dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Aleksandry, kraków Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 61,7 m , położone na 9. piętrze z 10 w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

479 000 zł36 m² 13 290,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 2-pokojowe kompaktowe mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze w bloku z dwiema windami na osiedlu Bohaterów Września. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

595 000 zł48 m² 12 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości oferuje mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie: mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz osobnej kuchni. Ponadto w skład mieszkania wchodzi przestrzenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

825 000 zł69 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Nowa Huta,Kraków

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Teatralnego (nowa Huta, stara Huta). Lokal jest do wprowadzenia się. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Krowodrza Opis nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, usytuowane w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Krakowa Krowodrza Górka. Lokal mieści się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Semperitowców

Grzegórzki,Kraków

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w topowej lokalizacji, idealna zarówno pod inwestycję, jak również ciekawa lokalizacja do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

431 000 zł35 m² 12 314,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Polecamy mieszkanie jednopokojowe w starej części Nowej Huty przy osiedlu Na Skarpie. Nieruchomość jest w stanie do odświeżenia / remontu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

650 000 zł62 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje na woli duchackiej! pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położna w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Włoska. Lokalizacja charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

859 000 zł46 m² 18 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

595 000 zł53 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Okólnej na Osiedlu Na Kozłówce. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 4/4. Nieruchomość o powierzchni: 53 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł53 m² 11 370,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Prokocim w Krakowie. Lokal mieści się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku z lat 80tych. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 499 zł50 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 42 m2 - ul. Szlak - Stare Miasto Mieszkanie ok 42 m2 składa się dużego pokoju, pokoju z aneksem kuchennym i jadalnią oraz łazienki. Znajduje się na 1-szym piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Kozłówce. Mieszkanie: - po generalnym remoncie obejmującym również wymianę instalacji - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Kazimierz,Kraków

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego przy ul. Dwernickiego w Krakowie (śródmieście ). Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Tylko u nas - oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości vibehome ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

534 000 zł42 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Zapraszam Cię do kontaktu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie położone na os. Na Stoku czyli cichej i spokojnej lokalizacji. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powiśle

Wawel,Kraków

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy w sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubicz

Śródmieście,Kraków

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem kamienicy przy ul. Lubicz w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

619 000 zł41 m² 15 097,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w os. Na Stoku (nowa Huta, wzgórza Krzesławickie). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

820 000 zł63 m² 12 933,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje! loggia! piwnica! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą infrastukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudolska

Prądnik Czerwony,Kraków

599 000 zł36 m² 16 844,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dla osób poszukujących wyremontowanego mieszkania, gotowego do własnej aranżacji. Zapraszam do zakupu idealnego dla singla lub pary mieszkania, które w marcu 2025 roku przeszło kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kupa

Kazimierz,Kraków

1 530 000 zł55 m² 27 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz tuż przy Placu Nowym w okolicy ul. Kupa, ciemnej okazyjna cena Oferuję do zakupu apartament wykończony pod klucz w cenie 1 670 000zł materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

299 000 zł15 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży atrakcyjne i bardzo zgrabne mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Mogilskiej (okolice Ronda Mogilskiego, 5 minut piechotą do uek). FILM z wnętrza mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Hutnicze

Nowa Huta,Kraków

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klienci zwolnieni Z opłat prowizji przy tej ofercie -pragniemy państwu przedstawić ofertę naszego biura mieszczącą się W nowej hucie na os hutniczym - winda opis: mieszkanie 23,5M typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 570 000 zł67 m² 23 380,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Na Kozłówce,Kraków

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Właściciel sprzeda, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa Bieżanów Prokocim, ul. Na Kozłówce 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Handlowe

Nowa Huta,Kraków

615 000 zł43 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w sercu Nowej Huty - na osiedlu Handlowym. To przestrzeń, w której komfort łączy się z funkcjonalnością, a codzienne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Bohaterów Września (nowa Huta, mistrzejowice). Nieruchomość jest do wprowadzenia się, ewentualnie odświeżenia. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

550 000 zł39 m² 14 030,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

549 000 zł25 m² 21 811,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie | idealne pod najem krótkoterminowy | w pełni wyposażone lokalizacja Mieszkanie położone jest w kamienicy w sercu Kazimierza jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

20 000 zł203 m² 98,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy unikatową ofertę wynajmu luksusowego apartamentu usytuowanego w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z XIX wieku, zaledwie 100 metrów od Krakowskich Plant. Znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagiewnicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Łagiewnickiej. Mieszkanie (50 m2): w skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny wyposażony w sofę, stolik kawowy, komodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

315 000 zł22 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż kawalerka 22 m2 przy ul. Stachiewicza do generalnego remontu. Kawalerka jest położona na 5 piętrze składa się z: dużego pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaremy

Krowodrza,Kraków

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Kraków, ul. Marii jaremy - widok, lokalizacja i potencjał, którego szukasz! -oferta na zasadach wyłączności-nie szukaj dalej tylko zadzwoń i umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

470 000 zł40 m² 11 665,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie osiedle Na Wzgórzach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

625 000 zł34 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Dzień dobry, oferta tylko U nas! Na sprzedaż posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w kamienicy z końca XIX wieku, która przeszła pełną renowację. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

685 000 zł49 m² 14 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

[Mówimy w języku pl, ukr oraz ru[говоримо українською,польською, а також розуміємо російську] Rezerwacja! Osobna kuchnia | Kameralny blok | Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupa

Kazimierz,Kraków

999 000 zł31 m² 32 225,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1