dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 708 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 708 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

531 000 zł34 m² 15 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 531 000 zł znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

727 000 zł52 m² 13 913,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ze swoich ofert na wyłączność, przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarza

Bieżanów,Kraków

748 907 zł62 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

743 526 zł41 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które zachwyca swoim przytulnym i jasnym wnętrzem. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

665 000 zł26 m² 25 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- gotowiec inwestycyjny - zapraszam do zapoznania się Z tą wyjątkową nieruchomością Na sprzedaż piękny, nowoczesny i przytulny w pełni urządzony apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 005 123 zł62 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Gotowe do odbioru Funkcjonalne 3 pokoje z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

740 000 zł52 m² 14 368,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji W pobliżu parku N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefitów

Krowodrza,Kraków

1 250 000 zł67 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Dzień dobry, oferta tylko U nas! Na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 67 m2 + 2x balkon w kamienicy z lat 30-tych znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Czyżyny,Kraków

1 095 000 zł62 m² 17 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż eleganckie, 62-metrowe mieszkanie z przynależącym ogródkiem, położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Nowohuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

720 000 zł36 m² 20 011,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 35,98 m2 przy ul. Ślusarska w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 482 570 zł78 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Przestronny, trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Kazimierz,Kraków

550 000 zł25 m² 21 851,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa, niższa cena! Z przyjemnością oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,2 m , usytuowane w urokliwej kamienicy przy ul. Paulińskiej. Nieruchomość przeszła kompleksowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 150 000 zł69 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

860 000 zł43 m² 19 953,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie przy ulicy Piltza. Mieszkanie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 201 710 zł59 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + 2x sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 58,10 m2 przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

805 200 zł47 m² 17 131,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje gotowy produkt inwestycyjny 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej lokalizacji w Krakowie przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 796 904 zł102 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Płaszów,Kraków

690 000 zł45 m² 15 231,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne pod inwestycję w pobliżu Stawu Płaszowskiego. Opis nieruchomości: mieszkanie jest po odświeżeniu i posiada 2 pokoje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

520 000 zł43 m² 12 023,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja/ umowa przedwstępna Estate Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w rejonie Kraków- prądnik Czerwony- olsza. 2 osobne pokoje, jasna kuchnia, duży balkon, 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

599 900 zł39 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją w Ruczaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

849 000 zł70 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Znakomita alternatywa dla osób, które poszukują wygodnej miejscówki na lata. Z ogromną przyjemnością przedstawiam mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,04 m , (po podłodze 70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 250 000 zł41 m² 30 310,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w kameralny budynku mieszczącego się przy ulicach Orawska, spiska. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

530 000 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Kazimierzowskim w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł58 m² 13 854,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

669 000 zł38 m² 17 840 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wejścia, w pełni wyposażone! Mieszkanie po generalnym remoncie! informacje podstawowe -2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

738 418 zł35 m² 21 286,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemość zaprezentować na sprzedaż, nowy, nowoczesny apartament o powierzchni 34.69 m z tarasem oraz wyjściem na zielony taras. Apartament zlokalizowany przy ulicy Wita Stwosza, będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

541 000 zł31 m² 17 451,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr M.01.07 BEZ PODATKU PCC 2% , BEZ PROWIZJI. Do sprzedania przestronne, 1 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Dla wygody mieszkańców: komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

753 296 zł43 m² 17 433,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemość zaprezentować na sprzedaż, uroczy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany przy ulicy Wita Stwosza, będący częścią prestiżowego projektu wita

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

455 000 zł28 m² 16 545,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 27,5 m, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł28 m² 23 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w prestiżowym budynku w samym sercu Krakowa - Starym Mieście. Bez prowizji dla kupującego Kawalerka mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefitów

Krowodrza,Kraków

2 200 000 zł110 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Dzień dobry, oferta tylko U nas! Na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 + 3x balkon w kamienicy z lat 30-tych znajdujące się w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zabłocie,Kraków

1 650 000 zł83 m² 19 784,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

!oferta na wyłączność, którą posiadamy tylko my! Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny apartament o powierzchni 83,40 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

809 000 zł33 m² 24 279,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33,32 m , znajdujący się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Rakowickiej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

800 000 zł51 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piltza na Ruczaju. Apartament: mieszkanie z ekspozycją wschodnią zlokalizowane jest na 4 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Zwierzyniec,Kraków

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; czynsz: 488.00 zł; Budynek: kamienica, z lat 30-tych, cegła w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, duża piwnica, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

769 000 zł41 m² 18 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Ugorek w Krakowie. Mieszkanie: oferuję na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 41 m2 + piwnica 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków

450 000 zł26 m² 17 301 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26,01 m2, znajdujące się na wysokim parterze (okna zaczynają się na wysokości 2m), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

599 000 zł51 m² 11 738,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem (loggia) o powierzchni 51,00 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Powstańców w dzielnicy Prądnik Czerwony. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

606 000 zł43 m² 13 995,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 43,30 m2 przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bratysławska

Prądnik Biały,Kraków

630 000 zł32 m² 19 396,60 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie jednopokojowe, prestiżowa lokalizacja, apartamentowiec " Dom Wschodzącego Słońca ", ul. Bratysławska, krowodrza Górka Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 32,48m2 ,położone.