dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 851 zł63 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny - od dewelopera Oferujemy do zakupu mieszkanie położone w nowopowstającej inwestycji na Prądniku Czerwonym przy ul. Łepkowskiego - termin ukończenia inwestycji to 2q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celakówny

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż piękne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny salon - dwa mniejsze przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie przy ulicy Dobrego Pasterza, zlokalizowane na Prądniku Czerwonym, tuż Obok Parku Zaczarowanej Dorożki. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi pokojami, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

485 000 zł36 m² 13 662 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Nowe zdjęcia Opis: mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

700 000 zł66 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

tel. Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby szybko zamieszkać. Lokalizacja Kraków / Podgórze Duchackie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Bieżanowskiej 86 w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - duży przedpokój z pojemnymi szafami - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szklarska

Płaszów,Kraków

299 000 zł20 m² 15 255,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować piękną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Szklarskiej 11 w Krakowie. Lokalizacja: rewelacyjna lokalizacja dla osób poruszających się po Krakowie komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie dwupokojowe Z jasną kuchnią I balkonem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na os. Kazimierzowskim - Bieńczyce Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krakowiaków,Kraków

699 000 zł56 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Krakowiaków Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

932 804 zł59 m² 15 680 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj (ul. Mochaniec / Bunscha) w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. 3 pokoje o powierzchni 59,49 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

1 499 000 zł69 m² 21 724,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,95 m2 + ogród z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Lema. Lokalizacja: ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem-2 pokoje-50.m2-ruczaj-balkon-komórka lokatorska i miejsce parkingowe. Przytulny apartament o powierzchni 50,m2 zlokalizowane przy ul. kobierzyńskiej - ruczaj - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

883 560 zł56 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Kraków

Łobzów,Kraków

591 333 zł27 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowa kawalerka o pow.26,88m położona na I piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany w grudniu 2026 r. na Łobzowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

5 900 zł76 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 4 pokojowe z 2 łazienkami i balkonem. Do apartamentu przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie czeka na pierwszego najemce. English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

950 000 zł43 m² 22 160 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie umeblowane o łącznej powierzchni użytkowej 42,87 m2, położone na 3 piętrze z 5 w budynku z 2019r. Do mieszkania należy balkon z wyjściem z ubu pokoi. Ul. Lema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

4 200 zł66 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łokietka w Krakowie (dzielnica Tonie / Prądnik Biały ). Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz! kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 -pokojowe mieszkanie na wynajem przy Zalewie Nowohuckim! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz!. To doskonała oferta dla osób, które cenią komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym. Dostępne: od 1 sierpnia Najem okazjonalny Bez dzieci i zwierząt Opis: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Nowa Huta,Kraków

610 000 zł36 m² 16 860,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyciszone, os. Kazimierzowskie. wszystkie elementy każdej intalacji nowe. Drzwi wejściowe nowe o podwyższonym wyciszeniu. 3 fazowa instalacja elektryczna 11kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kliny Zacisze,Kraków

650 000 zł44 m² 14 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabłocie,Kraków

1 215 627 zł57 m² 21 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,38m położona na III piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

629 000 zł27 m² 23 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Mieszkanie o powierzchni 27 m2, mieści się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneckiego

Prądnik Czerwony,Kraków

729 000 zł51 m² 14 392,90 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony zlokalizowane na 12 piętrze z zapierającą dech panoramą. Widokowe, bardzo słoneczne, zorientowane w osi południe-północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczelna

Ruczaj,Kraków

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym bloku przy ul. Pszczelnej (ok. Kobierzyńskiej -ruczaj) W skład mieszkania o powierzchni 48 m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 700 zł48 m² 77,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października piękny apartament urządzony w wysokim standardzie przy ul. Bartosza Głowackiego w dzielnicy Bronowice. English version below lokalizacja Dzielnica: bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

589 000 zł37 m² 15 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w os. Na Strusia w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 37,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

535 000 zł30 m² 18 135,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

/ os. Piastów / garsoniera / do zamieszkania / doskonała pod inwestycję / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów. Nieruchomość położona na 4 piętrze 8 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

805 000 zł51 m² 15 865,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, znajdujące się na ul. Kobierzyńskiej - Ruczaj mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grażyny

Prądnik Biały,Kraków

1 053 000 zł59 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Grażyny , na parterze, czteropiętrowego budynku z 2013 roku z windą w bardzo spokojnej a zarazem bliskiej komunikacji okolicy. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

748 000 zł51 m² 14 672,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szuwarowa, szwai, bobrzyńskiego, konopczyńskiego, czerwone Maki, green Office Park Do wynajęcia przestrzenne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju przy ulicy Chmieleniec. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludźmierska

Nowa Huta,Kraków

570 000 zł48 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój z wyjściem na balkon - drugi mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

964 566 zł78 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe W stanie deweloperskim W świetnej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 78.42m2, na 9 piętrze OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa huta - os. NA skarpie - zalew nowochucki 1 pokoj - osobna kuchnia - 38m2 Do wynajęcie mieszkanie na oś. Na Skarpie w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja pozwala na bezpośrednie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

923 258 zł65 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie w gotowym do oodbioru etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny 21.85m2 - Kuchnia - Sypialnia 13.56m2 - Łazienka 4.59 - Sypialnia 9.74m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

938 713 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Huta,Kraków

639 000 zł55 m² 11 720,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

/ os. Spółdzielcze / możliwe przerobienie na 3 pokoje / balkon / jasna kuchnia / Oferta aktualna. Porozmawiajmy o cenie, możliwa negocjacja! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące.