dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 500 zł35 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson oferuje: po raz pierwszy wynajmowane mieszkanie o powierzchni ponad 35m2 położone na Ruczaju przy ul. Obozowej. Mieszkanie składa się z jasnej kuchni oddzielonej ścianką od pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

699 900 zł42 m² 16 816,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, dwupokojowe komfortowe mieszkanie na sprzedaż o łącznej powierzchni 41,62 m2 w nowo powstałej inwestycji Lasówka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 700 zł74 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 74m2 położony na 6 piętrze ukończonego w 2014 roku budynku przy ul. Miłkowskiego Apartament składa się z 3 pokoi (2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krakowiaków,Kraków

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 55.5m2 (+balkon) na osiedlu Krakowiaków położone na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: - salon (16,9m2) - sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

580 000 zł34 m² 16 919,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Krowodrzy, przy ulicy Racławickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

789 000 zł53 m² 14 971,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 20.09.2024 Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowany przy. ul. Grota Roweckiego 51b w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość świetnie zlokalizowana pod kątem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 56,09m2 zlokalizowane w bliskiej odległości zalewu Zakrzówek, kampusu uj, skałek Twardowskiego. Nieruchomość składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

800 000 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 46 m2 na ul. Reduta- dzielnica: (prądnik Czerwony). Mieszkanie usytuowane jest na 2 - piętrze w 6 piętrowym bloku z 2021 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kliny,Kraków

680 000 zł46 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i nowoczesne w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się na południu Krakowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Park Czyżyny

Czyżyny,Kraków

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

735 000 zł43 m² 17 093 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży , stylowego, dwupokojowego mieszkania przy ulicy Siewnej ( Nowa Siewna) - dzielnica Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Czerwone Maki,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować uroczą kawalerkę na Ruczaju! Idealna dla jednej osoby lub dla pary. Kampus uj na wyciągnięcie ręki (5 min spacerem), czerwone Maki (3 przystanki tramwajem) oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie, ul. Pachońskiego. Lokalizacja: inwestycja mieści się przy ul. Pachońskiego, w pobliżu ul. Opolskiej. W bliskiej odległości liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petrażyckiego

Olszyny,Kraków

620 000 zł45 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, na osiedlu przy ul. Leona Petrażyckiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 3 piętrowym bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować do wynajmu komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokal ma powierzchnię 54 m2, znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Mistrzejowice,Kraków

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

The Apartment which meets your needs! We offer a modern, 4-room apartment with an area of 78.45 m , located on the 6th floor of a building in the Piasta Park VI development in Osiedle Piastów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

679 000 zł52 m² 13 179,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 3-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł37 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english below* Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Glogera, bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie ma powierzchnię 37 m2, jest położone na pierwszym piętrze budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

835 000 zł64 m² 13 046,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy!rodzinne mieszkanie Z dwoma balkonami! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard i zagospodarowanie części wspólnych bez prowizji i podatku pcc -mnóstwo zieleni -kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pod Dębami

Dębniki,Kraków

409 000 zł26 m² 15 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu 1-pokojowe, mieszkanie znajdujące się na Krakowskich Dębnikach przy ul. Pod Dębami w budynku z 2000 roku. Idealne dla singla lub młodej pary oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 112 643 zł59 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowy budynek - bezprowizyjnie Oferujemy do zakupu mieszkanie na 1 piętrze w 7 piętrowym oddanym budynku na Zabłociu. Mieszkanie ma powierzchnię 58,87 m2 - salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bronowice, zabierzów, balice, mydlniki, akademia Rolnicza, miejsce postojowe Emmerson poleca: mieszkanie 1-pokojowe w budynku z 2011 r. Znajduje się w 3-piętrowym budynku przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji i dodatkowych opłat Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w dzielnicy ruczaj przy bardzo cichej ulicy Magnolii w kameralnym nowopowstałym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

359 000 zł24 m² 14 958,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oto mieszkanie, które stawia idealne warunki by wykończyć wnętrze pod swoje własne potrzeby! Nieruchomość położona na 7 piętrze , dzięki czemu rozpościera się piękny widok z okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Łobzów,Kraków

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy na sprzedaż piękne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Krowodrza Łobzów w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - ustawny pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Nowa Huta,Kraków

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m położone na parterze w bloku 4 piętrowym bez windy. Lokalizacja - Wzgórza Krzesławickie - osiedle Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świetne 3-pokojowe (3 niezależne) mieszkanie z balkonem znajdujące się przy ul. Glogera 43g (kompleks budynków z 2022 r.). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

549 000 zł36 m² 15 082,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz piwnicą do remontu znajdujące się przy samym Rondzie Grzegórzeckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

790 000 zł52 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wspaniały lokal z balkonem i największą w całym bloku piwnicą. Przedstawiam Państwu wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie w bloku na os. Złotego Wieku. Sam blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie z dużym, zabudowanym balkonem przy ul. Ściegiennego w dzielnicy Prokocim. Mieszkanie ma 43.5m2 i jest zlokalizowane na szóstym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębskiego

Swoszowice,Kraków

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w cichej spokojnej okolicy! Nieruchomość położona wśród terenów zielonych, z dala od centrum miasta. Dojazd do centrum szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozietulskiego

Prokocim,Kraków

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, składające się z czterech pokoi i oddzielnej kuchni w dzielnicy Podgórze, osiedle Prokocim Nowy. Nieruchomość o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 399 000 zł70 m² 20 130 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jeśli szukasz mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, to ta alternatywa czeka na Ciebie! Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców w zielonej części ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Na Stoku,Kraków

600 000 zł42 m² 14 248,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania wyjątkowo ustawne mieszkanie dwupokojowe na Wzgórzach Krzesławickich, os. Na Stoku. Niski blok wybudowany w technologii tradycyjnej w połowie lat 60-tych usytułowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

969 000 zł64 m² 15 140,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Narożne 3-pokoje z tarasem, garażem i komórką! Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Czerwone Maki. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gotowe mieszkanie blisko tramwaju dwa pokoje | osobna kuchnia | po remoncie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne i funkcjonalne 2-p okojowe mieszkanie o pow. 50,54 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Park Duchacki

Wola Duchacka,Kraków

585 000 zł45 m² 12 994,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w bloku otoczonym zielenią, przy Parku Duchackim! dwa pokoje | osobna kuchnia | do własnej aranżacji N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne i funkcjonalne 2-p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

2 900 zł40 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki- dąbie - nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia ustawne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,70m2, usytuowane na 1-piętrze w budynku.