dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 369 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

739 000 zł72 m² 10 306,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie, 3 pokojowe w doskonałej okolicy tuż obok parku Reduta i centrum Serenda. N20 Nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie na osiedlu Oświecenia. Szukasz wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Dębniki,Kraków

2 200 zł54 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Dostępne od 01.09.2023r Ul. Chmieleniec 41. Brak prowizji. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Nowa Huta,Kraków

670 000 zł47 m² 14 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,89 m2, zlokalizowane w Czyżynach na nowy atrakcyjnym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze 7 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dunikowskiego

Nowa Huta,Kraków

365 000 zł26 m² 13 841 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Dunikowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - kuchnia w przedpokoju - łazienka z wc do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kurdwanów

Kurdwanów,Kraków

615 000 zł54 m² 11 346,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią - gotowe do zamieszkania. Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2m2. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (18m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

929 000 zł72 m² 12 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 72,24 m2 piętro: 3/5 cena: 929 000 pln inwestycja Zabudowa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Śródmieście,Kraków

519 000 zł46 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kraków, powstańców ( okolice Biedronki) tylko teraz promocyjna cena Wyłączna sprzedaż Tylko u nas w ofercie do sprzedaży umeblowane, wyposażone 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł63 m² 12 747,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prądnik biały- 3 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pękowickiej, o pow. 62,68m2, usytuowane na 3-pietrze w budynku 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

849 000 zł66 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą z 2014r. na Prądniku Czerwonym przy ul. Reduta, na zamkniętym osiedlu, blisko Parku Reduta i około 400m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki wraz z wc. Usytuowane na 3 piętrze w 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Mistrzejowice,Kraków

490 000 zł50 m² 9 702,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na osiedlu Kombatantów( Mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turka

Płaszów,Kraków

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne mieszkanie, w cichej i spokojnej a przy tym bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa Płaszowa. 46m , 2 osobne pokoje, osobna kuchnia, duży balkon. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Legnickiej 24, w cenie 3200 zł w pobliżu Placu Imbramowkiego w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane jest na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

549 000 zł43 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne ,duże ,wyposażone ,umeblowane , mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym dla osób nie palących ,pracujących ,spokojnych lubiących porządek. Właściciele nie zgadzają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

551 000 zł32 m² 17 230 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bardzo ładne 1-pokojowe mieszkanie typu open-space o powierzchni: 32 mkw., położone w zielonej okolicy na Zabłociu przy ul. Kiełkowskiego, dostępne od zaraz. Piętro: 1/3 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Dębniki,Kraków

930 000 zł110 m² 8 416,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w dzielnicy Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kameralnego budynku z 2005 roku zlokalizowanego przy ul. Torfowej - Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

649 000 zł52 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż piękne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - dużego jasnego pokoju - dwóch mniejszych przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

520 000 zł50 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 50 mkw., położone na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka w budynku z 2008 r., dostępne w terminie do uzgodnienia. Piętro: 6/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borsucza

Łagiewniki,Kraków

649 000 zł59 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kapelanka, wadowicka, brożka, borsucza English version below. Emmerson prezentuje: do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Cegielniana. Mieszkanie rozkładowe, dwustronna ekspozycja okien lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

705 734 zł54 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,48 m 2 , położone w dzielnicy Czyżyny , na czwartym piętrze czteropiętrowej nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ruczaj,Kraków

599 000 zł46 m² 12 929 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z wyjątkowym ogródkiem (32 m2) w świetnej lokalizacji. Dwa niezależne pokoje. Idealne pod wynajem. Można od razu wchodzić i mieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Białoprądnickiej W dzielnicy prądnik biały O powierzchni 50M2! dostępne od 01.08.2023 r. Opis nieruchomości: mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czyste i jasne 3-pokojowe w zielonej okolicy Mistrzejowic Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

465 000 zł35 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę, która położona jest w zielonej dzielnicy. Rewelacyjnej pod względem komunikacyjnym, jak również usługowo-handlowym przy ul. Bochenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Kraków

840 000 zł64 m² 13 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania z balkonem oraz z ogródkiem. Idealne dla rodziny. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj ul. Bobrzyńskiego (os. Europejskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Łobzów,Kraków

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brena Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56m2, położone na ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie po remoncie i składa się z: - oddzielnej jasnej kuchni, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

579 000 zł37 m² 15 649 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem w dzielnicy Dębniki na osiedlu Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł57 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie, które idealnie sprawdzi się dla rodziny, bądź klienta korporacyjnego. Lokalizacja: podgórze - ul. Ks. I. Stoszki - nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

510 000 zł64 m² 7 992,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie znajduje się na 4p./6 odnowionego budynku z windą z lat 50. na os.Centrum B w sercu Nowej Huty. Lokal składa się z 3 pokoi (17,6; 14,3; 6,8), osobnej widnej kuchni (7,6),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

550 000 zł46 m² 12 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój z wyjściem na balkon - mniejszy pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

500 000 zł35 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne i widokowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2016 r., o powierzchni: 35 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Republiki Korczakowskiej, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł46 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sckala - klucz do Twojego domu przedstawia mieszkanie o powierzchni 45,68 m2 położone w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Fabrycznej w jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

591 408 zł55 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z tarasem na nowym osiedlu. Dojazd do centrum w 10 minut. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Na sprzedaż oferuję nowe, nieużytkowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w Krakowie przy ulicy Czeczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemienowicza

Płaszów,Kraków

587 937 zł45 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: IV kw 2023 Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

861 100 zł75 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.