dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

649 000 zł39 m² 16 556,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoffmanowej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Klementyny Hoffmanowej. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy ok. 54 m2 na co składają się: * W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 272 461 zł85 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,62 m2 (C6-3-12) na 3 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

752 500 zł40 m² 18 883,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Termin realizacji 4q 2024 doskonała lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

440 180 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku zakup od dewelopera Prezentujemy do zakupu mieszkanie (M27), które będzie zlokalizowane na drugim piętrze nowopowstającego budynku położonego w dzielnicy Nowa Huta - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

619 000 zł58 m² 10 624,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie,okazyjna cena tuż obok Krakowa Ta nieruchomość doskonale nadaje się dla osób poszukujących spokoju i ciszy ale w miejscu, które jednocześnie jest dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola Justowska,Kraków

711 280 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru 41,84 m2 w kameralnym, dwupiętrowym budynku o podwyższonym standardzie wykończenia, na styku Bronowic i Woli Justowskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł83 m² 22 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie ciszę, spokój, prywatność, bliskość natury a zarazem bliskość również centrum Krakowa, spacer na Rynek Główny zajmuje około 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

640 000 zł56 m² 11 490,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Jagiellońskim Nieruchomość położona na parterze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starego Dębu

Mydlniki,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE speak english Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starego Dębu 50 (okolice galerii Factory). Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy ok. 40 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do remontu! kurdwanów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Wysłouchów Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł59 m² 13 517,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Home Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż - nowoczesne mieszkanie przy oś. Piastów. WE speak english розмовляємо українською Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka na osiedlu "na Skarpie" w Nowej Hucie. English version below lokalizacja Dzielnica: nowa Huta Ulica: al. Jana Pawła II Przystanek: os. Na Skarpie W pobliżu: park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

629 999 zł56 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita Alternatywa - dla siebie jak i pod inwestycję! Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 55,5 m2 do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

659 000 zł35 m² 18 807,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowy lokal usytuowany w doskonałej lokalizacji. Duży potencjał, pełne wyposażenie i szybka dostępność. Zapraszam do kontaktu! prestiżowa I pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

989 000 zł84 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskiej Rżące przy ul. Rydygiera. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

711 280 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celakówny

Bieńczyce,Kraków

580 000 zł39 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: świetna alternatywa! Jeśli szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować dla siebie lub pod inwestycję, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*eng below* Wynajmę komfortowe mieszkanie położone przy ul. Bagrowej 25a w nowym budynku o pow. ~ 38 m2 (+8m2 balkon). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

679 000 zł48 m² 14 294,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Klimatyczne mieszkanie Z dużą loggią na spokojnym osiedlu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie 2- pokojowe położone przy ul. Komuny Paryskiej na osiedlu Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

765 000 zł49 m² 15 612,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nie szukaj dalej ofrta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! mieszkanie 3- p okojowe do wejścia! krowodrza górka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 66 m2 na ul.Strzelców - dzielnica: (Prądnik Czerwony). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z ok 1974 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Mistrzejowice,Kraków

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 36 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. To mieszkanie znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

999 000 zł57 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 57,46 m2 (C804) na parterze z ogródkiem 25,56 m2 z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

3 000 zł57 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone mieszkanie. Blisko centrum z pięknym widokiem na Stare Miasto idealną komunikacją i parkingiem pod blokiem dla mieszkańców. Parę kroków do sklepów, żłobków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wola Justowska,Kraków

879 000 zł42 m² 20 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,67 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul. Na Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

669 000 zł52 m² 12 843,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Telimeny w Krakowie (dzielnica Bieżanów). Powierzchnia użytkowa: 52,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje jasne, słoneczne, ciche mieszkanie na ul. Mikołaja Reja. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe w bdb stanie z widokowym tarasem! Tramwaj! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na wynajem na Ruczaju przy ul. Chmieleniec. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

1 630 886 zł92 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

529 900 zł33 m² 15 927,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1950

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

579 900 zł51 m² 11 335 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów - ul. Potrzask. Inwestycja: osiedle Verde Jania Construction. Mieszkanie o metrażu 51,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

2 588 670 zł123 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w unikatowym budynku nad Wisłą | Ukończona inwestycja łącząca dwie kamienice. Bez prowizji i podatku pcc metraż: 123,27 m2 piętro: 2 cena: 2 588 670 pln Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 170 546 zł88 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Podgórzu Duchackim bez prowizji I pcc metraż: 87,78 m2 piętro 2 cena: 1 170 546 pln gotowe do odbioru! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

794 022 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/150) w Bronowicach o powierzchni 44,86 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka Wschód,Kraków

649 999 zł47 m² 13 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita Alternatywa! Również pod wynajem! Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,34 m2 po remoncie, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

827 400 zł43 m² 19 295,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Prezentowane mieszkanie znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

909 709 zł58 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

892 780 zł46 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (b006) położone w dzielnicy zabłocie na parterze z dużym 51 m2 ogródkiem. Mieszkanie 2 pokojowe 45,55 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

708 200 zł38 m² 18 553,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

2 400 zł44 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Krakowie, o powierzchni 44,11m2, w inwestycji przy ulicy Prądnickiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij