dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 910 ogłoszeń

669 000 zł33,30 m² 20 090,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż | Stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Starowiślnej Mieszkanie znajduję się przy ul. Starowiślnej - Stare Miasto, w kamienicy na 3 - piętrze o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,60 m² 20 335,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stare miasto - 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycje. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow.53,6m2, usytuowane na 1-piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł17 m² 30 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Na sprzedaż w pełni wykończona i wyposażona kawalerka o powierzchni 17 m , położona w kamienicy w samym centrum Krakowa. Pełna własność z księgą wieczystą, bez.

Szczegóły ogłoszenia

570 700 zł21,95 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 21,95 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 968 000 zł123,30 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W starym mieście trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki schodowej i z.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50,21 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły z windą na osiedlu Centrum C. Opis Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49,50 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Bieżanowska dwupokojowe mieszkanie z gabinetem/garderobą, osobną kuchnią oraz loggią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49,5m.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Józefa Dwernickiego na Śródmieściu english version below lokalizacja Dzielnica: śródmieście Ulica: józefa Dwernickiego Przystanek: hala Targowa,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł66,90 m² 11 659,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Ks. Piotra Ściegiennego 4-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł36,20 m² 17 624,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone nieopodal centrum zabytkowego Krakowa, przy ulicy Karola Chodkiewicza 3. Mieszkanie mieści się w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Inwestycja rentierska Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego z najemcą (8000 zł/ mc) , zlokalizowanego przy ul. Moniuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł33,50 m² 15 820,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem na panoramę Krakowa, zlokalizowane przy ul. Włoskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł43,95 m² 12 400,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferta na wyłączność - Do kupienia mieszkanie na osiedlu stalowym w sąsiedztwie zalewu Nowohudzkiego. W mieszkaniu znajduje się: duży salon Sypialnia z wnęką na szafę Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,02 m² 17 808,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: kraków, kazimierz, ul. św. Agnieszki. Pum: 28,02 m2 Pow. piwnicy: 1,30m2 Na sprzedaż jasne i wyjątkowo ciche mieszkanie położone przy ul. św. Agnieszki, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 mkw. położone na Prądniku Czerwonym przy ul. Miechowity, dostępne od zaraz. Pod koniec 2025 r. został przeprowadzony remont. W lokalu - 3.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Podgórze ul. Wielicka - 60m2 / 3 pokoje + balkon do remontu Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie do remontu o powierzchni 60 m2 położone w Krakowie w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł51 m² 31 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zazwyczaj w ścisłym centrum Krakowa wybierasz: albo lokalizacja, albo cisza i zieleń. Przy ulicy św. Sebastiana 16 nie musisz wybierać. To oferta z kategorii Trophy Assets - nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m, położone na 7 piętrze w budynku 11 piętrowym z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł57,06 m² 16 298,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane przy ul. Kotlarskiej 6 w Krakowie. Kamienica znajduje się w doskonałym punkcie miasta - w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

879 500 zł55 m² 15 990,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bronowice, ul. Na Błonie | Po remoncie | 2 oddzielne pokoje | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

955 000 zł54 m² 17 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej ciekawych ofert znajdziecie państwo na: WYJĄTKOWA OFERTA - OKOLICA BULWARÓW WIŚLANYCH I PARKU DĘBNICKIEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł37 m² 18 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Przemyskiej. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

527 850 zł45,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Cena: 527.850 zł Powierzchnia: 45,90 m Piętro: parter / 3 Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Ekspozycja: dwustronna - wschód / zachód Rynek: wtórny Dodatkowo: piwnica ok. 4-5 m Forma.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80,70 m² 15 489,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Krowoderskiej Powierzchnia całkowita mieszkania wraz piwnicą przynależną to 80,7m2 Mieszkanie 72,80 m2 Piwnica 7,9 m2 Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,32 m² 16 398,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,45m2. Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwa pokoje za aneksem kuchennym znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł24 m² 22 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Karmelickiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł46,50 m² 17 635 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament znajdujący się na parterze 3-piętrowej kamienicy z 1940 roku. - mieszkanie do remontu generalnego - bliskość ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24,37 m² 14 361,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,37 m2 zlokalizowane w Nowej hucie na os. Jagiellońskim w Krakowie. W skład Mieszknia wchodzi: - salon - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł22,90 m² 17 030,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22,9 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Powały z Taczewa. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł172 m² 24 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1886

Zespół Annderson prezentuje apartament o powierzchni 172 m2 zlokalizowany przy ulicy Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1886 r.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł171,20 m² 70,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczny, czteropokojowy apartament o pow. 171,20m 2 usytuowany na III piętrze w reprezentacyjnej kamienicy z windą przy ul. Basztowej. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,40 m² 14 861,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonale mieszkanie w kameralnej 2-pietrowej kamienicy przy ul. Langiewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kameralnej kamienicy (.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł72,50 m² 13 765,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Duże mieszkanie 3 - pokojowe w centrum Krakowa przy ul. Bronowicka 31 Mieszkanie posiada: - metraż: 72,50 m2 - znajduje się na trzecim piętrze - kuchnia otwarta na salon - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49,10 m² 13 625,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Sanocka. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą przy ul. Rydla 27 w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł63,33 m² 11 447,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży przy ul. Aleksandry w Krakowie trzypokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 63,33 m2 ( taka powierzchnia wpisana jest w księdze wieczystej),.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł45,50 m² 16 483,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie, przy ul. Na błonie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane i przestronne, dwupokojowe mieszkanie, na 4 piętrze, 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Mistrzejowice 38 m nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2. pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku.