dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 364 ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Tysiąclecia. Dzielnica Mistrzejowice charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27,80 m² 19 244,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - ul. Marchołta, kraków Tuż obok Parku Reduta - idealny dla osób ceniących spokój i wygodę. Biuro nieruchomości aprest prezentuje na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem i balkonem od południowej strony, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Woli Duchackiej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

857 539 zł52,13 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m - zlokalizowane w kameralnym, 4 piętrowym budynku w centrum Krakowa - Olsza. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,70 m² 20 871,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie przy Zalewie Bagry - gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu od zaraz. Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w wysokim standardzie, które zapewni komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29,89 m² 13 348,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka położona na 10. piętrze w budynku na osiedlu Widok przy ul. Na Błonie 9a. Mieszkanie wyróżnia się przepięknym, otwartym widokiem na Tatry, który stanowi jego ogromny atut.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł36,28 m² 13 699,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze w dzielnicy Azory, przygotowane do prac wykończeniowych. Dzięki otwartej ekspozycji na zieleń i boiska, wnętrze jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,17 m² 56,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60 m | Podgórze Duchackie | od zaraz Zapraszam do wynajęcia komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,17 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku pcc! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Kraków, bieżanów - Prokocim ul. /Kurczaba - 3 pokoje / 55m2 + balkon loggia + parking / Obok Park Dolina Kurczaba / do wejścia tramwaj Prokocim - 5 min We speak english Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 765 zł62,77 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł37 m² 25 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,49 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Mogilskiej w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł35,15 m² 16 984,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł55,88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40,53 m² 76,49 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 przy ulicy Stańczyka, w bliskiej odległości od Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i nowoczesne mieszkanie w bloku z 2025 r przy ul. Saskiej, w cichej i spokojnej okolicy. Zaledwie 2 min pieszo znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,23 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością do wynajęcia znajdującą się kilkaset metrów od Plaży Bagry - ul. Bagrowa 23a Parametry nieruchomości: 1) 1 piętro z windą 2) powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł56 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł35,18 m² 20 324,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 490.00 zł; Budynek: blok, z 2021 roku bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: drzwi antywłamaniowe, klimatyzacja, komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-u pokojowe o powierzchni 42m2 na os.Albertyńskim w Krakowie Nowej Hucie. Mieszkanie na 8 (ostatnim) piętrze (jest winda).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 566 zł39,70 m² 17 848,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ul. Mitkowskiego - dzielnica Dębniki podstawowe informacje Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 484 zł55,26 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne M2 o powierzchni 55.26 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56,50 m² 16 106,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament wykończony w wysokim standardzie Prądnik czerwony! Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m , wykończone w najwyższym standardzie, oferujące komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 384 zł66,62 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł59,90 m² 16 026,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 59,90 m | kraków, ul. NA zakolu wisły Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,90 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m z balkonem, położony przy ul. Piotra Borowego w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,07 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy ul. Władysława Łokietka 213. Budynek Inwestycja oddana do użytkowania w 2021 r. przy ul. Łokietka 213. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Głowackiego w Krakowie w Nowej inwestycji city Łobzów. Mieszkanie wyposażone w wysokim standardzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł33,50 m² 15 820,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem na panoramę Krakowa, zlokalizowane przy ul. Włoskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł71,95 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Macieja Miechowity - dzielnica Olsza. W pobliżu przystanek autobusowy Bosaków:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł50,50 m² 23 762,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym projekcie mieszkaniowym soho Residence.

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym bloku z 2022 na Płaszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie o powierzchni 45m2 , ustawne pokoje , aneks kuchenny z salonem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł48 m² 17 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe o metrażu ok 48 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały, około 4-5 km od Rynku Głównego. Mieszkanie składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m . Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 199 zł52 m² 15 061,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie / dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie od dewelopera - planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

772 800 zł46 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Ślicznej 30C w Krakowie w doskonale.