Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kraków WIŚLANE TARASY Grzegórzki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

1 439 000 zł82,34 m² 17 476,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

82,34 m | 4 pokoje | 1 łazienka + wc | balkon 10,66 m | wysoki standard | płaszów | 15 min do centrum Komfortowe mieszkanie rodzinne w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

912 146 zł66,58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 2 -pokojowe mieszkanie w sercu historycznej Nowej Huty - gotowe do odbioru. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,58 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone, nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Lipska 16. Dobre połączenia komunikacyjne oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 440 zł32,11 m² 17 298,04 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, własnej aranżacji o powierzchni 52m2. Inwestycja zlokalizowana w centrum na pograniczu Starego Miasta i Grzegórzek w rejonie Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł32,94 m² 17 182,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

573 530 zł34,55 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie Z balkonem I parkingiem gotowe do odbioru Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru | Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł63 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowy, 63-metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej części Krowodrzy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Zlokalizowane w Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy, przestronny apartament na wynajem, położony na nowoczesnym osiedlu w bliskiej odległości od centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących komfort,.