dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 701 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 701 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

674 000 zł41 m² 16 284,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w eleganckiej inwestycji! bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 600 000 zł80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Aleksandra Lubomirskiego w dzielnicy Stare Miasto, w kamienicy z 1906 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zabłocie,Kraków

541 700 zł31 m² 17 576,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30 m w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zielonym zakątku w sercu zrewitalizowanego zabłocia!. Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Nowa Huta,Kraków

679 000 zł47 m² 14 419,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Home-Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Teatralnym. Okolica bardzo zielona , a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kazimierz,Kraków

1 349 000 zł65 m² 20 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy przy ul. Przemyskiej 2 na Krakowskim Kazimierzu. W bardzo bliskiej odległości: kazimierz, wisła, rynek Główny. Świetnie rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

806 589 zł55 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc inwestycja jest W trakcie budowy termin oddania : koniec roku 2025 forma wlasnosci: pelna wlasność brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

759 000 zł44 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Opis : Lokalizacja: kraków, ul. Gromadzka Powierzchnia: 44 m2 Liczba pokoi: 2 Kondygnacja: 2/4 (jest winda) Ogrzewanie: mpec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

699 000 zł34 m² 20 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

nr. lok. D.2.12 Do sprzedaży nowoczesna kawalerka 34 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego. metraż 34.02 m2 balkon 5.9 m2 wysokość 2.68 m położenie Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park! Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru - Podwyższony standard deweloperski - Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

1 204 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z dwoma ogrodami na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Apartament jest gotowy do wejścia, w pełni wyposażony i nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

897 000 zł42 m² 21 510,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dzielnica kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy studio - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

614 000 zł29 m² 21 063,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

1 029 000 zł54 m² 18 884,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dzielnica kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2-pokojowe - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

529 000 zł26 m² 20 307,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

399 000 zł20 m² 19 723,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie bliską centrum lokalizację inwestycji sprawdzony standard - gwarancja jakości studio W dzielnicy kazimierz ul. ŚW.KATARZYNY - METRAŻ 20,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

697 000 zł50 m² 13 940 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy al. Pokoju. W pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe. Bliskość przystanku tramwajowego zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

899 000 zł51 m² 17 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

690 000 zł36 m² 18 904,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3.b1.12 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 36,5 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Plac Juliusza Kossaka

Stare Miasto,Kraków

3 900 000 zł159 m² 24 528,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa oferta W sercu miasta najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 159 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

899 000 zł58 m² 15 393,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr M.01.07 BEZ PODATKU PCC 2% , BEZ PROWIZJI. Do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Idealne dla rodziny z dziećmi!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

1 477 000 zł78 m² 18 846,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dzielnica kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 3 pokoje + garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

1 273 000 zł60 m² 21 294,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dzielnica kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2 pokoje - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

822 000 zł39 m² 21 218,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węgłowa

Kazimierz,Kraków

910 000 zł41 m² 22 007,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orawska

Stare Podgórze,Kraków

850 000 zł30 m² 28 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Orawskiej. Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji Hemma Orawska przy ulicy Orawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Katarzyny

Kazimierz,Kraków

678 000 zł31 m² 22 185,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 894 928 zł97 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

656 143 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj II kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Bieżanów,Kraków

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim które mieści się na trzecim piętrze w kameralnym 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

1 641 875 zł90 m² 18 220,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży Prestiżowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto Promocja Grudniowa - ostatnie mieszkanie Apartament nr 8 ma powierzchnię 90,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

852 125 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szkolne,Kraków

499 000 zł34 m² 14 526,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Smart Property prezentuje na sprzedaż wykończone mieszkanie położone w Nowej Hucie (osiedle Szkolne). Nieruchomość o powierzchni 35 mkw. usytuowana jest na 3 piętrze. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

870 000 zł58 m² 14 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

/ dębskiego / 2 ogródki ( ok. 65M 2 ) / do zamieszkania / 2 miejsca postojowe / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Dębskiego. Nieruchomość położona jest na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Dominikanów. Osiedle na którym znajduje się nieruchomość jest zamknięte, monitorowane, zapewniające komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

677 338 zł52 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena: 677 338 pln zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

734 000 zł55 m² 13 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie dwustronne na wyższym parterze o przemyślanym układzie pomieszczeń - doskonałe dla rodziny bądź do zakupu pod wynajem ze względu na lokalizację oraz rozplanowaną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53,07 m2 na ul. Balickiej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na 1- piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

645 560 zł30 m² 21 883,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocyjna cena. Mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem. Lokal składa się z: przedpokoju salonu z aneksem kuchennym łazienki tarasu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Livinder proponuje: dwu pokojowe mieszkanie w pełni urządzone, gotowe do wprowadzenia w samym sercu Borku Falęckiego. Lokalizacja: w najbliższej okolicy supermarkety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł97 m² 19 072,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

nr 32 Do sprzedaży apartament 90,1 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego. metraż 97 m2 balkon 16,5 m2 wysokość 2.68 m położenie Wschód, Północ Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

695 000 zł47 m² 14 834,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 46,85m2 w nowopowstałej inwestycji w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie jest gotowe do odbioru z pięknym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij