dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

549 000 zł54 m² 10 073 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz ładnego mieszkania z dużym balkonem, to ta alternatywa jest dla Ciebie :) - powierzchnia 54,5 m2 - duży balkon - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Bieńczyce,Kraków

519 000 zł44 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie do wejścia z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie w standardzie do wejścia po generalnym remoncie wraz ze wszystkimi instalacjami oraz wymienionymi oknami. Twa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Prokocim,Kraków

546 920 zł62 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (26) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 079 001 zł84 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,33 m2 na 6 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie (C6-6-15) składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Prokocim,Kraków

352 775 zł38 m² 9 345,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (144) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 900 zł37 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy odświeżone 2-pokojowe mieszkanie na wynajem z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ul. Bieżanowskiej 86 (dzielnica Bieżanów-Prokocim), usytuowane na 11. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola Justowska,Kraków

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie przy parku decjusza! Prezentuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 90 m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą w bliskim sąsiedztwie Parku Decjusza. Opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Prokocim,Kraków

443 597 zł46 m² 9 649,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (221) w inwestycji położone w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Potrzask. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

668 283 zł47 m² 14 337,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i pcc inwestycja zrealizowana, możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w centrum miasta. Zabłocie to poprzemysłowa dzielnica, która przeżywa obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dłubnia,Kraków

378 000 zł36 m² 10 385 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, z ustawnymi pokojami, to ta alternatywa jest dla Ciebie :) - powierzchnia 36,40 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

580 000 zł55 m² 10 501,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy nieruchomość w nowym bloku na Złocieniu. Idealne dla rodziny z dziećmi. Na powierzchnię 55 metrów składa się: -przedpokój, -salon z otwartą kuchnią, -2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 019 000 zł82 m² 12 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 3 pokoje o powierzchni 67,37 m2 (C6-1-15) na 1 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

399 000 zł34 m² 11 749,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy przytulne, gotowe do zamieszkania 2 pokojowe lokum w dobrze skomunikowanej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Bohaterów Września w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

677 729 zł47 m² 14 552,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowane mieszkanie (D-3-2) - powierzchnia 46,57 m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szklane Domy

Szklane Domy,Kraków

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania fantastyczne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 6-cio piętrowego bloku w zabytkowej części Nowej Huty. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

490 000 zł56 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Widokowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 8/10. W mieszkaniu - salon: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

729 000 zł56 m² 13 006,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowane mieszkanie (a-5-2) - powierzchnia 56,05 m2 - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Dołach

Zabłocie,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! english version below - we speak english Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicy Kiełkowskiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

434 500 zł36 m² 12 194,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej. Zakup bez podatku pcc 2%. Powierzchnia - 35,63 m2 Salon z kuchnią - 22,08 m2 , dodatkowo balkon 2,46 m2 Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

425 000 zł36 m² 11 928,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

637 000 zł48 m² 13 410,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: nieopodal ul. Karola Bunscha. W pobliżu również Łagiewnicka, zawiła, zakopiańska. Opis: mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2008 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bieńczyce

Bieńczyce,Kraków

475 000 zł54 m² 8 757,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie naszego biura prezentujemy ustawne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Uregulowany stan prawny, pełna własność z księgą wieczystą. Pow. 54,24 m2 - idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Nowa Huta,Kraków

443 800 zł33 m² 13 448,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków / Nowa Huta / Osiedle Dywizjonu 303 / 2 pokoje opis Mam przyjemność zaprezentować przytulne, dwupokojowe mieszkanie po remoncie! Położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

666 681 zł69 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Mistrzejowicach Budynek oddany do użytkowania. Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Pokój dzienny, możliwość wydzielenia dużej jasnej kuchni, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

2 200 zł42 m² 52,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni ok 40m2 w osiedlu Piastów. Mieszkanie czyste, zadbane. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Prądnik Czerwony. W inwestycji Kaskada przy ulicy Dobrego Pasterza. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni to niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Walerego Sławka 11 w pobliżu Bonarki. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Walerego Sławka w dzielnicy Wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlińskiego

Dywizjonu 303,Kraków

2 700 zł46 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 46 metrowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Nowa Huta,Kraków

320 000 zł31 m² 10 323 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: telefon: e-mail: alternatywa dla osób szukających niedużego mieszkania dla siebie, dla studenta lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na poddaszu i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brodowicza

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe 40m2 przy ulicy Brodowicza z widokiem na Unity Tower. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Brodowicza, dzielnica Grzegórzki. Tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

462 240 zł53 m² 8 677,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,27m 2 położone na 4piętrze. Mieszkanie 2-pokojowe. To bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bonarka, walerego Sławka, wielicka Kamieńskiego, klonowica English Description below. Emmerson poleca: lokalizacja: ulica Walerego Sławka znajduje się w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych: ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie z osobną kuchnią - dobra inwestycja pod wynajem długoterminowy. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze budynku mieszkalnego na os.Jagiellońskim - Nowa Huta/Bieńczyce. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

610 000 zł48 m² 12 718,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze - 9 piętrowego budynku oddanego do użytku w 2022 r. w inwestycji zrealizowanej przez uznanego krakowskiego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze z własną księga wieczystą; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: piwnica, duży balkon; W pobliżu: poczta, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

949 000 zł75 m² 12 636,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja oddana do użytkowania Prezentowane mieszkanie (k-2-1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Prokocim,Kraków

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie o pow.44m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Bardzo korzystna lokalizacja. Stan lokalu do remontu. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie os. Na Wzgórzach (ul. Jarzębiny). Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie 46 m2 na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży partycypacji tbs mieszkania znajdującego się w okolicy Łąk Nowohuckich w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż partycypację.