dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 705 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 705 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

745 000 zł58 m² 12 940,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mówimy w języku pl, ukr oraz ru [говоримо українською,польською, а також розуміємо російську]rezerwacja! Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Prądnik Czerwony,Kraków

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy do sprzedaży jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,74 m2 zlokalizowane przy ul. Miechowity na os. Olsza, dz. Prądnik Czerwony. Lokal składa się z: salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

535 920 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci pcc. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki 2 sypialni salonu z aneksem kuchennym balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przewóz,Kraków

1 315 000 zł143 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: inwestycję deweloperską - jej kolejny już 3 etap pod nazwą "aleja Dębowa". Usytuowana jest w zacisznej, zielonej części Rybitw. Oferujemy 44 lokale o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

727 000 zł48 m² 15 273,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Banacha Cena sprzedaży : 727 000zł Powierzchnia: 47,60m2 Piętro: 5/5 Pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia Na sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

749 592 zł43 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Jeśli tak, to zadzwoń. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

691 353 zł44 m² 15 831,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Laguna Beskidów to wyjątkowy projekt inwestycyjny, który umożliwia swoim inwestorom zarówno zakup mieszkania własnościowego jak i możliwość uzyskania dochodu pasywnego poprzez wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Emila Serkowskiego

Stare Podgórze,Kraków

1 049 000 zł56 m² 18 632,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Podgórze. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

1 019 680 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 o metrażu 86.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł37 m² 21 486,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Przemyskiej o powierzchni 37m2 - serce Kazimierza, kraków Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Krakowskiego Kazimierza, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

409 000 zł28 m² 14 570,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nieruchomości oferują Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28m, położone na os. Piastów w Krakowie. Nowsze budownictwo, mieszkanie na 1 piętrze. Blok z windą. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

715 000 zł53 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | ul. Czeczów | Nowoczesne i gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 53,13 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

561 388 zł38 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Piastów

Bieńczyce,Kraków

1 168 155 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Funkcjonalne 4 pokoje z dwoma balkonami - idealne dla rodziny Mieszkanie nr VI/124 o powierzchni 86,53 m znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

760 000 zł51 m² 15 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 50,6m , zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul.Chmieleniec w dzielnicy Dębniki-Ruczaj w Krakowie. - jasne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

678 849 zł45 m² 15 082,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 45.14 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Meissnera

Ugorek,Kraków

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerke Kraków, ul. Meissnera/ugorek. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (bardzo dobre połączenia z centrum i uczelniami) oraz jako lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

568 480 zł39 m² 14 513,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe e o powierzchni 33 m2 (pow. całkowita 39 m2) , zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

521 286 zł37 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 36.84 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Avia

Nowa Huta,Kraków

899 000 zł66 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, jasne trzypokojowe mieszkanie na os. Avia. Lokalizacja: - czyżyny, - bliskość komunikacji miejskiej - przystanek Stella Sawickiego, - doskonały dojazd samochodem do centrum miasta / rejonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chałupnika

Kraków,małopolskie

715 000 zł43 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane z pomocą architekta w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

529 000 zł36 m² 14 661,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się 2-pokojowe mieszkanie po remoncie znajdujące się na Osiedlu Kalinowym w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

556 800 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Bardzo dobra cena świetna lokalizacja! Kameralne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera! 0 prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Nowa Huta,Kraków

764 000 zł79 m² 9 684,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie nr 19D Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 4-pokojowego, położonego w miejscu, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 298 000 zł64 m² 20 259 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Zabłocie w Krakowie. Rok budowy: 2018 r. Powierzchnia użytkowa: 64,07 m2 Piętro 1/7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuchowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą (rok budowy: 2008), przy ul. Tuchowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

950 000 zł67 m² 14 242,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku (około 1970- 1980) na ul. Łepkowskiego, dzielnica Prądnik Czerwony. Nieopodal: ul.Powstańców, Majora, al. 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

555 000 zł34 m² 16 323,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy Al. Adama Mickiewicza , na piątym piętrze, pięciopiętrowej kamienicy z początku XX w. w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

940 986 zł63 m² 14 915 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to zadzwoń. * mieszkanie.