dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 707 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 707 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 290 000 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1893

Kraków Stare Miasto ul. Kochanowskiego 3 pokoje - 80 m2 Nieruchomość: widokowy apartament o powierzchni 80 m2 w odrestaurowanej kamienicy z miejscami parkingowymi w dziedzińcu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Nowa Wieś,Kraków

2 000 000 zł91 m² 22 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1943

Homeboss zaprasza do zapoznania się z ofertą 6 pokojowego mieszkania przy ul. Królewskiej w Krakowie. Podstawowe informacje: mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni 90,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Dąbie,Kraków

1 030 000 zł60 m² 17 143,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

We speak english. Мы говорим по русски. - english version below - Kraków Grzegórzki ul. Mogilska 3 pokoje 60m2 Nieruchomość: słoneczne mieszkanie o powierzchni 60m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

647 000 zł36 m² 17 726 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! super osiedle! rewelacyjna lokalizacja! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

640 900 zł32 m² 19 720 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 100 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

804 714 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji i dodatkowych opłat Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w dzielnicy ruczaj przy bardzo cichej ulicy Magnolii w kameralnym nowopowstałym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Kraków

1 023 000 zł43 m² 23 598,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe mieszkanie O metrażu 43,35 M2 W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

664 000 zł44 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! szybki termin odbioru - zakończenie budowy marzec 2024r. - prawie gotowe Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

656 000 zł36 m² 17 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować państwu 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36,45m2 mieszczące się przy ul. Bratysławskiej na trzecim piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

669 500 zł42 m² 15 940,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Oferujemy Państwu piękne mieszkanie, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jasne i przestronne, mieszkanie 3 pokojowe z osobną jasną kuchnią ul. Heleny. Lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 9,5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

580 000 zł45 m² 12 929,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję Państwu na sprzedaż przestrzenne mieszkanie dwupokojowe do drobnego remontu. Nieruchomość zlokalizowana jest na nowym osiedlu Złocień w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

747 682 zł50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

576 000 zł33 m² 17 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bezpośrednio od dewelopera! gotowe! gotowe! gotowe! Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Azory,Kraków

536 000 zł37 m² 14 498,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż ciekawe mieszkanie z ul. Stachiewicza. Jeżeli poszukujesz lokalu do wyremontowania pod własne potrzeby - zapraszam do kontaktu! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Ruczaj,Kraków

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasne mieszkanie Z tarasem przy ul borkowskiej Prezentujemy Państwu mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 47,81m2 położone w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 373 420 zł80 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 79,85 piętro 0 cena:1 373 420 | W ofercie posiadamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Salwatorska

Salwator,Kraków

3 500 000 zł114 m² 30 701,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Powitaj luksusowe życie w najnowszej propozycji Homeboss - apartamencie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! W sercu malowniczego Krakowskiego Salwatora czeka na Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

725 000 zł42 m² 17 380,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja [mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Mieszkanie zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

874 214 zł50 m² 17 459,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna Marzec 874 214 zł! Cena regularna1 027 428 zł Rabat 153 214 zł! W cenie mieszkania: - pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Homeboss ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie położone na ul Sosnowieckiej w Krakowie. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 430.00 zł; Budynek: apartamentowiec nowy; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon; Rozkład: pokoje nieprzechodnie; Ogrzewanie: centralne miejskie, woda miejska;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

875 000 zł68 m² 12 846,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Witajcie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicę Myśliwskej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 650 000 zł81 m² 20 396 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Home drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy trzypokojowy Apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy! apartament jest położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnochowicka

Bieżanów,Kraków

530 000 zł37 m² 14 182,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Czarnochowicach na Osiedlu Verde, na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 2023 roku. Inwestycja Verde jest na granicy dzielnicy Bieżanów, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 002 400 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 400 000 zł98 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1941

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królewskiej w Krakowie, na parterze, trzypiętrowego budynku z 1941 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Królewska położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

963 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie może być objęte programem wykończenia pod klucz - Zapytaj o szczegóły tel. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bohaterów Getta

Stare Podgórze,Kraków

599 000 zł34 m² 17 774,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Super lokalizacja! zamieszkaj na klimatycznym starym podgórzu plac bohaterów getta - na zjeździe - limanowskiego N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na IV piętrze na nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu. Lokalizacja: ul. A. Vetulaniego, prądnik Biały Nieruchomość jest dostępna także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

736 270 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

577 000 zł34 m² 16 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż jedno z ostatnich W tej inwestycji małe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dębniki,Kraków

949 811 zł58 m² 16 122 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C86) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 przy ulicy Kiełkowskiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półkole

Grzegórzki,Kraków

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

We speak english. Мы говорим по русски. Kraków Dąbie ul. Półkole 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

750 000 zł39 m² 19 211,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie z ogródkiem przy ul. Lublańskiej o powierzchni 39.04m2. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

698 320 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Ronda Matecznego Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań jest idealną opcją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

893 230 zł52 m² 17 115 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna Marzec 893 230 zł! Cena regularna1 049 800 zł Rabat 156 570 zł! W cenie mieszkania: - pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

652 058 zł39 m² 16 879,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center | Idealne dla pary singla lub jako inwestycja pod wynajem | zakup bez prowizji I pcc metraż:38,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

680 000 zł43 m² 15 955 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków, kordiana -tylko u nas- oferuję do sprzedaży niezwykle jasne 2pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w inwestycji Zacisze Kordiana Bezpieczna okolica - ogrodzony teren.