dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 753 ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł58 m² 16 534,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 58 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 000 zł84,39 m² 12 774 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w nowej inwestycji dzielnicy Inwestycja cechuje się nowoczesną architekturą i wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 989 120 zł173,44 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję apartament sześciopokojowy o metrażu 173,44 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska / Zwierzyniec. Inwestycja River Lane została wybudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł38,08 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Kameralny, 3-piętrowy budynek z 2020 roku. Mieszkanie o powierzchni 38,08m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,03 m² 16 305 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej, nowo powstającej inwestycji. To idealna propozycja dla singli, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł45 m² 20 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,05 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,05 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53 m² 16 509 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Kraków, prądnik Czerwony, ul. Bohomolca | 53 m | nowe 2025 | balkon | garaż ( dodatkowo płatny 65 tys ) Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

545 875 zł31,32 m² 17 429 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bronowice - 2 pokoje - balkon - miejsce postojowe! kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł77 m² 17 403 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 594 zł67,90 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł36 m² 18 583 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne 2 pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, ciszę oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł41,38 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Nowej Inwestycji na Bronowicach cena brutto 730 620 pln kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,50 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł61,50 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 275 zł54,75 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w dzielnicy Czyżyny. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł80,97 m² 10 745 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 80,97 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,51 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł31,20 m² 21 987 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł40,82 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Azory. To propozycja idealna zarówno dla pary, jak i pod bezpieczny wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł28,50 m² 17 789 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem - Czyżyny! Stan deweloperski gotowe do wykończenia i odbioru! Mieszkanie o powierzchni 28,50 m2 skład się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł25,03 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 865 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Sprzedaż bez podatku pcc! Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł51,20 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare Miasto- kazimierz 3 pokoje z jasną kuchnią. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51m2 mieszczące się na 2 piętrzę w 5 piętrowym bloku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 350 zł63,03 m² 16 521,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - 2 pokoje - stan deweloperski - 34,6 m2 - piwnica! Do zaoferowania mamy mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł39,16 m² 16 216 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 300 zł71,82 m² 24 510 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

755 620 zł50 m² 15 112,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł28,77 m² 16 128 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł47,67 m² 23 914 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 716 zł34,92 m² 14 883,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł43,09 m² 20 654 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w sercu modnego Krakowskiego Zabłocia - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się części miasta. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł38,60 m² 15 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje nieruchomość, która nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł28,50 m² 17 895 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Helclów Stare Miasto, kraków-Śródmieście, kraków (mieszkanie sprzedaż) Oferuję funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł43,17 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w niedalekiej odległości od Rynku , 200 metrów do Plant Krakowskich, 650 metrów do Rynku Głównego, 600 metrów do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 199 zł48,30 m² 13 834,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł47,44 m² 14 713 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnic Górka Narodowa. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na drugim.