dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

749 000 zł51 m² 14 692 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Czyżyny,Kraków

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Kościuszkowskim na 8 piętrze 10 piętrowego bloku z 1985 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

4 100 zł65 m² 63,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie na wynajem, wykończone w wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji - ul. Dąbska (dąbie/grzegórzki). Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

833 175 zł48 m² 17 474,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w Luksusowej Inwestycji w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

811 638 zł52 m² 15 510 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stojałowskiego

Kurdwanów,Kraków

959 000 zł79 m² 12 154,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować mieszkania idealne pod kątem wynajmu lub dla rodziny. Dobry dojazd na Ruczaj (10 min trasą Łagiewnicką) oraz do centrum miasta. Kampus uj oraz inne uczelnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

869 900 zł50 m² 17 363,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1a3.6 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 152 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Stara cena: 1.022.500 zł Cena promocyjna: 869.900 zł Oszczędzasz aż 152.500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul Kordiana, kurdwanów, podgórze. Mieszkanie o powierzchni ok 82m położone jest na wysokim parterze 4 piętrowego budynku. Nieruchomość składa się z: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sempołowskiej

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

868 000 zł60 m² 14 527,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Stefanii Sempołowskiej. Mieszkanie jest jasne i przestronne, z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiecista

Ruczaj,Kraków

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w cichej i zielonej okolicy przy ul. Kwiecistej (przecznica od Kobierzyńskiej) w Krakowie o pow. 47 m2 (dwie sypialnie) **dostępne od zaraz** Brak opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Śródmieście,Kraków

580 000 zł36 m² 15 934,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul Pilotów na Prądniku Czerwonym. W sam raz dla osób chcących spersonalizować pod siebie mieszkanie w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

639 000 zł54 m² 11 724,80 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Spółdzielczym na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 1959 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, plac targowy tomex,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 200 zł34 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 33,73 m2 na ul. Myśliwskiej w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Tysiąclecia,Kraków

566 700 zł38 m² 14 913,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji do sprzedania mieszkanie idealne na inwestycje wynajem Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatnie gotowe wolne apartamenty na Bronowicach Zakup bez prowizji a kupujący jest zwolniony z podatku pcc. Powierzchnia mieszkań: od 56 m do 99 m Dostępne z tarasami, balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

759 500 zł49 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkania na Sprzedaż: 2 Pokojowe Mieszkanie, ul. Grzegórzecka, kraków (śródmieście), kraków Grzegórzki Oferujemy do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Wola Duchacka,Kraków

861 940 zł61 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krowodrza,Kraków

1 185 680 zł81 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Home Estate przedstawia ofertę mieszkania o powierzchni 81,49 m2, zlokalizowanego na granicy osiedli Krowodrzy i Azorów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 372 075 zł77 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

737 100 zł39 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

759 000 zł49 m² 15 342,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2924

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Banacha w Krakowie, na szóstym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 2024 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie z ogródkiem w nowej kameralnej inwestycji 12 minut od Rynku Gotowe do odbioru! bez prowizji i podatku pcc W ofercie dostępne również inne lokale do 101,64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

715 000 zł42 m² 17 179,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z balkonem, które znajduje się w dzielnicy płaszów. Apartament Przytulne mieszkanie o powierzchni 41,62 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

479 000 zł35 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż odświeżone mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie, na terenie Kurdwanowa przy ulicy Wysłouchów. Miejsce postojowe pod blokiem, wspaniały widok, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Nowa Huta,Kraków

510 000 zł40 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Albertyńskim na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 1964 roku. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, plac targowy tomex,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże mieszkanie przy ul. Marczyńskiego na Prądniku Białym na Górce Narodowej english version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: marczyńskiego Przystanek: kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

581 500 zł35 m² 16 614,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Bochenka. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

5 000 zł104 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz apartament w wysokim standardzie na Osiedlu 2 Pułku Lotniczego na Czyżynach. English version below lokalizacja Dzielnica: czyżyny Lokalizacja: osiedle 2 Pułku Lotniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

949 500 zł70 m² 13 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwustronne 3-pokojowe z balkonem i garażem podziemnym! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Willowe,Kraków

640 000 zł46 m² 14 065,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z 1951 roku. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, na wynajem posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlińskiego

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem na wynajem na ul. Orlińskiego, kraków Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się w spokojnej okolicy. Miejsce świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 600 000 zł91 m² 17 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, do sprzedania oferuję 5 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 znajdujące się w znakomitej lokalizacji przy ul. Królewskiej w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

785 000 zł53 m² 14 811,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży piękne, bardzo zadbane, jasne mieszkanie na 3 piętrze na osiedlu Bohaterów Września, mistrzejowice. Mieszkanie 53m2 składa się z jasnej osobnej kuchni, salonu, dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balicka

Mydlniki,Kraków

713 000 zł64 m² 11 196,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż piękne, jasne dwupoziomowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 63,68 m (użytkowa 49,39 m ). Mieszkanie jest ciepłe i tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 237 263 zł68 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie dostępne w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Zabłociu, przy ulicy Pana Tadeusza w sercu Krakowa. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na Ip./wysokim parterze budynku przy ul.Torfowej na Ruczaju. Składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju z dużą szafą, posiada także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

599 000 zł46 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentuje Państwu doskonale zlokalizowane dwu-pokojowe mieszkanie! Lokal położony jest w Nowej Hucie , Oś. Na Wzgórzach 42. Mieszkanie jest bezpośrednio po remoncie, umeblowane, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 080 000 zł75 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe Mieszkanie w Centrum Bronowic - Idealne dla Inwestorów i Rodzin Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w sercu Bronowic, które łączy wygodę z funkcjonalnością, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

670 000 zł44 m² 15 367 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z balkonem, które znajduje się w dzielnicy płaszów. Apartament Przytulne mieszkanie o powierzchni 43,6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Krowodrza,Kraków

2 350 zł64 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie przeznaczone pod wynajem, idealne dla studentów lub rodziny. Świetna lokalizacja, zielono i spokojnie wokół budynku. Blok z cegły z połowy lat '60. 2.