dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kraków - Oferty sprzedaży lub najmu

6 018 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 018 ogłoszeń

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania z widokiem na Kopiec Kościuszki oraz szybkim dojazd do centrum i na lotnisko. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53,86 m² 18 176,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 874 zł36,51 m² 15 663,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 774 zł67,84 m² 13 159,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Funkcjonalne 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

810 000 zł54,67 m² 14 816,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i południowozachodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł34,60 m² 24 537,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie typu studio o powierzchni 34,6 m, zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w inwestycji Grzegórzki Park przy ul. Francesco Nullo w Krakowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 127 zł65,47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z przywiązaniem do szczegółów, położone w prestiżowym, nowo oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 786 zł76,34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowej inwestycji - Prądnik Biały / Plac Imbramowski Ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkania w tej inwestycji - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

759 108 zł42 m² 18 074 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 000 zł62,05 m² 16 792,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Stan mieszkania i układ: mieszkanie o powierzchni 62 m , po gruntownym remoncie. Układ: dwa pokoje plus otwarty salon z jasną, nową kuchnią, łazienka, oddzielne wc, schowek.

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł48 m² 19 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 276 000 zł105,54 m² 21 565,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 105,54 m , zlokalizowany w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,60 m² 16 738,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul. Hoffmanowej. Układ mieszkania: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

838 600 zł44,86 m² 18 693,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł33,87 m² 16 947,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,87m2 znajdujące się na ul. Marianna Domagały na Złocieniu. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 170 zł77,55 m² 11 904,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 344 zł42,24 m² 28 346,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 42,24 m2 zlokalizowane w apartamentowcu w centrum Krakowa. Inwestycja została wybudowana przez znanego krakowskiego dewelopera, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 033 zł75,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 726 zł51,89 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

756 659 zł42,06 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. Piaszczystej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami tuż obok ch Serenada ul. Bohomolca 1 | Prądnik Czerwony. OC Najemcy w prezencie! Mieszkanie dostępne od zaraz! kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,15 m² 22 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe premium 71m2 - ul. Grzegórzecka, wiślane Tarasy Opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 71 m2 na 6. piętrze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł135 m² 40 741 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Leach & Lang Property Consultants przedstawia unikatowy penthouse do sprzedaży położony w budynku przy ul. Cybulskiego 2 Krakowie. Apartament o powierzchni 135 m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! lokalizacja: ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (restauracje, puby, zabytki a także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M4.1.1 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,93 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 208 zł45,84 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 503 zł66,18 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam oferty Z ponad 60 inwestycji W całym krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 106 zł35,37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 167 zł40,40 m² 19 286,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 40,4 m | Zabłocie | 7 piętro | balkon | 0% prowizji Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 40,40 m w inwestycji Portowa Zabłocie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> english below < dostępne od 1 czerwca. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni polsko-węgierskiej w rejonie wola duchacka. Mieszkanie o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 982 zł40,07 m² 16 246,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 40,07.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowane, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Stańczyka, w inwestycji z 2023 roku. Mieszkanie posiada duży balkon o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł55 m² 18 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Federowicza). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 161 zł107,20 m² 15 300,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij