dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Śródmieście,Kraków

3 599 000 zł134 m² 26 760,30 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 134,49 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek B - "wieża". Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 174 200 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Bagrowej w Krakowie, w nowoczesnej inwestycji Bagry Park. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kurdwanów,Kraków

1 255 000 zł154 m² 8 144,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2019

Parterowe mieszkanie z możliwością podziału - idealne na biuro lub inwestycję Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wyjątkowego lokalu, który świetnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

741 950 zł52 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

796 026 zł52 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Poznaj szczegóły i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

451 415 zł33 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Prądnik Biały,Kraków

632 000 zł42 m² 15 004,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Prądniku Białym! Najważniejsze atuty: powierzchnia mieszkania: 42,12 m Balkon ok. 4 m2 Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Architektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł142 m² 14 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1948

Przedstawiam Państwu bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy grzegórzeckiej w powojennej kamienicy! Powierzchnia użytkowa 119,17m2 Mieszkanie aktualnie wynajmowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Bieżanów,Kraków

928 000 zł58 m² 16 066,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do kupienia wykończone, jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym bloku (2021r.) przy ul. Wielickiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 57,76m2 w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

620 000 zł38 m² 16 141,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - 38 m Prądnik Biały! Gotowe mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym Sypialni Wygodnej łazienki Ogródka Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Kraków - Bieńczyce - Osiedle Jagiellońskie W pobliżu aleja Generała Władysława Andersa, ul. Władysława Broniewskiego, marii Dąbrowskiej, kocmyrzowska. Okolica otacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

620 000 zł45 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kurdwanów - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem na osiedlu Plejady! Marzysz o spokojnym miejscu do życia, które jednocześnie zapewnia doskonałe połączenia z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

877 000 zł58 m² 15 199,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Emmerson prezentuje Lokal mieszkalny w sercu Starego Podgórza, w wyremontowanej kamienicy, pobliżu Placu Boh. Getta. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

749 000 zł51 m² 14 787,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Działkowej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

2 189 000 zł118 m² 18 550,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

English version below emmerson prezentuje 4 pokojowy apartament w budynku Tarasy Verona przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się budynku wybudowanym w 2010 roku. Położone jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

890 000 zł66 m² 13 517,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 65,84 m | Nowe osiedle | Świetna cena! Na sprzedaż przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,84 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Przy Arce

Przy Arce,Kraków

779 000 zł52 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 52 m usytuowane na wysokim parterze 4-piętrowego bloku. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni oraz dwóch łazienek. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Krowodrza,Kraków

2 060 112 zł90 m² 22 997,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zobacz wirtualny spacer umeblowanego apartamentu W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

799 000 zł50 m² 15 922,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków Krowodrza ul. Łokietka II piętro 2 pokoje 50,18 m2 Cena: 799 000 zł Kraków, ulica Łokietka - mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem skierowanym na południe, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

472 500 zł26 m² 17 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, bez pcc: salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 26,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 224 740 zł56 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zwierzyniec,Kraków

1 287 646 zł95 m² 13 597,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowe wolne apartamenty O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

699 999 zł44 m² 15 765,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,40 m2. Lokal mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

902 000 zł33 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 501 848 zł98 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

3 400 000 zł186 m² 18 279,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Luksusowy apartament o powierzchni 186 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia bardzo szybki dostęp się do centrum miasta (20-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 M2 na osiedlu 2 pułku lotniczego. 3 przestronne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc. Mieszkanie dwustronne na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

699 999 zł56 m² 12 583,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny Lokal nr 14-7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

530 000 zł30 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, przy ul. Wielickiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kantora

Prądnik Czerwony,Kraków

638 000 zł53 m² 11 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Tadeusza Kantora w Krakowie, na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1966 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

755 000 zł67 m² 11 310,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mieszkanie objęte programem Kredyt bez wkładu własnego, oferowane w promocyjnej cenie! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 499 000 zł69 m² 21 636,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

739 000 zł55 m² 13 370,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dobra lokalizacja Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, z której dojazd do centrum zajmuje jedynie kwadrans. Jednoczesna bliskość galerii handlowych (futura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 942 458 zł129 m² 15 038 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny Zacisze,Kraków

830 000 zł46 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż od zaraz! Możliwość negocjacji ceny. Mieszkanie o metrażu 46m2. Położone na drugim piętrze (z windą). Piękny widok z okien i balkonu na rezerwat. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Traugutta

Stare Podgórze,Kraków

2 000 zł17 m² 114,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w Krakowie, położonego w malowniczej dzielnicy Stare Podgórze, przy ul. Romualda Traugutta. To niezwykle kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

729 000 zł52 m² 13 885,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, na Olszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto! Lokal: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

867 055 zł72 m² 11 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mieszkanie objęte programem Kredyt bez wkładu własnego, oferowane w promocyjnej cenie 11 999 zł / m kw! Mam przyjemność zaoferować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

782 278 zł55 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

737 000 zł48 m² 15 195,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dzień dobry, do sprzedaży posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m2 z roku 2003 znajdujące się we wschodniej części Krakowa w dzielnicy Mistrzejowice. Lokalizacja: os.