dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

709 999 zł44 m² 16 136,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji okazja mieszkanie po remoncie! Gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia. Idealne dla rodziny! Sprzedam przestronne, a zarazem przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Kombatantów

Grzegórzki,Kraków

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Kombatantów położone na 5 piętrze 8 piętrowego budynku z winda Mieszkanie o powierzchni ok 28 m2, składa się z : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 136 zł46 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English version below 0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku o powierzchni 45,58 m2 przy ulicy Pana Tadeusza w dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

983 125 zł60 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Kraków ul. Głowackiego Bez podatku pcc, bez prowizji Na przestrzeń 60,50 m2 składa się: korytarz 5.15m2 Łazienka 4.19m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży nowoczesne mieszkanie przy ul. Magnolii na Ruczaju w okolicy bliskość terenów zielonych oraz punktów handlowo-usługowych. Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

700 000 zł50 m² 14 141,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. gen. Fieldorfa - Nila, dzielnica Krowodrza. Krowodrza Górka okolice ulic Prądnicka oraz Krowoderskich Zuchów Mieszkanie Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

899 000 zł56 m² 15 985,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane w bardzo dobrej lokazliacji jednak ze świetnym dostępem do terenów zielonych, z widokiem na niczym nie zakłócone, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

699 000 zł41 m² 17 166 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Białoruskiej w Krakowie (dzielnica Wola Duchacka / Podgórze Duchackie). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

1 169 000 zł57 m² 20 628,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowej inwestycji atal Zakątek Dąbie na ulicy Bajecznej. Mieszkanie o powierzchni 56,67m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

718 000 zł40 m² 18 010,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 2-pokojowe o pow.39,86m położone na I piętrze w 7-piętrowym budynku na Krowodrzy Górce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

927 500 zł53 m² 17 569,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji. Wyjątkowe osiedle w Krakowie przy ul. Rydlówka Dostępne mieszkania: 2,3, i 4 pokoje, powierzchnia od 32,48 m do 57,62 m Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

650 000 zł57 m² 11 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie, kraków - Bieńczyce Nie interesuje mnie współpraca z biurem nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,65 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym zakup bez pcc i prowizji 1 ha Park do wyłącznego korzystania dla mieszkańców z różnymi strefami rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Wola Duchacka,Kraków

665 000 zł45 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe ul. Łużycka Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m 2 na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchackie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

529 000 zł40 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,56 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w Krakowie na Osiedlu Jagiellońskim. Na powierzchnię 39,56 m2 składają się: sypialnia osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 000 zł56 m² 21 284,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od właściciela oferuję na sprzedaż znakomicie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56.38 m , z przynależnym, w pełni urządzonym tarasem o powierzchni 76 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalesie

Ruczaj,Kraków

808 000 zł58 m² 14 052,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych Klientów! Ruczaj, ok ul. Zalesie/pszczelnej lokal A4 gotowe do odbioru-ostatni lokal na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Na Stoku,Kraków

555 000 zł42 m² 13 182,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania wyjątkowo ustawne mieszkanie dwupokojowe na Wzgórzach Krzesławickich, os. Na Stoku. Niski blok wybudowany w technologii tradycyjnej w połowie lat 60-tych usytułowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

730 000 zł37 m² 19 560,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie, położone przy. ul. Pachońskiego w Krakowie Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja; w promieniu 10 minut piechotą znajdują się liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

829 000 zł53 m² 15 582,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Home - Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z nie zakłóconym widokiem z balkonu na osiedle przy Szpitalu Rydygiera z pełnym umeblowaniem. 3 pokoje+ balkon+ komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

839 107 zł56 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55,57m położone na I piętrze w 2-piętrowym budynku, który zostanie oddany do użytkowania w II kwartale 2025 r. na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

694 694 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

648 103 zł41 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 700 zł68 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Szukasz mieszkania na wynajem w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Zapoznaj się z tą ofertą. Ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

892 416 zł70 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w nowej inwestycji zlokalizowanej w Dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Brak podatku pcc, brak prowizji! Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

868 000 zł62 m² 13 923,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 3x pokoje + oddzielna kuchnia + łazienka + wc + przedpokój o powierzchni 62,34 m2 przy ul. Adama Bochenka lokalizacja: dzielnica: pogórze Duchackie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Bieżanów,Kraków

415 000 zł27 m² 15 427,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas helton Nieruchomości prezentuje do sprzedaży kawalerkę znajdującą się przy ul. Okólnej 13 w Krakowie. Idealne mieszkanie na start :) mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne mieszkanie 40 mkw z osobną kuchnią. Położone na 7 piętrze bloku na os. Kolorowym. Rewelacyjnie skomunikowane z dowolnym punktem miasta. Jasny pokój, oddzielna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie składające się z ; - osobnej kuchni ( 9,5 m2) - pokoju (10,5 m 2) - pokoju (20,5 m 2) - łazienki ( 5 m 2) - przedpokoju (6m2) Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

621 075 zł35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Można od razu wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

709 000 zł42 m² 16 880,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Bronowice - ul.RYDLA Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bronowice, ul. Rydla w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Senatorska

Salwator,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Krakowa, na Sawatorze kolo Placu na Stawach do wynajęcia. 39 m2, 3 piętro w 3 pietrowtm bloku, 1 pokój z wnęką sypalną, kuchnia (kuchenka gazowa, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tonie,Kraków

575 413 zł39 m² 14 776,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** przedsprzedaż *** Do zakupu oferujemy mieszkanie w nowopowstającym bloku, który zlokalizowany będzie w dzielnicy Prądnik Biały. Termin realizacji inwestycji to 4 Q 2027 Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 000 zł33 m² 19 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Мы также говорим на русском! ul. Gliniana - Podgórze. Nieopodal ul. Lipska, kacza. Tuż obok Zalew Bagry! vibehome z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwe M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nadrzeczna

Kraków,małopolskie

829 000 zł62 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Oferuję mieszkanie na sprzedaż na ul. Nadrzecznej w Krakowie. 62m2 + komórka lokatorska 13m2 + dwa tarasy po 9m2. Razem do dyspozycji 93m2. Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 45m2 z dużym balkonem przy ul. Czarnogórskiej w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Czarnogórskiej. Okolica jest spokojna i cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Przewóz na Płaszowie. English version below lokalizacja Dzielnica: płaszów Ulica: przewóz Przystanek: rzebika W pobliżu: bagry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

657 000 zł39 m² 16 846,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Krowoderskich Zuchów Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Meissnera

Prądnik Czerwony,Kraków

1 700 zł24 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku na ul. Meissnera, granica dzielnic Prądnik Czerwony, czyżyny, grzegórzki. Budynek znajduje się.