dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 705 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 705 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

709 000 zł39 m² 18 212,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie dwupokojowe do generalnego remontu w świetnej lokalizacji - Stare Miasto, przedmieście Warszawskie, kraków Na sprzedaż oferuję funkcjonalny mieszkanie o powierzchni 38,93 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Kleparz,Kraków

319 000 zł19 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mała Kawalerka w Centrum Krakowa - Idealna też na biuro Własność - założona księga wieczysta. Dobrze się wynajmuje od nowości - dochodowa. Lokalizacja Doskonała: zapraszamy do zakupu małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

695 000 zł43 m² 16 310,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas. Przytulne dwupokojowe mieszkanie ul. Grzegórzecka. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (2,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokoje do wejścia z parkingiem! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filipowicza

Kurdwanów,Kraków

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego na krakowskim osiedlu Kurdwanów przy ul. Filipowicza. Mieszkanie: - duży pokój, kuchnia jasna z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

499 000 zł35 m² 14 289,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Victoria Estate prezentuje komfortową kawalerkę w pobliżu linii tramwajowej Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II-piętrze III- piętrowego budynku przy ul. Lucjana Rydla - Bronowice. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

1 015 000 zł53 m² 19 314,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Bagry Park - Twój nowy adres luksusu i komfortu 3 pokoje | 54 m | Balkon | Południowa ekspozycja | 3. piętro | Kraków, bagry Park Zamieszkaj w przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kurdwanowie przy ul. Wysłouchów. Mieszkanie: - bardzo korzystny układ: osobna jasna kuchnia, dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

1 070 368 zł86 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny Lokal nr 281.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł85 m² 19 068,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 4 pokojowego mieszkania przy ul. Walerego Sławka w nowoczesnym Osiedlu Locum Vista, powstałym w 2024 roku. Mieszkanie ma powierzchnię 85,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Samorządowa

Bieńczyce,Kraków

410 000 zł24 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka 24 m - Osiedle Kalinowe, bieńczyce (kraków) Jasne, ustawne mieszkanie z dużymi oknami w pokoju dziennym, kuchnią we wnęce i łazienką z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

628 000 zł47 m² 13 384 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 46,92m zlokalizowane II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

604 650 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, bez ściem. 25m2 Ogródka - mamy to! 14m2 sypialni i 17,5 na pokój z aneksem - check! Miejsce na zabudowę szafy - oczywiście! Ustawne, wygodne 2 pokoje na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

586 312 zł35 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort i wygodę. Budynek 3 piętrowy łączący ze sobą funkcję mieszkalną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Wola Duchacka,Kraków

1 033 896 zł75 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji W ofercie biura mieszkania O innych układach I metrażach W tej inwestycji Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cechowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 027 356 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Węgierska

Stare Podgórze,Kraków

659 000 zł28 m² 23 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 28 m2 plus dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kurdwanów,Kraków

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Bohomolca ( Prądnik Czerwony) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

605 394 zł37 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Parterowe mieszkanie 48 m z ogródkiem 60 m i miejscem parkingowym Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48 m z prywatnym ogródkiem 60 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Przy Arce,Kraków

672 000 zł48 m² 13 927,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,25 m , zlokalizowane na osiedlu Przy Arce w Krakowie (bieńczyce) w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

535 000 zł44 m² 12 084,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Kalinowego (nowa Huta, bieńczyce). Nieruchomość jest do wprowadzenia się , ewentualnie odświeżenia/odnowienia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księcia Józefa

Bielany,Kraków

815 000 zł52 m² 15 673,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Śliczne, przytulne mieszkanie świeżo po remoncie, położone na drugim piętrze z układem dwustronnym (pn-pd). Widok z okien rozpościera się na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Salwator,Kraków

1 100 000 zł39 m² 28 534,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38.55 m2 zlokalizowane w dzielnicy Salwator w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Kościuszki 39 by Core, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

998 640 zł42 m² 23 777,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, mieszkanie w gruntownie wyremontowanej, kamienicy w spacerowej odległości od Rynku Głównego! Mieszkanie: jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

909 000 zł46 m² 19 760,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Czyżewskiego w dzielnicy Krowodrza, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

575 000 zł34 m² 17 133,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia miejsca, które może stać się Twoją codzienną przestrzenią komfortu, spokoju i radości. Jeśli marzysz o własnym kącie w Krakowie - nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

823 473 zł51 m² 16 061,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Październik! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

648 802 zł42 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej zabudowie przy ul. Strzelców w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 42,13 m 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa terminie Przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

800 000 zł50 m² 15 942,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe nigdy nie zamieszkałe, przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,18 m z dwoma balkonami , znajdujące się na ostatnim piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bocheńska

Kazimierz,Kraków

620 000 zł38 m² 16 471,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Nowa cena! Mieszkanie na sprzedaż w centrum krakowskiego Kazimierza - oferta skierowana zarówno dla inwestorów pod najem długo, lub krótkoterminowy jak i osób prywatnych. Fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 100 000 zł47 m² 23 404,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w inwestycji Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 081 000 zł43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, frontowe mieszkanie w gruntownie wyremontowanej, kamienicy w spacerowej odległości od Rynku Głównego! Mieszkanie: jasne mieszkanie położone na drugim piętrze w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

989 421 zł73 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 73,02 m2 ,mieszczący się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

847 000 zł63 m² 13 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

A8 kraków, ruczaj - 15 min zakrzówka I kampus uj Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 62,78 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne mieszkania z 2 balkonami. Powierzchnia: 76,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kabel,Kraków

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Wielickiej (podgórze, kabel). Nieruchomość jest do odświeżenia/remontu. Obecny układ to dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

743 000 zł53 m² 14 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Krakowie o powierzchni 53m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

531 900 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealny kandydat na pierwsze mieszkanie na swoim. Z ogródkiem, ale bez prowizji! Zadzwoń podręczyć swojego agenta o szczegóły oferty. Osiedle Piastów, mistrzejowice: - tramwaj? Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kliny Zacisze,Kraków

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Victoria Estate prezentuje przytulne mieszkanie, z szybką komunikacją do centrum na północy Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku.