dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Bieżanów,Kraków

447 000 zł48 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym. Stan lokalu do remontu. Nowe okna Pcv. Ogrzewanie i ciepła woda z mpcu. Gaz zlikwidowany. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Kozłówce

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 998 zł47 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli zależy Ci na nowocześnie urządzonym mieszkaniu z funkcjonalnym układem w zielonej i spokojnej okolicy blisko centrum miasta, to nie szukaj dalej. To coś w sam raz dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kleparz,Kraków

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Lokalizacja: kraków-śródmieście/kleparz, ul. Szlak. Zlokalizowane nieopodal ul. Krowoderskiej. W pobliżu również m. in.: Długa, Kolberga, Staszica. Opis: nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

999 000 zł87 m² 11 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży mieszkanie na ul. Konarskiego w Starej Krowodrzy. Nieopodal Placu Inwalidów, miasteczko Studenckie, ul. Czarnowiejska, ul. Spokojna, ul. Kijowska, agh. Spacer do Parku Jordana lub Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Kazimierz,Kraków

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta stare miasto, 3 pokoje + kuchnia Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

419 000 zł38 m² 11 173 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Olsza - Śródmieście przy ulicy Młyńskiej, pilotów w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - salon z dużym oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 na parterze w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne , osobna kuchnia , łazienka i przedpokój. Posiada balkon oraz piwnicę. W aktualnym standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Prezentuję mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane przy ul. Rostworowskiego w dzielnicy Ruczaj. Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego funkcjonalny układ jaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W doskonałej lokalizacji - stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,50 m2 usytuowane na parterze budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, oddzielnej jasnej kuchni, trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie o powierzchni 53 [m2], przy ul. Widok na Grzegórzkach. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

599 000 zł57 m² 10 426,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, do sprzedania oferujemy mieszkanie zlokalizowane na al. Kijowskiej w Krakowie, na dziewiatym piętrze w dziesięciopiętrowm bloku z wielkiej płyty z lat 80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł56 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niepowtarzalny apartament położony obok Wzgórza Wawelskiego na ulicy Podzamcze. Propozycja skierowana do osób szukających wyjątkowej ciszy i spokoju a jednocześnie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

311 000 zł24 m² 12 958 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza na osiedlu Azory przy ulicy Makowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z funkcjonalnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ugorek

Olsza,Kraków

499 000 zł51 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Więcej informacji: jaceklub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz wygodnego, dużego mieszkania zaledwie 4 minuty od agh i 15 minut spacerem od Rynku? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Królewskiej 20. Pobliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszańska

Śródmieście,Kraków

671 000 zł80 m² 8 387,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy śródmieście w Krakowie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

319 000 zł28 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Krowodrza przy ul. Królewskiej w bloku w cenie 1800 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 29 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

435 000 zł48 m² 9 135 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Halczyna

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 380 000 zł139 m² 9 955 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie 6-pokojowe z podpisanymi umowami na rozpoczynający się rok akademicki. 0% prowizji dla strony kupującej. Biuro Nieruchomości Arkadia z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

365 000 zł42 m² 8 719,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie dwupokojowe / do remontu / idealne pod wynajem / Osiedle Na Lotnisku / Bieńczyce / piwnica o pow. ok. 2,3m2 Mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 41,86 m zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Wileński

Olsza,Kraków

437 000 zł48 m² 9 104,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe,48m2. Do remontu! 8piętro z widokiem na Kraków i Kopiec, główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bieńczyce

Bieńczyce,Kraków

539 000 zł58 m² 9 357,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Cztery oddzielne pokoje do remontu, balkon, piwnica, os.KOŚCIUSZKOWSKIE (BIEŃCZYCE) N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57 ,6 m2 położone na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

520 000 zł60 m² 8 634 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

799 000 zł73 m² 11 006 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. TA oferta tylko U nas!p O L.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Podwawelskie,Kraków

453 000 zł39 m² 11 497 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy do kupienia ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Komandosów. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 10-piętrowym ocieplonym bloku z lat 70-tych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rakowice,Kraków

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni wyposażona i umeblowana. Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie al.29 listopada /Prandoty Kilku minutowy spacer zaprowadzi nas do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wenecja

Piasek,Kraków

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urocza kawalerka W sąsiedztwie plant Oferuję do wynajmu kawalerkę w idealnym stanie, po generalnym remoncie usytuowana blisko Plant krakowskich. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł68 m² 8 770,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie, które idealnie sprawdzi się dla rodziny jak i pod względem inwestycyjnym. W lokalu w pełni wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

595 000 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji w otoczeniu terenów zielonych, parków i placów zabaw. Mnóstwo sklepów, lokali usługowych, kilka przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Niepodległości 6, blisko ulicy Andersa. *english below* rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

449 900 zł40 m² 11 247,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, niskiego czteropiętrowego bloku z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Bieńczyce,Kraków

460 000 zł53 m² 8 646,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni 53,2 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szopkarzy

Prądnik Biały,Kraków

668 000 zł60 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gotowiec do wejścia, prądnik Biały, 4 Pokoje, 60m2, po remoncie - czynsz 457 zł - powierzchnia użytkowa 60 m2 Zakres remontu: generalny remont (m.in: instalacje, podłogi, ściany, okna, drzwi, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacha

Azory,Kraków

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z lat 70-tych zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Palacha. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze, 10-piętrowego bloku z lat 70-tych w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Salwator,Kraków

1 460 000 zł83 m² 17 624,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Idealne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Krakowa w okolicy Wisły, kopca Kościuszki i Błoń - ul. Komorowskiego 4. Tylko 15 min. spacerem od Rynku Głównego. Potencjał - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, na Kurdwanowie, na parterze wysokiego bloku z lat 80., pokój z osobną kuchnią. Ekspozycja wsch. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gaz tylko do kuchenki. Wyposażone.