dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

830 000 zł51 m² 16 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Krakowie świetna lokalizacja, dużo zieleni i pełna infrastruktura. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 952 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł53,86 m² 15 948,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m , położone na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

939 750 zł47 m² 19 994,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, stylowe mieszkanie o charakterze retro, położone przy ul. Prandoty, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł43,40 m² 14 861,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonale mieszkanie w kameralnej 2-pietrowej kamienicy przy ul. Langiewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnej kamienicy (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem Wola Justowska | 3 pokoje Wyjątkowa propozycja dla wymagających klientów, poszukujących harmonii pomiędzy prestiżową lokalizacją, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł34,02 m² 21 310,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 1 pokoje (możliwość wydzielenia 2-pokoje) 34.02m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 315 zł55,45 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowane w spokojnej części Krakowa przy ul. Żaka. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z 51 m tarasem | Bez pcc | 64,77 m | 3 pokoje | Garaż | Kraków północ Na sprzedaż nowy, idealnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł43,50 m² 20 114,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43,5 m, położone na 5. (ostatnim) piętrze budynku z windą na nowym osiedlu przy ul. Papierni Prądnickich w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł63,12 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Krakowskich Dębnikach, i Etap inwestycji na ukończeniu. Widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł44,11 m² 15 147,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł72,50 m² 13 765,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Duże mieszkanie 3 - pokojowe w centrum Krakowa przy ul. Bronowicka 31 Mieszkanie posiada: - metraż: 72,50 m2 - znajduje się na trzecim piętrze - kuchnia otwarta na salon - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł17,40 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kraków, ul. Gaik - mikroapartament z ogródkiem i miejscem postojowym | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17,4 m , z prywatnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49,10 m² 13 625,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Sanocka. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 530 zł34,55 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 259 zł71,99 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 145 zł39,11 m² 12 200,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli dalej wynajmujesz i płacisz komuś ratę kredytu to warto to przeczytać! Za mniej niż 500 tys. zł masz 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie, które realnie nadaje się do życia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł35,45 m² 18 307,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z balkonem | Nowa inwestycja | 65 mieszkań | Bez gazu | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,45 m z balkonem 3,33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z dwoma tarasami - 111,79 m2 w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. Kameralna inwestycja Zacisze nad Rudawą - jedynie 3 budynki. Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł63,33 m² 11 447,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży przy ul. Aleksandry w Krakowie trzypokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 63,33 m2 ( taka powierzchnia wpisana jest w księdze wieczystej),.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł75,73 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, designerski apartament premium.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł43,30 m² 17 713,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania wykończone mieszkanie w nowoczesnym budynku w dzielnicy Ruczaj. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 062 zł49,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 900 zł43,62 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 372 zł47,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Мы также говорим на русском! ul. Wielicka, podgórze, kraków. obok: ul. Jerozolimska, ul. Heltmana, "kabel", płaszów atuty nieruchomości: przygotowane pod remont Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 569 zł35,37 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 890 zł41,40 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Janusza Meissnera. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 044 740 zł96,45 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim podwyższonym, w wyjątkowej inwestycji w Krakowie. Miejsce , które łączy kameralność osiedla apartamentowców z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł67,72 m² 12 477,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2025 roku, gotowa do umeblowania i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł40,97 m² 18 428 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,97 m , położone w jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych przy ul. Łagiewnickiej w Krakowie. To propozycja dla.