchnia 41 m2 - piętro 1/5 - 2 pokoje - łazienka - balkon - ogrzewanie i woda miejskie - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

877 400 zł63 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 158 500 zł71 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

982 200 zł58 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

936 100 zł64 m² 14 627 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

904 900 zł60 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

949 800 zł58 m² 16 376 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

917 700 zł63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandtkiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

782 000 zł45 m² 17 378 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Bandtkiego. Osiedle składa się z trzypiętrowych budynków z windami wpisane w okolicę o willowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

805 100 zł57 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

896 400 zł57 m² 15 619 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

436 100 zł29 m² 15 038 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Zapytaj o 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

876 000 zł61 m² 14 269 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Helclów

Śródmieście,Kraków

1 400 000 zł89 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. 89 m2 (w tym powierzchnia piwnicy), zlokalizowane w sercu Krakowa, w rejonie ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

825 000 zł60 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z narożnym balkonem przy parku. Garaż i komórka! Zespół Annderson przedstawia atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Budynek jest położony w ostatniej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 000 zł37 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zakupu jasnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa - Na Kozłówku. To osiedle z dużą ilością zieleni, przestrzeniami pomiędzy blokami oraz ławkami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

453 715 zł47 m² 9 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 47,03 m2. Dotyczy mieszkania nr 25-B3 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 34-62 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Dębniki,Kraków

642 183 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji: martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować apartament 2-pokojowy o powierzchni 52,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

397 084 zł31 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycje mieszczącą się przy ulicy Pachońskiego. Przewidywany czas oddania mieszkania: i kwartał 2025 lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

791 948 zł72 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum C

Nowa Huta,Kraków

509 000 zł90 m² 5 655,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem zlokalizowanym w sercu Nowej Huty - Osiedle Centrum 4. Nieruchomość nadaje się do remontu, jednak nadal można w niej mieszkać w obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane przy ulicy Szlak Typ ogrzewania: ogrzewanie miejskie; typ własności: własność; kondygnacja: suterena ( na -1) w oficynie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

549 000 zł41 m² 13 238,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na 8 piętrze 9 piętrowego budynku z 1970 roku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Zaledwie 4 km od Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

574 100 zł43 m² 13 351 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

934 090 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b1.88) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie jest usytuowane na siódmym (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

718 148 zł61 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! gotowe do odbioru! metraż: 60,86 m2 piętro 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

760 000 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obniżona cena! Kameralna inwestycja położona w pobliżu budynków korporacyjnych i terenów zielonych. Odpoczynek, wygoda i komfort w jednym miejscu. Zapraszam serdecznie do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

917 088 zł82 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Podgórzu Duchackim gotowe do odbioru bez prowizji I pcc metraż: 82,25m2 piętro 4 cena: 917 088 pln W ofercie dostępne.