dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 3-pokojowe, 67 m2 na os.Szkolnym, na parterze. Jasne, przestronne, do zamieszkania do zaraz. Na podłodze parkiet dębowy, osobno wc. Duży, przestronny przedpokój. Powirzchnię mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

530 000 zł95 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w bloku z cegły (ściana trójwarstwowa), rok budowy 1998. Mieszkanie posiada 4 osobne pokoje (20 m, 19 m, 14 m, 13 m), na podłogach parkiet. Kuchnia osobna, jasna, ze spiżarką (13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały Wschód,Kraków

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie jak na zdjęciach, okna nowe plastik i.t.p. Jestem właścicielem i co jeszcze?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

391 500 zł54 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jasne mieszkanie na wysokim parterze (jak pierwsze piętro) w bloku mieszkalnym w Krakowie w dzielnicy Podgórze. Teren wokół bloku jest ogrodzony z miejscami postojowymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

budynek z recepcją, nowy, mieszkanie umeblowane, bardzo przyjemne, 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, wc, garderoba, balkon od południa, cena zawiera czynsz do Zarządcy, dodatkowo prąd, woda wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie z ogródkiem położone na nowym, bezpiecznym os. Żabiniec, blisko centrum. W pełni umeblowane i wyposażone ( lodówka, pralka, tv, żelazko, garnki, sztućce itd.) GORĄCO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

399 999 zł70 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe , 3 pokojowe, o powierzchni 69,97m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku 11 piętrowym z 1984r, przy ulicy Centralnej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 1 pok Z kuchnią I łazienką 29 m2, osiedle Prądnik Czerwony, ulica Dobrego Pasterza. 1100 zł (w tym czynsz i media). Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną umeblowaną kuchnią,dużym przedpokojem i łazienką,okna z widokiem na Krzemionki.Kamienica z 2002 roku,czysta i bezpieczna.Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mistrzejowice

Mistrzejowice Nowe,Kraków

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie na os. Mistrzejowice Nowe, 4 pokoje na I piętrze, z dużym balkonem ok. 7m2, wejście do każdego pomieszczenia osobne, łazienka + dodatkowa osobna ubikacja. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

444 444 zł70 m² 6 349,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tak jak w opisie i na zdjęciach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe wraz z podziemnym miejscem parkingowym na Ruczaju (47 m2) na I piętrze w bloku IV piętrowym. Cena najmu 1250 zł plus opłaty i media według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 500 zł78 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie (piętro domu) umiejscowione w spokojnej okolicy, z widokiem na Wisłę, 1km od Wawelu. Lokalizacja w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, sprzyjająca prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Kraków - Mistrzejowice ok 100m2 + taras 15m2 + balkon. Mieszkanie składa się z salonu (ok.40m2), sypialni (18m2), jadalni, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, przytulne, jasne mieszkanie jednopokojowe urządzone przez architekta wnętrz. W pełni wyposażone (zabudowa kuchenna, sprzęt agd zmywarka, kuchenka, lodówka, okap, pralka, tv), szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Śródmieście,Kraków

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W pokojach okna nowego typu,wymienione w 2008r i wtedy wymalowano pokoje. Kuchnia i łazienka wymalowane w 2009r.Łazienka wyflizowana w latach siedemdziesiątych.Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia swoje własne mieszkanie, świeżo po remoncie we wrześniu 2009, powierzchnia 50 m2, dwa nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc i balkon. Nowa nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaremy

Krowodrza,Kraków

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój, umeblowane, parkiet, okna pcv,osiedle z dużą ilością zieleni, duży plac zabaw, szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, w pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie (49m2) na czwartym piętrze z windą. Blok z 2004 roku. Mieszkanie jest wykończone (w kuchni, przedpokoju i łazience terakota, w pokojach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (44 m2) położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 1975r. Składa się z 2 pokoi (16 i 9 m2), jesnej oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 50 M2 kraków Przytulny kącik 50 m2 dla dwojga bądź samotnej osoby, w połowie umeblowane. W spokojnej okolicy, ul Rydla. Ulokowane na 4 piętrze- poddasze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Piękne 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy składające się z pokoju - 27 m2, kuchni z jadalnią - 15 m2, przedpokoju i łazienki z wc. W pokoju parkiet, a w pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

