dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 717 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 717 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Bieńczyce,Kraków

569 000 zł68 m² 8 404,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Trzy oddzielne pokoje po remoncie, piwnica, os.TEATRALNE. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,m2 położone na os. Teatralnym (bieńczyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

746 800 zł48 m² 15 516 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

2 600 000 zł124 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 124 M2, cztery pokoje, 100 M2 taras, 11 M2 balkon, piwnica, garaż- olsza, ul. Pilotów N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny apartament o pow. 124 m2 przy ulicy Pilotów (olsza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

405 229 zł33 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentuję Państwu 2-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w cichej, bardzo zielonej okolicy! Idealne miejsce dla pary lub rodziny. Mieszkanie urządzone z gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

588 000 zł63 m² 9 292,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru. Metraż: 63,28 m2. Rozkład: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

688 200 zł44 m² 15 503 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Warszawskie,Kraków

467 000 zł31 m² 14 992 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Cena do negocjacji! Zespół Annderson przedstawia kawalerkę na sprzedaż przy ul. Biskupa Jana Prandoty! Doskonale skomunikowana lokalizacja przy Al. 29 Listopada - 15 min. do Rynku Głównego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromady Grudziąż

Wola Duchacka,Kraków

495 000 zł60 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Contact in english: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Gromady Grudziąż w Krakowie (dzielnica Wola Duchacka / Podgórze ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

429 700 zł31 m² 13 710,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferujemy piękną, 2 pokojową kawalerkę o powierzchni 31,34 m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i jest gotowe do zamieszkania! Dostępne od zaraz! Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy oddzielne pokoje po remoncie, balkon, piwnica, ul.FATIMSKA (BIEŃCZYCE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone przy ul. Fatimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

1 080 000 zł118 m² 9 153 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 118 m2 do remontu położone przy al. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Idealne do własnej aranżacji w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł83 m² 11 971,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

NA sprzedaż mieszkanie W zadbanej kamienicy W centrum miasta N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,45m2 usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

319 000 zł31 m² 10 264 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, oferujemy dobrze doświetloną kawalerkę o powierzchni 31.08 m2. Do powierzchni nie został wliczony duży balkon. Mieszkanie znajduje się na pierwszej kondygnacji - półpiętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

485 000 zł65 m² 7 427,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Stanisława Stojałowskiego w Krakowie, na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z roku 1995/96 w bardzo atrakcyjnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

917 664 zł76 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje luksusowy apartament z dwoma tarasami. Nieruchomość: apartament zlokalizowany na V piętrze w X piętrowym apartamentowcu przy ul. Francesco Nullo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

654 400 zł54 m² 12 119 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Czyżyny,Kraków

549 000 zł48 m² 11 319,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 48 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Czyżynach. Ul. Marii Dąbrowskiej - inwestycja City Towers znanego dewelopera Atal. Mieszkanie o metrażu 48 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

498 000 zł36 m² 13 688,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 380.00 zł; Budynek: kamienica, zabudowa szeregowa w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; W pobliżu: park, Wisła, bulwary, Bonarka City Center,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 700 zł46 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zespół oferuję Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim. Mieszkanie o powierzchni 43,58 m2, zlokalizowane na drugim piętrze bloku czteropiętrowego i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

616 032 zł64 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 64 m2 przy ulicy Wielickiej w Krakowie Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - trzy sypialnie - łazienka - przedpokój - balkon lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

575 630 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z garderobą. Nieruchomość: apartament zlokalizowany na I piętrze w X piętrowym apartamentowcu przy ul. Francesco Nullo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prokocim

Prokocim,Kraków

375 000 zł33 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z dużą jasną kuchnią przy ulicy Lilii Wenedy w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszka Czarnego

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

549 312 zł57 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane do 9.04.2022. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,22 mkw z osobnym pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni ok. 29 mkw i balkonem ok. 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

529 000 zł48 m² 11 097,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,67 m2 na 1 piętrze z dużym balkonem. Termin odbioru to 2 Q 2022 rok. Lokalizacja: 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

410 000 zł36 m² 11 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność oferować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny przy Alei Pokoju w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tetmajera

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

966 650 zł126 m² 7 671,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Tetmajera110 to przestronne mieszkania w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej. Inwestycja składa się z 10 prestiżowych budynków, których przemyślany układ daje poczucie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

731 160 zł54 m² 13 512,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Budynek posiada: - 52 mieszkania -2 klatki schodowe -4 pietra -2 windy -parking podziemny dwukondygnacyjny miejsca podziemne w cenie 35 000,00 Generalnym Wykonawcą jest Grimbud z Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

1 008 013 zł73 m² 13 782 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

718 335 zł53 m² 13 589,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okólna

Prokocim,Kraków

273 000 zł28 m² 9 927 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Okólnej w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4 kondygnacji. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

943 680 zł79 m² 12 006,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Budynek posiada: -52 mieszkania -2 klatki schodowe -4 pietra -2 windy -parking podziemny dwukondygnacyjny miejsca podziemne w cenie 35 000,00 Generalnym Wykonawcą jest Grimbud z Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem , widok na zieleń. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Palacha

Prądnik Biały,Kraków

299 000 zł24 m² 12 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jednopokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Dobry dojazd do centrum, linii autobusowych lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

330 000 zł37 m² 8 938,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu fantastyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z końca lat sześćdziesiątych. Do mieszkania przynależy również piwnica. Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasternik

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

995 000 zł113 m² 8 805,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji od strony kupującej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 126m 2 z przynależącym do niego ogrodem (197,62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

430 000 zł40 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z szafą garderobianą - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 166 000 zł78 m² 14 991 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy (około 1906 r.) na ul. Lubomirskiego - centrum, grzegórzki. Budynek znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum C

Nowa Huta,Kraków

469 000 zł52 m² 8 967,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,3 m2 w Nowej Hucie na osiedlu Centrum C. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze i składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią w Dzielnicy Kurdwanów w okolicy ulicy Wincentego Witosa w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - funkcjonalny.