dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kraków - Sprzedaż i wynajem

2 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

817 000 zł51 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ze skosami na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł65 m² 11 971,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 - pokojowe mieszkanie - osiedle piastów lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na Osiedlu Piastów przy ulicy Perkuna, dzielnica Nowa Huta. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne - 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Ruczaj, ul. Piltza N20 Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, położone w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 600 zł42 m² 85,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem nowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją I tarasem cieszyńska 9 opis ogólny Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

729 000 zł47 m² 15 634 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Atrakcyjna oferta. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy apartament położony w kamienicy w samym sercu Starego Podgórza w ok. ul. Zamoyskiego. Kamienica 10 - mieszkaniowa, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grzegórzki,Kraków

426 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krowodrza Górka,Kraków

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone w osiedlu Krowodrza Górka przy ul. Łokietka. Osiedle powstało w latach 70 tych, pełne zieleni, placów zabaw dla dzieci, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

505 000 zł29 m² 17 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osiedle Europejskie, gotowe do wejścia! Oferta na wyłączność Przestronne mieszkanie w otoczeniu zieleni i ciszy. Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

15 900 zł131 m² 121,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami I 2 balkonami W prestiżowej kamienicy Z windą przy ul. ŚW. Gertrudy, dzielnica stare miasto. W pobliżu wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament z tarasem na dachu i balkonem przy ulicy Spacerowej (5/1) Szukasz przestrzeni, która daje wolność domu i wygodę nowoczesnego mieszkania? Odkryj wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kazimierzowskie

Nowa Huta,Kraków

325 000 zł24 m² 13 655,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka do generalnego remontu! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

869 000 zł51 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie na ul. Lema W dzielnicy grzegórzki O powierzchni 48M2! opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

846 900 zł42 m² 20 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wrocławska 53, kraków Nowa V Dzielnica | 42.3m | Balkon | Klimatyzacja | Gotowe od zaraz Na sprzedaż oferujemy świeżo wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żabiniec,Kraków

1 290 000 zł108 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108 m , położone w spokojnej i zielonej części Krakowa Żabiniec, ul. Ludwika Solskiego 9. Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł38 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy galerii"bonarka". Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

593 000 zł34 m² 17 487 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym kompleksie apartamentowców z 2017 roku przy ul. Sołtysowskiej w Czyżynach zbudowanych przez firmę instal kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

2 290 zł36 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia, dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu bieżanów, ul mała góra Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na drugim piętrze z dużym balkonem Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalnie urządzone mieszkanie typu studio W odrestaurowanej prestiżowej kamienicy przy al. Piłsudskiego, dzielnica stare miasto. Nieopodal uczelnie uj, agh, asp, ur. Dostępne od 1. Czerwca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 4 pokojowy apartament Z 2 łazienkami I parkingiem W luksusowej rezydencji pod złotym globem, stary kleparz, 5 minut spacerem od rynku głównego. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podzamcze

Wawel,Kraków

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Doskonała lokalizacja - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami, parkingiem I komórką lokatorską. UL. Prandoty W dzielnicy śródmieście, nieopodal uek, politechnika, uniwersytet rolniczy, opolska estakada. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

691 880 zł49 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na 1. piętrze w oficynie pięknej, wyremontowanej kamienicy. Budynek monitorowany, z nocną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż. Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

429 000 zł25 m² 17 242,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 1 pokojowe Z balkonem Oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.ok 30m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

560 000 zł34 m² 16 336,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe 34,28m2,prądnik czerwony N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m2 przy ul. Marchołta na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

505 600 zł31 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 31 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka. Lokal dostępny od 4 maja 2026 r. Piętro: 8/11. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

629 000 zł45 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe stricte inwestycyjne ruczaj, ul. Chmieleniec aktualnie do końca czerwca wynajmowane Można zarezerwować, podpisać umowę przedwstępną, przeniesienie własności od 1 lipca 2026r. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Na Łąkach 9 w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomść:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 3 pokoje 52 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

1 271 985 zł76 m² 16 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym sercu Krakowa w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Apartamenty Woźniców nieruchomość Prezentowana nieruchomość to bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 114 000 zł68 m² 16 296,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Aleksandry, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij