dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

722 000 zł64 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nieruchomości proponuje jasne, ustawne mieszkanie po remoncie w kamienicy zlokalizowanej na ul. Kraszewskiego , rejon Salwator. W okolicy Plac na Stawach, błonia, park Jordana Kopiec Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewkowa

Kazimierz,Kraków

1 320 000 zł60 m² 22 036,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - mieszkanie przy placu przy szerokiej I lewkowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament w zabytkowej kamienicy na wynajem, w ścisłym centrum Krakowa. Lokalizacja Apartament znajduje się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Prądnik Czerwony,Kraków

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Młyńskiej. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 38 m2 na co składają się: - aneks kuchenny (płyta indukcyjna, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

395 000 zł38 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Prokocimiu lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (7,9 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę po remoncie, z dostępnymi miejscami parkingowymi. Klucze W biurze, prezentacja W dogodnym dla państwa terminie, również weekendy lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwierzyniecka

Wawel,Kraków

1 200 000 zł125 m² 9 629,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Poddasze w prestiżowej lokalizacji z widokiem na Wawel, 124,62 m2, stare Miasto, ul. Zwierzyniecka Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja piekny widok bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

439 000 zł42 m² 10 361,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

OS.JAGIELLOŃSKIE- SŁONECZNE 2 POKOJOWE Z BALKONEM N20 Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,37m2, usytuowane na 4-piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy) z 1964.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kazimierz,Kraków

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szanowni Państwo , z przyjemnością prezentuje mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1900 roku o powierzchni 53 metra kwadratowego. Jest to mieszkanie rozkładowe, nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Nowa Huta,Kraków

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy - os. Tysiąclecia. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze IV- piętrowego bloku na os. Tysiąclecia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

450 000 zł42 m² 10 673 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zespół Annderson Nieruchomości Premium ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej okolicy krakowskich Azorów. Nieruchomość licząca 42m2 (+ piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

460 000 zł42 m² 10 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Czerwieńskiego w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

430 000 zł40 m² 10 654,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobra oferta- 3 pokoje, piwnica oraz parking pod blokiem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane, bezpieczne mieszkanie (monitoring osiedla) na I piętrze w bloku w cichej okolicy w Krakowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Szaniec

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 42m2, zlokalizowanego przy ulicy Na Szaniec na Krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie idealne dla 1 osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Kraków

406 000 zł31 m² 12 913,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Nowa Huta,Kraków

435 000 zł49 m² 8 910,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować ustawne i bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Ogrodowym. Lokal o powierzchni 48.82m2 mieści się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

1 500 000 zł98 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zespól Annderson prezentuje mieszkanie inwestycyjne z potencjałem! Nieruchomość jest zlokalizowana na Salwadorze w pięknej kamienicy z 1930 roku Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Mazowiecka

Nowa Wieś,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *parter *powierzchnia 25 m2 *ogrzewanie elektryczne *świetna lokalizacja w centrum miasta, 1,1km do Politechniki Krakowskiej, 1,2km do Uniwersytetu Rolniczego, 1,4km agh. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

495 000 zł46 m² 10 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Wyjątkowe mieszkanie w starej części Nowej Huty! Gotowe do wejścia! Gratka dla wymagających klientów Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością zapraszam Państwa do przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 na Al. Pokoju. Idealne mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Podgórze Duchackiej w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 25m2, położone w południowej części Krakowa - przy ul. Jerzmanowskiego. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Bieńczyce,Kraków

475 000 zł47 m² 10 158,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią os. Kombatantów- bieńczyce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,76 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

545 000 zł53 m² 10 225,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Dąbie przy ul. Na Szaniec w Krakowie. Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym bloku z roku ok. 1970. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł61 m² 14 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną, jasną kuchnią + balkon + piwnica. Znakomita lokalizacja: stare Podgórze, ul. Kalwaryjska, w pobliżu Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Duże przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55mkw w budynku z lat 80. na os.Krowodrza Górka. Znajduje się na 7 (ostatnim) piętrze, składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

340 000 zł28 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości oferują 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28m. Lokal mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku w okolicy os. Niepodległości. Pierwotny układ mieszkania to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Kraków

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na 1 piętrze o powierzchni użytkowej 32 m2 usytuowane w pięknej kamienicy , przy i ulicy Św Gertrudy. Mieszkanie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Olsza,Kraków

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem po generalnym remoncie przy ul. Gdańskiej w Krakowie. Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

l wysoki standard l ścisłe centrum l znana, prestiżowa kamienica l pierwszy najemca po generalnym remoncie l niski czynsz l nieruchomość : Mamy do zaoferowania świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobra oferta- 3 pokoje, balkon, piwnica oraz parking pod blokiem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

460 000 zł48 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem znajdujące się na ulicy imbramowskiej W dzielnicy prądnik biały. Mieszkanie znajduję się na V piętrze w X piętrowym budynku.