dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 701 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 701 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

576 157 zł34 m² 17 168 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / garderoba/ balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym 15.37 m2 Pokój 8.02 m2 Łazienka 4.38 m2 Garderoba 3.71 m2 Przedpokój 2.08 m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 138 143 zł51 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m , położone na 3. piętrze w prestiżowej inwestycji w krakowskiej Krowodrzy. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

690 000 zł36 m² 19 327,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 35,70 m w zabytkowej kamienicy przy ulicy Koletek. Opis Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

2 173 827 zł89 m² 24 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89,38 m , położone na kameralnym osiedlu w najbardziej prestiżowej i pożądanej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

563 472 zł36 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz sobie pozwolić i zostać blisko życia. Wynegocjujemy cenę, która cię zadowoli. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

637 000 zł46 m² 13 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

649 350 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego, klucze po zakupie. Zadzwoń pododbieram też w weekendy. Potrzebujesz innego metrażu, układu, ogródka, balkonu? Mam w ofercie wiele mieszkań, na pewno coś wymyślimy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

632 746 zł26 m² 24 299 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 26 m , 3. piętro, idealna pod inwestycję lub na start Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na 3. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

620 000 zł45 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kurdwanów - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem na osiedlu Plejady! Marzysz o spokojnym miejscu do życia, które jednocześnie zapewnia doskonałe połączenia z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Prądnik Biały,Kraków

770 000 zł57 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na ul. Jasna na Prądniku Białym. Osiedle ogrodzone, niska zabudowa, parking dla mieszkańców, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Stare Podgórze,Kraków

950 000 zł50 m² 19 026,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

787 100 zł54 m² 14 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

699 000 zł40 m² 17 514,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 2-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

584 498 zł37 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierz,Kraków

920 000 zł48 m² 19 167 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa oferta na rynku*** Mieszkanie z klimatem historycznego Kazimierza, w samym jego centrum. Oferta skierowana jest do miłośników kamienic i wszystkich atutów z nimi związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

686 472 zł43 m² 15 817,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

572 005 zł39 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

769 000 zł61 m² 12 575,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko w Nest Brokers Zapraszam do kontaktu i na prezentacje. Przestronne, komfortowe, widokowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Trzy pokoje wraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

849 000 zł36 m² 23 324,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci podatku pcc * * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie* Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gersona

Prokocim,Kraków

649 000 zł56 m² 11 507 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ustawne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Starym przy ul. Gersona. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 8/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Wola Duchacka,Kraków

1 280 000 zł86 m² 14 970,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe do wejścia! wola duchacka! Posiadamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 ,5 m2 na ul. Łużyckiej - dzielnica Wola Duchacka. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

885 000 zł50 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 50 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

547 615 zł35 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealny kandydat na pierwsze mieszkanie na swoim. Z ogródkiem, ale bez prowizji! Zadzwoń podręczyć swojego agenta o szczegóły oferty. Osiedle Piastów, mistrzejowice: - tramwaj? Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Czyżyny,Kraków

629 000 zł34 m² 18 232 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 34,50 m2 przy ul. Woźniców. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

532 356 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa cena tu wleciała! Bez prowizji, bez zbędnych opłat - tak się kupuje na rynku pierwotnym. Oszczędź sobie kłopotu i zadzwoń skonsultować najlepsze rozwiązania dla ciebie. Oferta no bullshit,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

689 000 zł40 m² 17 194,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy na sprzedaż bardzo ładnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Ruczaju. Doskonała komunikacja z reszta miasta z pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkania w bloku z lat 80-tych. W budynku znajduje się winda. Parkowanie na ogólnodostępnych miejscach dla mieszkańców z identyfikatorem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 199 970 zł60 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie apartamenty od 29 m2 do 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Olsza,Kraków

560 000 zł39 m² 14 440,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,78 m2 zlokalizowane na parterze budynku zlokalizowanego przy ul. Lublańskiej 14. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

641 900 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez zbędnych opłat - tak się kupuje wprost z oferty dewelopera. Oszczędź sobie kłopotu i zadzwoń skonsultować najlepsze rozwiązania dla ciebie. Rabaty do końca roku! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mistrzejowice,Kraków

533 949 zł36 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

849 000 zł41 m² 20 783 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie. Powierzchnia użytkowa: 40.85 m2 Zakończenie budowy: IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

912 000 zł58 m² 15 860,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy na sprzedaż komfortowe, wykończone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu przy ulicy Chełmońskiego nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielogórska

Dębniki,Kraków

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ul. Wielogórska, dębniki kameralne 2 pokoje blisko zieleni i kampusu uj Miejsce dla tych, którzy lubią ciszę po pracy, ale chcą mieć szybki dojazd do miasta. Kameralna zabudowa, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Wola Justowska,Kraków

1 450 000 zł83 m² 17 469,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro dewelopera brak podatku pcc nieruchomość oddana do użytkowania ostatnie dostępne mieszkanie W inwestycji Z możliwością wydzielenia tarasu na dachu Nowa prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 043 000 zł58 m² 17 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.