dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

369 000 zł29 m² 12 559,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie , położone przy ul. Mazowieckiej w Krakowie. Lokalizacja: kraków-Krowodrza, ul. Mazowiecka (okolice: uniwersytet Pedagogiczny, forty Kleparz, ul. Wrocławska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lea

Łobzów,Kraków

425 000 zł30 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka pod wynajem - krowodrza -lea/ królewska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne mieszkanie 1 - pokojowe o pow. 29,8m2 zlokalizowane w najbardziej popularnej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

425 000 zł34 m² 12 615 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego, w budynku z 1968roku z cegły w Starym Podgórzu w okolicy Ronda Matecznego przy ul. Mitery. Mieszkanie o pow. 33,69m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

465 000 zł37 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Inwestycyjnie? Dla pary? Dla singla? Tak! Marzysz o widoku zachodzącego słońca nad panoramą Krakowa? To propozycja właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mistrzejowice Nowe,Kraków

679 000 zł74 m² 9 195,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Mistrzejowice 10! Mieszkanie jest niezwykle przestronne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

415 000 zł48 m² 8 714,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy oddzielne pokoje, duży balkon, piwnica, bohaterów września. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m2 położone na os. Bohaterów Września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

450 000 zł44 m² 10 112 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze, pomiędzy ulicą Wojciecha Stattlera i Wielicką w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

430 000 zł50 m² 8 601,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa huta - 2 osobne pokoje na os. Sportowym N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 50 m2 , zlokalizowane na parterze 2-piętrowego bloku z lat 50-tych. Osiedle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

289 000 zł28 m² 10 321 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie znajduje się przy al. Jana Pawła II przy Placu Centralnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

540 000 zł55 m² 9 796,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku w zabytkowej części Nowej Huty. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

575 000 zł53 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 53m2 z klimatyzacją. Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze 11-sto piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Stare Miasto,Kraków

1 790 000 zł182 m² 9 833 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie inwestycyjne w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji przy jednej z najważniejszych ulic w centrum Krakowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z trzema osobnymi pokojami. Nieruchomość: dostępne od 15 września. Mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego 4-lokalowego budynku z lat '50 tych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

520 000 zł58 m² 9 004 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,75m2 zlokalizowane przy ulicy Łużyckiej w Krakowie. Mieszkanie położone jest na 9.piętrze w 10-piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

529 000 zł38 m² 13 812 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umeblowane dwupokojowe mieszkanie osiedle Podwawelskie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (3 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prokocim,Kraków

479 000 zł51 m² 9 337,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dostępne od zaraz dla osób ceniących bliskość terenów rekreacyjnych i zielonych. Mnogość parków, zalew Bagry, infrastruktura rowerowa to dosłownie namiastka zalet jakie posiada ta lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

265 000 zł30 m² 8 824,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Inwestycyjne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (10-20 minut). 6 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Płaszów,Kraków

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 30m2 w domu wielorodzinnym płaszów/kraków. Lokalizacja: doskonała na mapie Krakowa zarówno pod względem komunikacyjnym jak i dostępu do rekreacyjnych terenów Stawu Płaszowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 350 000 zł109 m² 12 388,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż: przestronne, funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, usytuowane w budynku z 1938 r. położonym przy ul. Urzędniczej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Czarna Wieś,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Loco Real Estate prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z 1939 roku znajdującej się przy urokliwej ul. Fryderyka Chopina. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

395 000 zł36 m² 10 854,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36.39m2, położone dz. Nowa Huta os. Kazimierzowskie. Mieszkanie jest zadbane, funkcjonalna łazienka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

355 000 zł32 m² 11 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczną kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze 5-piętrowego budynku zlokalizowanego w zabytkowej części Nowej Huty. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skarbińskiego

Krowodrza,Kraków

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam mieszkanie na wynajem znajdujące się w idealnej lokalizacji na Krowodrzy ul. Skarbińskiego. Nieruchomość: mieszkanie w większości umeblowane, posiada wszystkie niezbędne meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

352 000 zł24 m² 14 367,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż kawalerka W super lokalizacji - stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,50 m2 usytuowane na parterze budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Krowodrza,Kraków

559 000 zł39 m² 14 260,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 39.19 m na Krowodrzy, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Blok z lat 60-tych, zbudowany z cegły, wyremontowana klatka, z tyłu podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi z Łobzowa

Krowodrza,Kraków

567 000 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Starej Krowodrzy u budynku z cegły zaaranżowane przez architekta. Wyjątkowo funkcjonalny apartament znajduję się na wysokim parterze w cichej okolicy, jednocześnie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

20 000 zł352 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:tak

Mamy ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego apartamentu mieszczącego w zabytkowej kamienicy w samym centrum Krakowa zaledwie 100 m od Krakowskich Plant. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 099 000 zł59 m² 18 658,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w przedwojennej stylowej kamienicy. Z duszą i ciekawą historią! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

1 190 000 zł95 m² 12 540,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Marzysz o cichym, klimatycznym i rozkładowym mieszkaniu w centrum Krakowa, położonym jednocześnie blisko terenów zielonych oraz Bulwarów Wiślanych? Jeżeli tak, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka 31m w centrum miasta idealna dla studenta lub pary, ceniącej sobie bliskość tętniącego życia Krakowa! Ulica Mogilska to jedna z głównych i kluczowych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy lokal mieszkalny, który znajduje się na pierwszym piętrze w przepięknej dzielnicy miasta jaką jest Podgórze, ul. Józefińska 47 m2. Lokalizacja budynku pozwala na luksus przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowy apartament do wynajęcia w Krakowie o powierzchni 36 [m2] na Oś.Stalowym (Nowa Huta). Apartament Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Na Kozłówce,Kraków

459 000 zł49 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Nowosądeckiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

470 000 zł45 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2- pokojowe Z osobną widną kuchnią oraz balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Prokocim Nowy w rejonie ulicy Teligi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

449 500 zł44 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe, położone w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. M. Miechowity- prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kurdwanów,Kraków

470 000 zł37 m² 12 634,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe z loggią -ul. Stojałowskiego/kurdwanów Nowy. Bardzo ładne mieszkanie w przyjemnym miejscu zielonego osiedla. Bardzo wysoki standard - nie zastanawiaj się - rezerwuj! Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

480 000 zł48 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

1 400 zł24 m² 58,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Azory - 1 pokojowe mieszkanie do wynajęcia N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 25,9m2 ,z piwnicą 2,2m2 położone na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celarowska

Śródmieście,Kraków

403 560 zł38 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Celarowskiej dzielnica Śródmieście. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane , jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Szklane Domy

Szklane Domy,Kraków

290 000 zł31 m² 9 342,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy Państwu ustawne mieszkanie z osobną jasną kuchnią i dwustronną ekspozycją w pobliżu Placu Centralnego i Zalewu Nowohuckiego. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja gen. Władysława Andersa

Nowa Huta,Kraków

355 000 zł32 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta przy alei Generała Władysława Andersa. Mieszkanie jest po częściowym remoncie, zostały wymienione instalacje wodna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij