dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 717 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 717 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Bieżanów,Kraków

821 800 zł65 m² 12 689,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Emmerson nieruchomości oferuję na sprzedaż bardzo przestronne, dwupoziomowe mieszkania w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Nieruchomość zlokalizowana na drugi piętrze dwupiętrowego bloku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Płaszów,Kraków

749 000 zł54 m² 13 773,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień Dobry, skoro tu zaglądasz znaczy, że to mieszkanie Cię zainteresowało. Gratuluję. Jesteś coraz bliżej realizacji swojego wymarzonego celu. Pozwól, że zabiorę Cię na wspólną przygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 750 000 zł103 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

We speak english! *** Oferta na wyłączność *** *** Dostępne od ręki *** Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 103 m2 położone w pięknej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 008 287 zł39 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W niezwykle bogatej pod względem historycznym I architektonicznym okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

650 000 zł64 m² 10 156 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze o powierzchni całkowitej 64 m2 w cenie 650 000 zł. Zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 499 000 zł70 m² 19 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Мы также говорим на русском! Józefińska - Podgórze. Nieopodal ul. Limanowskiego oraz Plac Bohaterów Getta vibehome z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Płaszów,Kraków

504 084 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie 2 pokojowe mieszkania! Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią sypialni łazienki Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

600 000 zł45 m² 13 303,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz wymarzonego mieszkania w Krakowie? Nasza oferta to idealne rozwiązanie! Przedstawiamy mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Wielickiej, która zapewnia wygodę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grzegórzki,Kraków

1 790 000 zł121 m² 14 793,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Nieruchomości oferuje do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro kamienicy w bardzo dobrym stanie z 1935 roku, ul. Grunwaldzka, oś. Oficerskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 414 755 zł95 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2025 Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

676 242 zł45 m² 14 981 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Mistrzejowicach przy ul. Piasta Kołodzieja Zakup bezpośrednio od dewelopera - kupując nie płacisz podatku pcc, 0% prowizji Oddanie mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

759 000 zł51 m² 14 882,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rozwijającej się okolicy o powierzchni 50,65 m2. Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegółowe informacje Mieszkanie sprzedawane w wysokim standardzie bez pcc. Lokal znajduje się na 6 piętrze z przestrzennym widokiem. Ocean Apartments to mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

810 135 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

725 000 zł51 m² 14 221,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie kupią Państwo bez podatku pcc. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Płaszowie z pięknym widokiem na park. Podstawowe dane: w skład tego 51-metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Piaski Nowe,Kraków

670 000 zł48 m² 14 087,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Home Estate zaprasza do zakupu przestronnego i bardzo jasnego mieszkania o powierzchni 47,56 m2. Zlokalizowanego na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felicjanek

Nowy Świat,Kraków

556 000 zł21 m² 26 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gotowiec inwestycyjny w centrum Krakowa - mieszkanie funkcjonujące w wynajmie krótkoterminowym. Pragniesz zainwestować w gotowy produkt? Tu znajdziesz idealne lokatę. Mieszkanie (pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

1 599 000 zł120 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie! Przestronne, jasne i funkcjonalne! Oddanie budynku do użytkowania listopad/grudzień 2024. Mieszanie w standardzie deweloperskim istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Krowodrza,Kraków

466 484 zł25 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

2 905 344 zł75 m² 38 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Wenecja 1 w Krakowie. W 1911 roku Kazimierz Hroboni, inżynier pochodzący ze Lwowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

797 000 zł53 m² 15 017,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji! Pozwolenie na użytkowanie grudzień 2024. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych oraz halę garażową , w której znajdują się zarówno miejsca postojowe jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swoszowice,Kraków

740 000 zł70 m² 10 548,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Emmerson poleca: nową inwestycje deweloperską II etap - wiile miejskie - zlokalizowaną w dzielnicy Krakowa , Swoszowicach w otoczeniu przyrody. Nowoczesna architektura budynków o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

999 000 zł69 m² 14 571,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z propozycją zakupu wyjątkowego mieszkania z dwoma balkonami łącznej o powierzchni 68.56 m , usytuowanego przy ul. Michała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

989 900 zł46 m² 21 665,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ul. Pana Tadeusza - W trakcie remontu - Kraków. Na powierzchnię 45.69 m składają się: Salon z aneksem kuchennym, wyposażonym w nowe sprzęty AGD oraz meble w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

769 000 zł72 m² 10 618,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane na ulicy Wielickiej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze które mieści się na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku z roku 1991.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

776 408 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Krowodrza,Kraków

699 000 zł40 m² 17 302 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pielęgniarek w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Ciekawa propozycja dla inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłęska

Prokocim,Kraków

970 000 zł69 m² 14 142 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie po generalnym remoncie 3 pokojowe pokojowe mieszkanie składające się z: przedpokoju łazienki 2 sypialni garderoby/ pralni salonu z aneksem kuchennym Mieszkanie posiada duży taras (70m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru promocja - miejsce postojowe gratis! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

651 966 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Złota Podkowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 36,19m położone na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2010, zlokalizowane na osiedlu Złota Podkowa w Krakowie, dzielnica Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

868 000 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z 2 balkonami i osobną kuchnią, położonego w krakowie/prądnik Biały na ulicy Felińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Wola Duchacka,Kraków

575 000 zł45 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: duży balkon, winda, piwnica; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaskółcza

Salwator,Kraków

4 999 000 zł170 m² 29 405,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Kraków, jaskółcza ok Wawelu, jubilatu, tylko u nas! 6pokojowy apartament z widokiem na Wisłę Mam przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny, pięknie nasłoneczniony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 723 500 zł57 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

550 000 zł25 m² 21 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Stare miasto przy wiśle ul.PAULIŃSKA BARDZO ŁADNE MIESZKANIE TYPU STUDIO 25,20 M2 LOKALIZACJA Oferuję państwu atrakcyjną lokalizację mieszkania jaką jest Stare Miasto przy Wałach Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 941 zł66 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krowodrza,Kraków

1 299 000 zł53 m² 24 509,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Aleja Kijowska - Krowodrza nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

835 000 zł62 m² 13 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m zlokalizowane przy ul. Lipskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krakowiaków,Kraków

500 000 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Krakowiaków na 3 piętrze, 3 piętrowego bloku z 1984 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

799 000 zł48 m² 16 563 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świetna lokalizacja! - ul. Królewska, przy przystanku tramwajowym dwa pokoje | duży balkon | po remoncie obok uniwersytetu pedagogicznego | uken | agh | park jordana N20 Nieruchomości oferuje do.