dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

509 575 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja W ramach inwestycji powstaje kilka budynków, to co będzie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

489 000 zł39 m² 12 622,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bieńczyce

Bieńczyce,Kraków

489 000 zł58 m² 8 489,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Cztery oddzielne pokoje do remontu, balkon, piwnica, os.KOŚCIUSZKOWSKIE (BIEŃCZYCE) NISKA CENA - OLBRZYMI POTENCJAŁ N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

416 875 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze nowego ośmiopiętrowego budynku przy ulicy Piasta Kołodzieja w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

679 000 zł60 m² 11 371,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

769 000 zł56 m² 13 732,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie z loggią, zlokalizowane na ostatnim, piątym piętrze nowego bloku mieszkalnego przy ulicy Przewóz 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Azory,Kraków

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż, przy ul. Makowskiego na Azorach Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze nieruchomość: - mieszkanie na wysokim parterze - Powierzchnia: 47 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

660 280 zł39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji w samym centrum miasta. Inwestycja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

482 157 zł46 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to sześć 5-piętrowych budynków (I etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicy Ślusarsiej, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Mistrzejowice,Kraków

529 000 zł52 m² 10 147,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doradcy Wawel Service maja Państwu do zaoferowania - f unkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 ,1 3 m2 położone na 2 piętrze przy ul. Generała Leopolda Okulickiego. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

324 615 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania! Mieszkanie 34m2 powierzchni całkowitej, składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Ekspozycja wschód. Ogrzewanie centralne, z własnej kotłowni gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

489 600 zł50 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

468 000 zł45 m² 10 453,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kliny Zacisze,Kraków

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż ustawne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój z wyjściem na taras - jeden mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

552 000 zł43 m² 12 837,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w ramach cesji na osiedlu Gorka Narodowa przy ul. Andrzeja Zauchy 7, kraków, prądnik Biały Cena do niewielkiej negocjacji. Brak podatku pcc Rynek pierwotny. Pośredników zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

454 000 zł39 m² 11 719,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

995 000 zł72 m² 13 857,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 71,8 m2 na 2 piętrze w siedmiopiętrowym budynku przy ul. Wizjonerów w Krakowie w ramach Inwestycji Mieszkaj w Mieście w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

489 688 zł50 m² 9 754,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! Przestawiam do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

781 150 zł92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dwóch poziomach nowego, nowoczesnego, dwu-kondygnacyjnego budynku przy ul. Na Budzyniu w Krakowie. Nieruchomość Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

2 800 zł51 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein prezentuje dla Państwa nowe dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie o powierzchni 50,5m2 przy ulicy Aleja Pokoju 81D. Inwestycja składająca się z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 076 zł63 m² 9 790,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

299 000 zł32 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w bloku z windy przy ul.Teligi w Krakowie. Mieszkanie obecnie składa się z jednego pokoju, łazienki, przedpokoju i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

445 000 zł42 m² 10 577,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

525 000 zł37 m² 14 216,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36,93 m2. Mieszanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 5-piętrowym nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, zlokalizowane przy ulicy Czarowiejskiej, tuż obok agh. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi sypialniami, salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Imbramowskiej. W pobliżu również Mackiewicza, opolska, aleja 29 Listopada. Dziesięciopiętrowy, ocieplony blok z windą i parkingiem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

760 796 zł93 m² 8 203,54 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferują na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 36m^2, położone w Nowej Hucie, os. Kalinowe. Opis Mieszkania: - dwa, niezależne pokoje - Ciemna kuchnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

465 000 zł37 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie na dębnikach/ruczaju. Zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2013 roku. Mieszkanie o metrażu 37 m 2 składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane 2 pokojowe z balkonem mieszkanie w centrum Huty, tuż przy przystanku mpk Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

580 000 zł61 m² 9 438,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pok. Mieszkanie Z dużą loggią - biezanów ul. Heleny N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,45 m2 przy ul. Heleny w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

450 340 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

720 766 zł84 m² 8 595,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z loggią w stanie deweloperskim zlokalizowane na 8 piętrze nowego dziesięciokondygnacyjnego budynku z 2022 roku przy ulicy Piasta Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

464 000 zł39 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

679 000 zł65 m² 10 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023