dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

676 600 zł50 m² 13 529 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

567 100 zł36 m² 15 648 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

684 454 zł83 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

780 000 zł66 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis Jasny i przestronny, apartament 3 pokojowy z aneksem, ul. Płaszowska lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 4 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

485 000 zł46 m² 10 493,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku (około 1951) z cegły, os. Wandy, nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Okolica zielona, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

459 000 zł55 m² 8 345 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej okolicy przy ul. Teligi na Prokocimiu Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/4. Nieruchomość o powierzchni: 55 mkw. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w rozwijającej się lokalizacji Os. Piastów. Mieszkanie w stanie do zamieszkania to idealna propozycja dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 200 zł45 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 kwietnia Emmerson prezentuje: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie posiada funkcjonalną łazienkę z prysznicem. Mieszkanie przestronne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

439 000 zł39 m² 11 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność. Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Prądniku Czerwonym ul. Nuszkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Królewska zadbane dwupokojowe mieszkanie W bardzo atrakcyjnej lokalizacji! idealnie nadaje się dla studentów. Woda oraz ogrzewanie Z sieci miejskiej (mpec). Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe wykończone mieszkanie od dewelopera 0% prowizji 0% podatku Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Pachońskiego. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Duże przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55mkw w budynku z lat 80. na os.Krowodrza Górka. Znajduje się na 7 (ostatnim) piętrze, składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Krowodrza,Kraków

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 na Krowodrzy. Nieruchomość Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

449 952 zł47 m² 9 569,37 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 60m2, zlokalizowane przy ulicy Białoprądnickiej. Nieruchomość z kuchnią, salonem, dwoma sypialniami oraz balkonem, idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Niepodległości,Kraków

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, zlokalizowana przy os. Niepodległości w cenie 1700 zł. Rozkład I opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 24 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

549 000 zł41 m² 13 341 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój - mniejszy przytulny pokój - loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla pary lub rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|Prądnik Biały I Pękowicka I Łokietka I Starego Wiarusa I English version below Emmerson prezentuje: trzypokojowe nowocześnie urządzone mieszkanie na wynajem w Kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

474 408 zł36 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. W centralnej części osiedla powstanie zielony park ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

749 000 zł52 m² 14 543,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Racławickiej. W pobliżu również Mazowiecka, wrocławska, aleja Kijowska. W bliskim sąsiedztwie dużo przestrzeni o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ruczaj,Kraków

664 400 zł68 m² 9 749,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie w cenie dwupokojowego na Ruczaju Do sprzedaży ustawne mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Bardzo ciche i ciepłe, o korzystnym rozkładzie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

743 239 zł84 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

479 870 zł51 m² 9 379,79 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku (bez windy) z cegły, os. Słoneczne, dzielnica Nowa Huta. Duży parking publiczny przed blokiem. Lokal zawiera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnego 4-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 57 m2. Świetna lokalizacja inwestycyjna! Obecnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

741 700 zł57 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

775 600 zł76 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

220 000 zł19 m² 11 316,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż kawalerka os. Kolorowe, dzielnica nowa huta opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania zlokalizowanego na 4. piętrze budynku 4 piętrowego, jego metraż to 19,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

474 000 zł43 m² 11 139,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji na Płaszowie metraż: 42,55 M2 piętro: 4 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

769 000 zł66 m² 11 651,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Miejsce idealne dla osób, które cenią bliskość natury oraz spokój, który gwarantuje niska, kameralna zabudowa. Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

679 000 zł60 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 000 zł66 m² 11 775,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam nadzieję, że Ty też się zakochasz w tym widoku tak samo jak ja! Stojąc na balkonie, w promieniach zachodzącego słońca Kopiec Kraka jest w zasięgu ręki, następnie Tyniec dachy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

492 700 zł39 m² 12 633 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023