dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 701 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 701 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

1 850 000 zł130 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 488.00 zł; Budynek: kamienica, z lat 30-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, duża piwnica, garderoba, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

569 000 zł41 m² 13 817,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe, ustawne przytulne i przestronne mieszkanie znajdujące się w Krakowskiej dzielnicy Bieńczyce na osiedlu Albertyńskim. Idealne dla singla lub młodej pary oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 477 000 zł81 m² 18 234,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

For English please call or write message Bezpośrednio oferuję na sprzedaż dwupoziomowe 81-metrowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w Prądnik Czerwony Śródmieście, ulica Lublańska 13,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł47 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2 w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Banacha w Krakowie ( dzielnica Prądnik Biały) Usytuowanie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

725 000 zł67 m² 10 837,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Grzybek oferujemy na sprzedaż mieszkanie z potencjałem 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 65m. Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w bloku z windą. Blok zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

850 000 zł42 m² 20 238 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Poznańska - Krowodrza Nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kliny Zacisze,Kraków

769 900 zł58 m² 13 167,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Osiedle z 2016 r. | kraków ul. Bartla zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji zlokalizowanej w szybko rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik Czerwony. Nieruchomość: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kazimierz,Kraków

1 250 000 zł59 m² 21 287,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

519 000 zł32 m² 16 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio, położone przy ul. Łokietka w inwestycji "armada Garden". Dzielnica Prądnik Biały w rejonie ulic Rybałtowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

769 000 zł39 m² 19 717,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Poczuj klimat starego podgórza - "dom pod słowikiem" N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Krasickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

722 760 zł63 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy, w zabudowie bliźniaczej. Niska zabudowa, tylko cztery mieszkania w budynku. Mieszkanie jasne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum A

Centrum A,Kraków

685 000 zł53 m² 12 827,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 zlokalizowane w samym sercu Nowej Huty, na osiedlu Centrum A. Mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 położone na 2 piętrze składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

3 782 574 zł122 m² 30 936,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wenecja 1 w Krakowie. W 1911 roku Kazimierz Hroboni, inżynier pochodzący ze Lwowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

657 685 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 483 664 zł82 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Czerwone Maki,Kraków

880 000 zł68 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym salonem i widokiem na tereny zielone - Ruczaj - Chmieleniec budynek I lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe na czwartym (ostatnim) piętrze o powierzchni 39m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego, osiedle Gotyk w Krakowie. Idealne dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

568 383 zł46 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceglarska

Zakrzówek,Kraków

890 000 zł62 m² 14 385 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,87 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego bloku z 2011 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

647 292 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Traugutta

Zabłocie,Kraków

405 000 zł22 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna garsoniera obok hali lipowej I placu bohaterów getta Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 22,5 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze 3 piętrowej oficyny kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

852 544 zł48 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

1 095 900 zł45 m² 24 599,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w nowym, gotowym do wprowadzenia się mieszkaniu. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację klimatyzacji (system wody lodowej) oraz dodatki. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

1 050 000 zł61 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Pragniesz mieć za sąsiada Smoka Wawelskiego (po drugiej stronie Wisły)? Biuro rama Home ofertuje 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy samych Bulwarach Wiślanych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

574 809 zł38 m² 15 214,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja! 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Kupujący nie płaci pcc i prowizji. Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego.