dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 708 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 708 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków

619 000 zł41 m² 15 205,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Nowoczesne Osiedle w Serce Krakowa - to nowoczesne osiedle, które spełni oczekiwania każdego, kto pragnie wygodnego życia w centrum Krakowa, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

769 000 zł53 m² 14 528,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Płaszowie z pięknym widokiem na park. -Mieszkanie jest świetne - jasne, dobrze doświetlone, wysokie piętro, sąsiad nie zagląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

999 000 zł61 m² 16 403,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna perełka u stóp Wawelu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta to strzał w dziesiątkę idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

859 000 zł62 m² 13 810,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Poznaj nową inwestycję w samym sercu Doliny Prądnika - tylko kilkanaście minut od centrum Krakowa, a jakbyś był na wakacjach. Idealna opcja dla rodzin, par i singli, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

814 140 zł52 m² 15 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszkania! Zadzwoń i dowiedz się więcej: deweloper oferuje atrakcyjne rabaty! Kup mieszkanie taniej! Najważniejsze atuty tego mieszkania: świetna lokalizacja - bliska odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 000 zł46 m² 14 172 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - ul. Bochenka, kraków Powierzchnia: 46,5 m Piętro: 1 z 10 Rok budowy: 2015 Czynsz administracyjny: ok. 500 zł + media Balkon: 10,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Wysokie,Kraków

466 165 zł35 m² 13 319 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku 2% pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej, kameralnej inwestycji, to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

683 962 zł38 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 820 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja! Przedsprzedaż- dla pierwszych klientów miejsce postojowe na niezależnej platformie w garażu gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 34m2 przy ul.Słomczyńskiego w Krakowie (Górka Narodowa). Mieszkanie na 2gim piętrze w 3y piętrowym bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Łagiewniki,Kraków

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 28 z ogródkiem, gotowe do odbioru. Nowoczesny, kameralny budynek składa się z 8 mieszkań. Pod ziemią znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

699 000 zł59 m² 11 813 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja Kraków - Dębniki - Szuwarowa W pobliżu ul. Michała Bobrzyńskiego, kobierzyńska, stefana Grota-Roweckiego, łagiewnicka. Mieszkanie znajduje przy ul. Szuwarowej w krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

899 000 zł58 m² 15 393,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,40 m , zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej części Krakowa - Prądnik Czerwony, ul. Śliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

498 612 zł34 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,69 m2 ,mieszczący się na 1 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucharskiego

Rybitwy,Kraków

830 000 zł68 m² 12 225,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuje na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 67,89m2 z balkonem oraz tarasem na dachu. Gotowa do zamieszkania inwestycja! oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogromnym ogródkiem o powierzchni 180 m2 i południową ekspozycją , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

923 850 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

971 872 zł86 m² 11 300,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% ani prowizji Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 85,72 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Nowa Huta,Kraków

598 000 zł54 m² 10 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko u nas. Lokalizacja Mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z lat 70., na osiedlu Kazimierzowskim w dzielnicy Bieńczyce. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

684 000 zł56 m² 12 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne trzypokojowe mieszkanie Z dwoma łazienkami w nowej inwestycji na krakowskich Czyżynach, o powierzchni ok 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Azory,Kraków

498 654 zł37 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

/english below/ Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie - znajdujące się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku lat 60tych. Mieszkanie do remontu | Woda ciepła i ogrzewanie - mpec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Mistrzejowice,Kraków

732 000 zł52 m² 14 213,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak prowizji i podatku 2% pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 z tarasem na dachu o powierzchni 60 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej, kameralnej inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

2 100 000 zł82 m² 25 547,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

749 000 zł58 m² 12 829,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łazarza

Stare Miasto,Kraków

1 283 000 zł76 m² 16 993,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

N20 Nieruchomości z przyjemnością oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie przy ul. Św. Łazarza, położone w sercu rozwijającej się dzielnicy Wesoła. Cicha, spokojna uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Kraków

1 799 000 zł121 m² 14 896,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w kamienicy do dowolnej adaptacji w samym sercu miasta. Lokal znajduje się przy ulicy Smoleńsk, w kamienicy z 19 wieku. Mimo lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

845 000 zł54 m² 15 794,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy na sprzedaż apartament z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m , położony na pierwszym piętrze budynku z 2023 roku. Mieszkanie o powierzchni 53,5 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

1 260 000 zł70 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament Z widokiem na panoramę krakowa krowodrza park, ul. Kijowska 7. Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 70 m zlokalizowany na ostatnim, 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią oraz ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39,2 - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dajwór

Kazimierz,Kraków

1 350 000 zł54 m² 24 784,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z kuchnią; łazienki z wc; osobnego pokoju; przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 100 000 zł60 m² 18 447,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,68 m , zlokalizowane na parterze w pięciopiętrowym bloku z 2004 roku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

488 700 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (36,20 m2) z balkonem - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 215 500 zł72 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Widokowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Sławka. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 8/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

2 499 000 zł102 m² 24 620,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - na Starym Mieście. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

866 605 zł56 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

640 000 zł40 m² 16 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Obozowa, 2 pokoje, do wejścia M. Postojowe, komórka lokatorska oferta na wyłączność Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków

829 000 zł62 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży przytulne, widokowe mieszkanie z dwoma balkonami mieszczące się na kameralnym osiedlu Żabiniec. Powierzchnia faktyczna mieszkania wynosi 49,8 m2, a po podłodze 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

760 500 zł39 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowy apartament na 6 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Krakowa, nieopodal Centrum Handlowego bonarka. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2021roku,.