dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 717 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 717 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Nowa Huta,Kraków

235 000 zł49 m² 4 781,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Słoneczne przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,15m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym bloku na oś. Zielonym (nowa Huta) w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Cegielniana,Kraków

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja! 3 pokoje , jasna kuchnia , łazienka Z wc, korytarza, balkon, do sprzedania jasne, przestronne i ustawne mieszkanie. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie usytuowane jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Kraków

187 000 zł32 m² 5 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni użytkowej 31,80 m (29,6 bez piwnicy) zlokalizowane w Krakowie na oś. Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga sprzedaż bezpośrednia bez poręczycieli, (pośrednikom i biurom nieruchomości dziękujemy) Kraków - Nowy Bieżanów, ul. Małą Góra, 3-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuchowska

Kurdwanów Nowy,Kraków

270 000 zł45 m² 6 049,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio Kompleks Mieszkaniowy Plejady położony jest na osiedlu Kurdwanów w dzielnicy Krakowa Podgórze, u zbiegu ulic Tuchowskiej i Łużyckiej, zaledwie 5 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowąża

Łobzów,Kraków

450 000 zł74 m² 6 072,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe, łobzów, ulica Odrowąża, przecznica z ulicy Wrocławskiej, mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie 25 m2 przy ulicy Kluczborskiej. Składa się ono z dużego, jasnego pokoju, aneksu kuchennego z oknem ( możliwość zamknięcia kuchni na pokój), łazienki wraz z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przytulne i zadbane mieszkanie przy ulicy Kluczborskiej usytuowane na 4 piętrze 5-o piętrowego bloku z 2002 roku wyposażonego w windę. Składa się ono z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

284 000 zł26 m² 10 881,20 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, stare Miasto, mieszkania do sprzedaży niedaleko Plant Krakowskich do rynku Głównego 8 minut pieszo. Niedaleko Galerii Krakowskiej. Kameralna atrakcyjna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, stare Miasto, super lokalizacja okolica Plant Krakowskich i Teatru Bagatela. 5 minut pieszo do Rynku Głównego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Salwator,Kraków

290 000 zł36 m² 7 997,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-ćk, salwator, okazja! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym oraz balkonem, prestizowa lokalizacja 15minut pieszo do Rynku Głównego. Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlak

Śródmieście,Kraków

198 300 zł23 m² 8 621,74 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, stare Miasto, ulica Szlak. Mieszkanie zanajduje się na piątym pietrze kamienicy miedzywojennej z windą. Mieszkanie adaptacja poddasza powierzchnia użytkowa 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesele

Krowodrza,Kraków

655 000 zł120 m² 5 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

sprzedaż , Mieszkanie 4-pokojowe, mieszkanie dwupoziomowe, bronowice Małe, mieszkanie 4-pokojowe usytuowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Wesele. Znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle

Oficerskie,Kraków

370 000 zł52 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, os. Oficerskie, okolica Bandurskiego bardzo dobra lokalizacja cicha spokojna okolica, kilka minut do Ronda Mogilskiego. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w pełni wyposażone 45 m2 + 11 m2 balkon oraz garaż 12m2 wliczony w cenę: 320 tysięcy złotych. ( kraków, prądnik Czerwony, ul. Felińskiego) Oferuję do sprzedaży w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe dla 6 studentów na kazimierzu Z widokiem na wawel. Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie na iip w stylowej kamienicy na Kazimierzu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

268 900 zł61 m² 4 408,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

zdecydowanie sprzedam mieszkanie w bloku przy ul Wwysłouchów (kurdwanów) mieszkanie usytułowane jest na 10 piętrze ( blok 11 piętrowy) mieszkanie składa się z 3 pokoi jasnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania kamienice składającą się z 3 pięter. Poziom od 1 do 3 są to powierzchnie do remontu z przeznaczeniem na mieszkania, a dokładniej 6 mieszkań po 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

