dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kraków - Oferty sprzedaży lub najmu

5 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 970 ogłoszeń

Rynek pierwotny

676 547 zł43,74 m² 15 467,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 991 zł39,57 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39.57 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 057 zł38,58 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej 130 w apartamentowcu na terenie inwestycji Młyny Mogilska z licznymi udogodnieniami. Podstawowe informacje Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

541 623 zł31,84 m² 17 010,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 148 zł47,50 m² 15 561,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48,56 m² 65,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Nowoczesny apartament położony w kompleksie Angel City,. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia zaledwie kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 czerwca, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wrocławska 53C (kilka min pieszo od przystanku autobusowo-tramwajowego Nowy Kleparz). Dobre połączenia komunikacyjne oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł61 m² 12 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 105 m2 w prestiżowej inwestycji "podgórze Park Hill" przy ul. Zamoyskiego. Inwestycja Inwestycja ma unikatowy charakter co zalicza ją do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne studio w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, w 10-piętrowym budynku z 2019 roku. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, osiedle dostosowane do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł20 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2019 r. Lokal o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł29 m² 17 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 387 zł73,77 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł64 m² 27 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament w Angel City [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł56 m² 21 731,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57m2. Inwestycja zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł40,86 m² 21 536,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 40,86 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 046 zł66,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 141 452 zł73,17 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 73,17 m2, wraz Z tarasami O powierzchni 60,26 m2, 0/V,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł122 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy dom! Kraków, wróblowice/swoszowice, ul. Krzyżańskiego. Segment M05 - ogród ok. 30m2 Możliwy zakup domu dla obcokrajowców, bez konieczności zgody z Ministerstwa mswia Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42 m² 19 023,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w prestiżowej inwestycji Osiedle Fi przy ul. Tadeusza Szafrana w cenie 799 000 pln. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł28 m² 25 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowane studio w luksusowej kamienicy w centrum. English description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59,69 m² 75,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy nie zamieszkałe, umeblowane i wyposażone mieszkanie (3 pokoje) o powierzchni 60 m2, położone przy ul. Banacha w Krakowie (rejon pętli tramwajowej Górka Narodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem + miejsce postojowe przy ulicy Wrocławskiej, blisko Centrum. Lokalizacja: nieruchomość jest położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł29,13 m² 17 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osiedle Europejskie, gotowe do wejścia! Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Przestronna kawalerka w otoczeniu zieleni i ciszy. Gotowa do zamieszkania! Biuro nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł48,38 m² 93,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 3-pokojowego apartamentu o pow. 48.38 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 750 zł61 m² 19 454,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.65 m , znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 725 772 zł105,23 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, widok i komfort w nowoczesnym wydaniu wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Bona ekopark. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 979 zł63,90 m² 17 887 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.