510 000 zł67 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

wystawa południowo- wschodnia, co i cow z mpec, podłogi panele, kuchnia i łazienka flizy, częściowo umeblowane, dwa balkony,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wlasciciel , sprzeda bez posrednikow, mieszkanie wlasnosciowe wyodrebnione hipotecznie , 3 pokojowe ( 20m, 12m, 8m ) ,jasna kuchnia, lazienka , wc, przedpokoj, piwnica (3.4m) o lacznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam przyjemne, ciche mieszkanie na 2 pietrze w ładnym, 5pietrowym bloku z 2004r. Metraz: 40,19m2: salon czesciowo polaczony z wydzieloną, widną kuchnią; sypilania; lazienka; przedpokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weissa

Azory,Kraków

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 37 m mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Czyste i świeże, po gruntownym remoncie (nowe podłogi, malowanie). Pokój 15m (skórzana kanapa (nierozkladana) i fotel, stolik, szafka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.04.2010. Miłę, sloneczne, całkowicie umeblowane. Cena 1400 zł obejmuje odstępne i czynsz. Media wg. liczników. W okolicy dużo sklepów, dobry dojazd. Sokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lentza

Azory,Kraków

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokojowe mieszkanie w dobrej cenie! Krowodrza! Azory! Mieszkanie własnościowe, o pow. 49 m2, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku, z 1966 r. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

2 150 zł80 m² 26,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie dwupoziomowe w formie studia tzn, że żadne z pomieszczeń, z wyjątkiem łazienki, nie jest zamykane. Na pierwszym poziomie o pow. 50m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Budynek 3 piętrowy z 2001 roku technologia tradycyjna cegła. Mieszkanie znajduje się na parterze. Jest całkowicie umeblowane. Aneks kuchenny posiada wykonane na zamówienie meble z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromady Grudziąż

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

434 000 zł63 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po remoncie, niestandardowy rozkład pomieszczeń, klimatyzacja. Na klatce schodowej dodatkowo odgrodzona sień z szafą. Okna + balkon - zachodnie. W cenie mieszkania meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromady Grudziąż

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjna aranżacja wnętrza, mieszkanie po remoncie w idealnym stanie. Prąd trójfazowy. Dobra komunikacja z centrum miasta, nieduża odległość do węzłów obwodnicy. W pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Malborska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem w czterokondygnacyjnym kameralnym budynku. Poziom I: salon, otwarta kuchnia, łazienka z prysznicem; poziom II: sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne i jasne mieszkanie z 2005 roku, III piętro. Salon z aneksem kuchennym (ok. 20m) plus dwa zamykane pokoje, łazienka i wc oddzielnie, balkon. Na podłogach parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice Nowe

Mistrzejowice Nowe,Kraków

340 000 zł65 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Badzo ladne mieszkanie.Czyste,jesne,po remoncie,odmalowane.Nowe okna,wycyklinowane parkiety.Parter plus mozliwosc zaparkowania samochodu przed klatka- praktyczne dla osob z dziecmi,starszych lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

wyposażenie oferowane w cenie: zabudowana kuchnia wraz z kuchenką elektryczną, szafa wnękowa w przedpokoju wraz z dużym lustrem, gres na podłodze, w pokojach panele, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.03.2010 2 pokojowe mieszkanie na ul. Borkowskiej (borek Fałęcki) na 2 pietrze w 3 pietrowym, nowym bloku na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie 40 m2, duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Azory,Kraków

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od zaraz do wynajęcia, mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zadbane, cicha okolica, blisko agh, ap, 5 minut od Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

2 000 zł78 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia super komfortowe(wysoki standard), słoneczne, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym salonem - o pow. 78m2 przy ul Bronowickiej. Mieszkanie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podkowińskiego

Azory,Kraków

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia przepiękne przytulne mieszkanie na ul podkowińskigo 1c. Jest to nowe mieszkanie jeszcze nie zamieszkałe w pełni umeblowane włącznie z lodówką i pralką.Za.