dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 149 000 zł82 m² 14 002 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie w Południowej Części Krakowa z Bliskością do Centrum Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w południowej części Krakowa, tuż przy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Stare Podgórze,Kraków

717 000 zł40 m² 17 969,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3.B.0.09 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Stara cena: 842.000 zł Cena promocyjna około: 716.000 zł Oszczędzasz aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

654 360 zł42 m² 15 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

559 000 zł36 m² 15 693,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja przytulne trzypokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym położone przy ul. Sołtysowskiej 10g w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowskiego

Prokocim,Kraków

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące sie na ul. Żalazowskiego w Krakowie. Lokalizacja: budynek znajduje się na kameralnym ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 300 zł45 m² 51,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie posiada funkcjonalną łazienkę z prysznicem. Mieszkanie przestronne, umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

789 134 zł61 m² 13 013,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie dewelopera bez prowizji | bez pcc Atrakcyjne 3 pokoje Powierzchnia: 60,64 m Salon z aneksem kuchennym 25,39 m 1 sypialnia 10,79 m 2 sypialnia 9,47 m łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł48 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, jasne mieszkanie w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy - ul. Bronowicka, kraków [eng wersion below] Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym, cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

681 569 zł36 m² 18 703,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w południowej części Krakowa, tuż przy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie prestiżowego Bonarka City Center. Ta wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

690 000 zł52 m² 13 328,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Turniejowej 73D o powierzchni 51,77m2, znajdujące się na czwartym piętrze w budynku z 2004 roku z windą. Nieruchomość: w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hynka

Nowa Huta,Kraków

721 000 zł59 m² 12 220 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukacie mieszkania dla dużej rodziny lub swojego komfortu mieszkaniowego w trzypokojowym mieszkaniu z dużym balkonem to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: kraków / Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wlotowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(Biura i Agencje nieruchomości proszę nie dzwonić) Do wynajęcia mieszkanie 38m2 + piwnica, położone w bardzo dobrej lokalizacji osiedle na kozłówce ok. 100 m do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

816 000 zł52 m² 15 692,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M37 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 52m2 w niedużym bloku na Prądniku Czerwonym w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Czerwone Maki,Kraków

599 000 zł32 m² 18 550,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadbane dwupokojowe inwestycyjne do wejścia Do sprzedaży mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Europejskim; czerwone maki/bunscha. Mieszkanie wykończone, umeblowane, gotowe do wejścia. Sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

736 000 zł38 m² 19 282,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - apartament nr 3.A.0.03 o powierzchni 38,17 m2 Stara cena: 864 600 zł Cena promocyjna: 736.600 zł Oszczędzasz aż 130.000 zł. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Opis: mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w pełni wyposażone: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 030 000 zł64 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wola Justowska, królowej Jadwigi, jerzego Jurowicza, grabowa Gorąco polecam to miejsce! Szukasz atrakcyjnego miejsca w Krakowie ? Dobrze trafiłaś. Cudowna lokalizacja, kameralny blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Europejskie,Kraków

999 000 zł64 m² 15 512,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Europejskim w Krakowie przy ul. Czerwone Maki-dzielnica Ruczaj.Budynek z 2010 roku, ogrodzony. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Mistrzejowice,Kraków

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mistrzejowice na os. Oświecenia w cenie 2400 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 49 m2, na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Przewóz,Kraków

994 949 zł70 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera - nowe, gotowe 3-pokojowe mieszkanie na płaszowie Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe dostępne od dewelopera, bez dodatkowych kosztów prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł54 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mieszkanie ma niesamowity potencjał ponieważ jest możliwość prawie nieograniczonej aranżacji pomieszczeń! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 050 000 zł63 m² 16 637,60 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home Drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy pętli Krowodrza Górka! opis mieszkania Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

Nowa Huta,Kraków

575 000 zł37 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Konsult Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w 4 piętrowym bloku z cegły. Gotowe do wejścia - większość wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

640 984 zł32 m² 19 734,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej w rejonie Ronda Matecznego Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z parametrami oferty mieszkań jest idealną opcją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

989 420 zł61 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Krowodrza,Kraków

450 585 zł26 m² 17 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

775 000 zł50 m² 15 457 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 2 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Bieńczyce,Kraków

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak Englishphone calls or whatsapp Estate Nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę 28 m2 do wynajęcia w nowym budownictwie w rejonie Kraków Nowa- huta przy ul. Fatimskiej. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

497 000 zł38 m² 13 127,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Spółdzielców. Lokalizacja: ulica Spółdzielców znajduje się tuż przy ul. Nowosądeckiej, która gwarantuje szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

999 999 zł48 m² 20 661,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią 48,39 m2 (plan na zdjęciach). Z dwóch pokoi wyjście na balkon. Blok z 2017 roku. Idealne jako inwestycja pod wynajem - tramwaj, autobus 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Ludwinów,Kraków

889 116 zł50 m² 17 800,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta dewelopera! Regularna cena mieszkania 1 044 960,00 zł Cena po rabacie 889 116 zł zatrzymaj na inne wydatki 155 844 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson poleca: nowe, komfortowe mieszkanie w okolicach Bonarki w nowowybudowanym ogrodzonym i monitorowanym budynku z 2017r. 2 osobne pokoje plus kuchnia z wyjsciem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Przy Mogilskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Dębniki,Kraków

712 000 zł38 m² 18 493,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

1.A.0.08 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o powierzchni 38,5 m2 Stara cena: 836 600 zł Cena promocyjna: 712.600 zł Oszczędzasz aż 124.000 zł. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

635 000 zł38 m² 16 493,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poznaj naszą nową ofertę sprzedaży mieszkania w topowej lokalizacji. Bronowice ul Rydla 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, parter, cicho, jasno, zielono. Na powierzchni 38,5 m2 mieszczą się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Kozłówce

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

399 000 zł25 m² 15 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4 kondygnacji, bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, ustawne, ciche, 2-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, balkonem I komórką lokatorską /obok drzwi na piętrze/ - do zamieszkania - W sąsiedztwie zieleni - podgórze/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

960 000 zł67 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Podgórze duchackie - ul. Stojałowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze Duchackie , ul.Stojałowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

999 000 zł68 m² 14 601 zł/m²