dowolna

Mieszkania szeregowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

770 000 zł56 m² 13 819,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zamieszkaj 400m od przystanku tramwajowego budynek Z 2002 roku dwa pokoje | balkon | duża piwnica N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-p okojowe mieszkanie o pow. 55,72 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 299 000 zł70 m² 18 522,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 70 m z trzema balkonami, ul. Bagrowa N20 Nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m w wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 339 000 zł128 m² 10 460,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. 7 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

879 000 zł98 m² 8 969,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Falista 3b w Krakowie. Dwupiętrowe mieszkanie wybudowane w 2018 roku. ul. Falista 3b położona jest w dzielnicy Kraków Podgórze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podłącze

Zwierzyniec,Kraków

2 380 000 zł140 m² 16 981 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Apartament Premium w najpiękniejszej części Woli Justowskiej, obok parku Decjusza. Koniecznie obejrzyj prezentację wideo Więcej informacji: tel. *780*771*848 e-mail: ta oferta tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

850 000 zł75 m² 11 372,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe 74,74 m Swoszowice-Opatkowice Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,74 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Petrażyckiego (swoszowice-Opatkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

483 000 zł32 m² 14 948,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (32,31 m2) z ogródkiem o pow. ok 24m2 - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

600 000 zł54 m² 11 090,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę, która może stać się Twoim nowym domem lub doskonałą inwestycją. Przejrzysty układ, atrakcyjna lokalizacja i wyjątkowe udogodnienia - wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

599 000 zł51 m² 11 729 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Rabatkowej , na drugim piętrze, dwupiętrowego domu z 1978 roku w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej komunikacji okolicy. Ulica Rabatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków- ruczaj - kameralne osiedle, sklep Carrefour Express (30m) komfortowe mieszkanie 52m2 na I piętrze z dużym tarasem i klimatyzacją opłaty: - czynsz 2900zl - administracja, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Kraków

259 000 zł36 m² 7 250,84 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

English version below Na sprzedaż lokal niemieszkalny przy ul. Bema na Krakowskim Śródmieściu/ Osiedlu Oficerskim uwaga Jest zgoda wspólnoty mieszkaniowej na przekształcenie w lokal mieszkalny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ketlinga

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

749 000 zł66 m² 11 280,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2,5 pokoju z 2 tarasami 66,4 m + komórka Zielona okolica Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul. Ketlinga (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzezińskiego

Mydlniki,Kraków

893 000 zł72 m² 12 402,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

* rezerwacja * Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2- kondygnacji, 2 - piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej, przy ul. Brzezińskiego, w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

388 000 zł50 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie w budynku mieszkalnym w pięknej, spokojnej lokalizacji. Tuż obok sklep, studio kosmetyczno-fryzjerskie, przystanek autobusowy, w pobliżu centrum handlowo -uslugowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Jugowice,Kraków

210 000 zł19 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim podwyższonym o powierzchni 19,10m2 zlokalizowana na parterze w 3 piętrowym budynku. Na posesji jest przewidziany prywatny parking na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżówka

Stare Podgórze,Kraków

662 000 zł43 m² 15 398,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,99 m2, znajdujące się przy spokojnej ulicy w sąsiedztwie parku Podgórskiego i Ronda Matecznego. Z jednej strony spokojna enklawa w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Prokocim,Kraków

250 000 zł24 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z osobną, otwartą kuchnią oraz łazienką o łącznej powierzchni 23,6 m2. Mieszkanie znajduje się w pięknej, wyremontowanej kamienicy na pierwszym piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

250 000 zł24 m² 10 504,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z aneksem kuchennym oraz łazienką o łącznej powierzchni 23,8 m2. Mieszkanie znajduje się w pięknej kamienicy. Piwnica oraz miejsce postojowe dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżówka

Stare Podgórze,Kraków

551 000 zł34 m² 16 196,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,02 m2, znajdujące się przy spokojnej ulicy w sąsiedztwie parku Podgórskiego i Ronda Matecznego. Z jednej strony spokojna enklawa w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rączna

Rybitwy,Kraków

2 800 zł90 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Rybitwy tj. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszańska

Śródmieście,Kraków

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu mieszkania przy ulicy olszańska mieszkanie jednopokojowe Z osobną kuchnią oraz jadalnią na osiedlu oficerskim metraż całkowity I użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

769 000 zł58 m² 13 258,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum miasta krakowa mieszkanie 2 pokojowe Z osobną I widną kuchnią - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Kraków

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje przestronne, bardzo jasne mieszkanie czteropokojowe 70 m2 w dzielnicy Zwierzyniec - Bielany - cisza, piękne rozległe tereny rekreacyjne umowa i finanse -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 550 000 zł91 m² 17 125,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Krakowa, na ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki. To niezwykle atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 w okolicach Ulicy Wielickiej (okolice Urzędu Miasta). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wąwozowa

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

4 100 zł80 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 80 metrowe (100 m2 po podłodze), 5-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Wąwozowej (okolice ul. Kocmyrzowskiej) w Krakowie. Mieszkanie: to 2 poziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Prądnik Biały,Kraków

751 700 zł67 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci pcc. Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią 3 sypialni łazienki Do mieszkania należy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Justowska,Kraków

2 294 131 zł89 m² 25 649,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego, nowoczesnego domu dwupiętrowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Krakowa - Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

645 000 zł54 m² 10 804 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Olsza,Kraków

499 998 zł36 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na drugim piętrze w bloku z lat 70 bez windy. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opatkowicka

Opatkowice,Kraków

748 000 zł43 m² 17 203,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem - opatkowicka - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,48 m2 usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł57 m² 19 298,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 57 m z pięknym tarasem , położone przy ul. Vetulaniego w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim VII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 299 000 zł70 m² 18 522,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 400 000 zł88 m² 15 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 88,03 m , usytuowane na drugim piętrze stylowego, wolnostojącego domu z 1932 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 550 000 zł91 m² 17 125,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932