dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 367 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł44,14 m² 14 703,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,18 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 zlokalizowane na os. Szkolnym. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł27,86 m² 16 834 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Więcej informacji: leszek 780 *257* 488 2 pokoje | 27,86 m | Balkon 11 m | Stan deweloperski | Piaski Wielkie | Podedworze Szukasz kompaktowego mieszkania w nowym budynku, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł65,70 m² 11 872,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Annderson Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

649 350 zł28,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokoje Z balkonem okolica dworca głównego lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł82 m² 11 451,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Obozowa w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł33,73 m² 16 424,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64,99 m² 12 771,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Mistrzejowic - Os. Piastów Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 971 zł39,56 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 45,51 m2 przy Ulicy Władysława Łokietka, na terenie Krowodrzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł53 m² 21 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty podgórze ul. Rydlówka Nowoczesny styl, wygoda i bliskość centrum Nowe mieszkanie, które ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz, by.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania w Złocieniu - idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, inwestorów oraz tych, którzy cenią komfort i nowoczesność. Na sprzedaż proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 440 zł48,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Fatimskiej w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł21,37 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Rydla, w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice. Mieszkanie ma pow. ok. 22m2, znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł91,30 m² 14 238,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kluczborska, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63 m² 12 539,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z panoramą Czyżyny, os. II Pułku Lotniczego lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu II Pułku Lotniczego w Krakowie, na 8. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 788 zł81 m² 13 886,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Widok. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze a jego metraż liczy 46 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł33,93 m² 16 799,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52,30 m² 16 233,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską zlokalizowane na Bronowicach Małych w Krakowie. Powierzchnia: 52,3 m Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 460 zł48,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,09 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł52,78 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe o pow. prawie 53m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Prof. T. Seweryna w Krakowie. Mieszkanie, dwustronne (płn-wsch i płd-zach).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 628 zł44,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie od południa na 3 piętrze! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł57 m² 13 298,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na os. Kombatantów. Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 655 zł69,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,01 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł54 m² 15 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji Krakowa Czyżyny, ul. Centralna. Mieszkanie mieści się na 5. piętrze w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61 m² 13 606,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które ma logiczny układ, dobrą lokalizację i realny potencjał do życia lub wynajmu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zalesie 48 to propozycja dla osób, które chcą kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 235 zł63,08 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 625 zł64,03 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze w czteropiętrowym bloku na spokojnych Łagiewnikach, przy ul. Suchej w Krakowie. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 120 zł52,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W cenę mieszkania jest wliczone miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prokocim, na Kozłówce, ul. Okólna - 52m2 / 3 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z windą o powierzchni 45 m2 znajdujące się w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie mieszczące się przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: bronowice to.