dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 704 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 704 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie dwustronne z przepięknym widokiem na Panoramę Krakowa Sprzedam mieszkanie Krowodrza -azory. Mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2. 2 oddzielne pokoje z oddzielna jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

786 900 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

562 999 zł33 m² 17 128,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Już odebrane! Serdecznie zapraszamy na obejrzenie nieruchomości! Z przyjemnością przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji firmy atal Al. Pokoju IV. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

798 200 zł56 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długosza

Stare Podgórze,Kraków

349 000 zł46 m² 7 606,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Nowa inwestycja na starym podgórzu! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej inwestycji znajdującej się w dzielnicy Stare Podgórze. Kompleks składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

770 900 zł67 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pok. z balkonem naprzeciwko Kampusu uj! Biurowce Zespół Annderson przedstawia atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

859 047 zł65 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mgroupnieruchomosci ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim przy ul. gen. Józefa Wybickiego w nowej inwestycji Fort Natura, o powierzchni 64,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

735 000 zł66 m² 11 056 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Nieruchomość o powierzchni 66,48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Hutnicze

Hutnicze,Kraków

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły na os Hutniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

734 496 zł68 m² 10 765 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

685 600 zł50 m² 13 698 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

718 200 zł54 m² 13 399 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

659 000 zł45 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

684 700 zł47 m² 14 568 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

781 400 zł56 m² 13 954 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Staszica

Stare Miasto,Kraków

495 000 zł24 m² 21 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,5 m2 położone na wysokim parterze odnowionej kamienicy przy ul. Staszica w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

634 800 zł41 m² 15 483 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

664 100 zł43 m² 15 298 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

622 400 zł41 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

799 000 zł76 m² 10 507,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów) Osiedle.