dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z piwnicą znajdujące się na 4 piętrze, 5 piętrowego bloku z windą. - świetna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

539 000 zł33 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Słowackiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kraków

1 199 000 zł64 m² 18 589,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament W kamienicy! Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, odrestaurowany apartament położony w centrum Krakowa przy ulicy Św. Sebastiana. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarłowska

Stare Miasto,Kraków

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 86 m w centrum miasta - ul. Tarłowska Do wynajęcia duże, komfortowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone w samym centrum miasta, przy ulicy Tarłowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Stare miasto - 117 M2! Oferuję Państwu 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 117 m2 na al. Adama Mickiewicza Lokal usytuowany jest na 4-pietrze kameralnej pięciopiętrowej kamienicy lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Stare Miasto - mieszkanie jakich już nie ma! Piękna przestrzeń, zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sas-Zubrzyckiego

Wola Duchacka,Kraków

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Polecamy mieszkanie 1- pokojowe z oddzielną jasną kuchnią (36m2) - ul.Jana Sas-Zubrzyckiego dzielnica: Wola Duchacka. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze w 11- piętrowym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

549 000 zł17 m² 32 600,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Estates prezentuje kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 16,5 m (mieszkalny) przy ul. Śląskiej - idealna inwestycja w centrum Krakowa. Lokalizacja Ulica Śląska to ścisłe centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 m2 z antresolą przy ul. Karmelickiej - bez czynszu Mieszkanie 30 m2 składa się z kuchni, łazienki i dużego pokoju z antresolą. Wejście z oficyny, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja 3 pokoje Z osobną kuchnią, balkonem I piwnicą! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Tysiąclecia. Dzielnica Mistrzejowice charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe - kazimierz, stałe opłaty English below: n20 Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne, jasne mieszkanie w samym sercu Kazimierza, przy ul. Dajwór 25. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Edwarda Dembowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

849 000 zł28 m² 30 321,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Promo Estates prezentuje! Widok na historię! Mieszkanie przy ul. Dembowskiego z panoramą na Kopiec Kraka. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Dembowskiego w Krakowie, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

590 000 zł43 m² 13 720,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze kameralnego, ogrodzonego budynku z 1960 roku w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

798 000 zł50 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w Starej Hucie położone w osiedlu Uroczym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

1 090 000 zł68 m² 16 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż | 2 pokoje + antresola | 68 m | winda | po generalnym remoncie | ul. Długa, kraków Wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy w sercu Krakowa - świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Ugorek,Kraków

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ugorek, dzielnica Ugorek. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

2 450 000 zł130 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

769 000 zł61 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i cudownym widokiem na zieleń, położone na parterze w zadbanym 4-piętrowym bloku, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Kazimierz,Kraków

730 000 zł46 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,7 m , położonego przy ul. Dwernickiego w Krakowie (śródmieście ). Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

672 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 oddzielne pokoje , jasna kuchnia , loggia lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

595 000 zł48 m² 12 396 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania w bardzo bliskiej odległości od parku oraz komunikacji miejskiej z połączeniami z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w rejonie ul. Majora/strzelców (prądnik Czerwony) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Prokocim,Kraków

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w rejonie Starego Prokocimia przy ul. Gersona Mieszkanie: - dwa duże pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 osobne pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

479 000 zł19 m² 25 478,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka Z balkonem - krowodrza lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Racławickiej, dzielnica Krowodrza. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

644 000 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 46m , w bloku usytuowane w pobliżu pętli autobusowej przy ul. Strzelców - świetna lokalizacja, - cicha okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

630 000 zł42 m² 14 858,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,38 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Racławickiej w Krakowie. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

880 000 zł30 m² 28 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje W sercu krakowa! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Emaus, dzielnica Zwierzyniec. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 000 zł38 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, 10-piętrowego bloku z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnie kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Salwator,Kraków

880 000 zł30 m² 28 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: -Mieszkanie znajduje się w pięknej zabytkowej kamienicy przy ul. Emaus -spokojna zielona część dzielnicy salwator/zwierzyniec -piękny widok z okna i unikalna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Krowodrza,Kraków

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowe mieszkanie po remoncie położone przy ul. Rolniczej w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: okolica zielona, spokojna. Kilka minut piechotą do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Nowy

Kazimierz,Kraków

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne I jasne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I otwartą kuchnią po generalnym remocie. Zadbana kamienica Z parkingiem W sercu kazimierza, tuż przy tętniącym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dąbie,Kraków

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie 45m2 zlokalizowane jest na parterze 4-piętrowym budynku, ul. Widok ,dzielnica Dąbie. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bronowice Małe,Kraków

625 000 zł40 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Victoria Estate prezentuje mieszkanie zaledwie kilka minut od Uniwersytetu uken Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4- piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Lea - Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babińskiego

Kobierzyn,Kraków

480 000 zł34 m² 14 243,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje Z osobną kuchnia I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Babińskiego, dzielnica Kobierzyn. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

550 000 zł52 m² 10 679,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Strzelców na Prądniku Czerwonym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Czerwony Ulica: strzelców Przystanek: strzelców W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł68 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Stare miasto - 67 M2! Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.50 m2 na ul. Sobieskiego , Lokal usytuowany jest na parterze kameralnej czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Nowa Huta,Kraków

579 000 zł49 m² 11 840,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizcja: nieruchomość położona na os. Zgody (dzielnica Nowa Huta). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Ludwinów,Kraków

2 000 zł39 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas helton prezentuje do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Tureckiej 9, tuż obok ul. Marii Konopnickiej. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 38,51 m2 na co.