dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Śródmieście,Kraków

2 400 zł49 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Zapraszamy! Do wynajęcia bardzo ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 49,37 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza ul. Miechowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53,07 m2 na ul. Balickiej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na 1- piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

555 000 zł44 m² 12 759 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji oraz ceniących ciszę i spokój. Lokalizacja: kraków, bieżanów -prokocim, okolice ul. Leonida Teligi. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomiana

Podwawelskie,Kraków

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Estate prezentuje nieruchomość na wynajem. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, osiedle Podwawelskie. Jak sama nazwa wskazuje, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Krowodrza,Kraków

585 000 zł38 m² 15 274,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą mieszkania na sprzedaż w doskonałej lokalizacji na Krowodrzy, przy ulicy Smoluchowskiego. Lokalizacja: mieszkanie ma znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

485 000 zł24 m² 19 796 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój - funkcjonalna kuchnia w przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

1 700 000 zł103 m² 16 512,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa lokalizacja - oferta sprzedaży mieszkania W starym mieście najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wr az Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Łobzów,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard - 39 m2 - balkon - Krowodrza Mieszkanie ok 39 m2 składa się dużego pokoju z wydzieloną wnęka na sypialnię, oddzielnej kuchni z balkonem, korytarza i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

743 526 zł41 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica genialnie skomunikowana, tuż w pobliżu Starego Miasta. Do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

630 000 zł40 m² 15 901 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji i dobrej cenie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji Nadia mail: wszystkie oferty na stronie: oferujemy bardzo słoneczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dywizjonu 303,Kraków

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży praktycznie zaaranżowanego, wygodnego mieszkania, z 4 oddzielnymi pokojami, dużą częścią jadalnianą oraz przechodnią kuchnią. Lokalizacja doskonała pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

670 000 zł64 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze o powierzchni całkowitej 64 m2 w cenie 670 000 zł. Zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 199 000 zł175 m² 29 708,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1933

Kraków, kościuszki-tylko u nas! 6pokojowy apartament z widokiem na Wisłę Mam przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny, pięknie nasłoneczniony apartament usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Nowa Huta,Kraków

590 000 zł44 m² 13 348,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, o powierzchni 44 m, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Śródmieście,Kraków

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śliczne mieszkanie w centrum Krakowa Mieszkanie 30m2 na ulicy Długa - świetna lokalizacja w centrum, - bardzo dobra infrastruktura handlowo- usługowa, - niska cena, - świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

685 000 zł46 m² 14 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie idealnie nadające się dla rodziny, pary lub inwestora, który chce stworzyć funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń mieszkalna! Nieruchomość do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

499 999 zł26 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tec Real Estate prezentuje na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 25,5 m usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Stare Miasto,Kraków

1 365 000 zł70 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Więcej informacji: irena Wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz w pełni urządzonego przestronnego mieszkania w centrum Krakowa, idealne pod inwestycje i gotowego do wprowadzenia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

500 000 zł40 m² 12 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe, osiedle Na Stoku Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,39 m2, na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 60 w osiedlu Na Stokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Dębniki,Kraków

2 700 zł28 m² 97,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe położone w nowym budynku na ulicy Twardowskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 27,67 m2 składa się z pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

1 074 200 zł53 m² 20 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 52,8 m2 na ul. Kotlarska - dzielnica: (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 4 piętrowym bloku z 1956roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomiana

Dębniki,Kraków

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ,tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Os. Podwawelskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

859 200 zł36 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Lokalizacja: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Wenecja. W okolicy jest w pełni rozwinięta infrastruktura: punkty usługowo-handlowe, przychodnie, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bez pośredników dwupokojowe mieszkanie 38,10 m , położone w Krakowie na os. Złotego Wieku 25. W bloku z lat 70, czteropiętrowym bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł52 m² 13 319,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,48 m , położone przy ul. Na Błonie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze 10-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m przy ul. Zamenhofa, na 2. piętrze kamienicy, z salonem, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Wyposażone w klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

885 000 zł59 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony). Powierzchnia użytkowa: 59,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodowieckiego

Zwierzyniec,Kraków

699 000 zł41 m² 16 867,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy ul. Chodowieckiego, piastowskiej i Reymonta. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedania przytulne i zadbane 1 pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Huty w Krakowie na osiedlu Teatralnym. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 44 m2 na ul. Gnieźnieńskiej - dzielnica: (azory). Mieszkanie usytuowane jest na 10 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salwatorska

Zwierzyniec,Kraków

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie dwupoziomowe na wynajem: 2x sypialnia + salon + kuchnia + 2x łazienki + gabinet o łącznej powierzchni 70m2 przy ul. Salwatorskiej w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

579 000 zł45 m² 12 861 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w bloku otoczonym zielenią, przy Parku Duchackim! dwa pokoje | osobna kuchnia | do własnej aranżacji N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne i funkcjonalne 2-p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

625 000 zł43 m² 14 534,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania ustawne, jasne mieszkanie 2 pokojowe położone na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z lat 80-tych XX wieku. W budynku 2 windy co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł50 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 3-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Kraków

2 931 700 zł77 m² 38 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1832

Rarytas wśród nieruchomości, niezwykły potencjał architektoniczny W sercu krakowa Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 77,15 m2 usytuowany na II piętrze bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Olsza,Kraków

1 549 000 zł108 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Kraków, osiedle oficerskie ok Mogilskiej okazja-tylko U nas! Oferuję do sprzedania całe trzecie piętro w kamienicy usytuowanej na osiedlu oficerskim o pow. 108m2 wraz z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

599 725 zł34 m² 17 639 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia: 34 m Cena za m : 17 638,97 pln Liczba pokoi: 2 Piętro: 0/3 Rok budowy: 1960 Czynsz administracyjny: 400 pln Opis nieruchomości: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Warszawy

Mistrzejowice,Kraków

640 000 zł43 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie Mistrzejowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - drugi jasny pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

480 000 zł32 m² 14 906,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku (około 1970) na ul. Łepkowskiego, dzielnica Prądnik Czerwony. Parking publiczny przed blokiem. Brak strefy płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

649 000 zł37 m² 17 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad niemalże 37 m2 znajdujące się Krakowskiej Nowej Hucie, na Osiedlu Uroczym. Lokalizacja: osiedle Urocze zajmuje.