198 000 zł40 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie M2- 34m2, położone w Krakowie, dzielnica Podgórze, na drugim piętrze w 3 piętrowym budynku, przy ulicy Ks. Wincentego Turka na osiedlu strzeżonym. Pełna własność. Nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Kraków,małopolskie

315 000 zł60 m² 5 267,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Właściciel sprzeda przestronne, funkcjonalne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,8 m2 z dużą słoneczną loggią o powierzchni około 9m2 stanowiące odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku 10 piętrowym na Prądniku Białym Kraków! Duży i średni pokój od strony południowej, kuchnia i mały pokój od strony północno-zachodniej. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie zlokalizowane jest w Krakowie w dzielnicy Krowodrza przy ul. Królewskiej - na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok zbudowany jest z cegły, zadbany, w zeszłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

350 000 zł52 m² 6 789,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji: 0,5 minuty do Żabki, 1 min do przystanku autobusowego, 1,5 min do supermarketu Alti, 4 min do Biedronki, 6 min do Parku Wodnego, 8 min do Multikina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krępy

Dębniki,Kraków

279 999 zł45 m² 6 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chciałbym zaoferować przestronne mieszkanie w idealnym stanie o powierzchni całkowitej 45 m2. Położone przy ul. Aleksandra Krępy, 1 piętro. Składa się z dwóch bardzo jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konfederacka

Dębniki,Kraków

985 000 zł130 m² 7 576,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 130 m2 na I pietrze: 4 pokoje , łazienka , wc, kuchnia , 2 pomieszczenia gospodarcze ( spiżarnia ) przedpokój, taras , balkon. Dodatkowo można zakupić lokal użytkowy w cenie 75 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszkowskie

Kościuszkowskie,Kraków

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 33 metry, w ocieplonym bloku z windą, mieszkanie środowe południowe. Duża jasna kuchnia, łazienka, loggia, piwnica, internet i tv. Przed blokiem duży parking nigdy nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbrojów

Krowodrza,Kraków

500 000 zł69 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Bardzo dogodna lokalizacja, 69 metrów kw., spółdzielcze własnościowe, w cenie meble, AGD i garaż. Funkcjonalne, widne mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oboźna

Łobzów,Kraków

415 000 zł64 m² 6 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji - Kraków, krowodrza, oboźna mieszkanie ponad 60 m2 sprzeda właściciel Mieszkanie w kameralnym 3-piętrowym budynku (apartment Building) -18 mieszkań, położonym na ulicy Oboźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Mistrzejowice,Kraków

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwa pokoje w nowym budownictwie. Mieszkanie posiadające dwa pokoje, jeden pokój z częścią kuchenną 23,5m i sypialnia 9,5m. Mieszkanie na bardzo ładnym osiedlu z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Kraków,małopolskie

329 000 zł60 m² 5 501,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Właściciel sprzeda 3 pokojowe mieszkanie stanowiące odrębną własność z wpisem do kw (oraz z udziałem w użytkowaniu wieczystym działki) o powierzchni użytkowej 59,8 m2. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Płaszów,Kraków

325 000 zł57 m² 5 731,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne 2pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład i wystawę okien na zachód co gwarantuje ciepło i doświetlenie pokoi. Na osiedlu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szuwarowa

Dębniki,Kraków

235 000 zł35 m² 6 676,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne funkcjonalne mieszkanie na Ruczaju. Mieszkanie na 2 piętrze nowego bloku. Mieszkanie do odświeżenia w tej chwili wynajmowane. Możliwość przerobienia na pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twardowskiego

Kraków,małopolskie

710 000 zł123 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne 2 poziomowe mieszkanie na Osiedlu Podwawelskim Mieszkanie składające się z dużego salonu z częścią jadalną kuchni i wc (poziom pierwszy) dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum D

centrum D,Kraków

215 000 zł42 m² 5,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie 2-pokojowe 1 przechodni, winda , balkon, piwnica, miejsca do parkowania pod blokiem ("bez łapanki"), blisko do mpk , przedszkoli, szkół, nck - mieszkanie do zamieszkania nawet bez remontu, -.