dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spółdzielców

Bieżanów,Kraków

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka położona w wieżowcu na 8 piętrze przy ul. Spółdzielców w Krakowie (osiedle Na Kozłówce). Mieszkanie ma pow. 24m2, składa się z kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

820 000 zł70 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest prężnie rozwijająca się dzielnica Podgórze oraz rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Torfowa

Dębniki,Kraków

879 000 zł61 m² 14 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji urocze mieszkanie 4-pokojowe O powierzchni: -85 m2 po podłodze. -61 m2 użytkowych. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przytulne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! krowodrza! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Litewskiej Nieruchomość położona na ostatnim piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

679 000 zł44 m² 15 382,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku, os. Kalinowe, dzielnica Bieńczyce. W pobliżu pełna infrastruktura. Przystanek autobusowy (138, 511,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego 24 w cenie 2800 zł. Mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane jest na czwartym piętrze, jego powierzchnia wynosi 53 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokoje do wejścia w idealnym stanie, z balkonem! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kliny-Zacisze; kameralnie zabudowana okolica. Rozbudowana infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (38m2) zlokalizowane na osiedlu Grzegórzki Park. Dostępne od 01.12.20214 r. Bardzo dobra lokalizacja w centrum Krakowa, przy rondzie Mogilskim. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do wejścia na os. NA lotnisku! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na wynajem - w pełni wyposażone, do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu przy ulicy żabiniec. Bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

785 000 zł58 m² 13 581,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe 57,8 m2 os.Centrum B. (Lokalizacja: nowa Huta). Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1950 roku. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszanie na wynajem z garderobą i balkonem znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki, przy ulicy Cystersów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

599 000 zł44 m² 13 570,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

os. Piastów/ Nowa- huta 2 pokojowe Widokowe kb Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nowa- huta os. Piastów. Nieruchomość położona na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górka Narodowa,Kraków

725 500 zł45 m² 15 994,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicy Banacha. Mieszkanie jest piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

528 981 zł34 m² 15 599,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 33,91 m 2 mieszczące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

419 000 zł37 m² 11 281,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! bieńczyce! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w Nowej Hucie - Bieńczyce! Nieruchomość położona na 7 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

949 000 zł65 m² 14 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,83 m2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrana

Mateczny,Kraków

1 299 900 zł109 m² 11 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedaje bezpośrednio właściciel Lokalizacja: blisko centrum miasta (mateczny), w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Idealne dla aktywnych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

2 800 zł61 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul.Turniejowej w Krakowie (dzielnica Kurdwanów / Podgórze Duchackie ). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Emaus

Salwator,Kraków

1 030 000 zł59 m² 17 484,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 58,91 m2 na ul. Emaus - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 3 - piętrze w 3 piętrowym bloku z 2003 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Oświecenia w cenie 2700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 63 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

849 000 zł59 m² 14 360,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony). Oferta na wyłączność - posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 155 zł34 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Krakowie przy ul. Drukarska 4, prowizja 0%! Kawalerka na wynajem w pobliżu Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz biurowców firm Shell, nokia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Nowa Huta,Kraków

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 62,90 m2 na os.2 Pułku Lotniczego - dzielnica: (Czyżyny). Mieszkanie usytuowane jest na 9 - piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakątek

Krowodrza,Kraków

2 500 zł38 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Zakątek w Krakowie. Wyjątkowa lokalizacja - Centrum miasta w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Nowy Świat,Kraków

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie 35 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy ( winda ) z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

695 000 zł47 m² 14 834,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup mieszkania bez podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Pokój dzienny jest od strony południowej z bezpośrednim wyjściem do ogródka z którego jest widok na otaczającą zieleń. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Małe,Kraków

1 700 000 zł86 m² 19 762,80 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | Apartament z pięknym widokiem na Las Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86,02 m z balkonem ok. 8 m , oferujące malowniczy, zmieniający się wraz z porami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 159 000 zł69 m² 16 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Contact in english   Jeśli nie masz ochoty angażować swojego czasu i energii w proces wykończenia mieszkania ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

535 000 zł37 m² 14 278 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Okólnej Na Kozłówce. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/4. W mieszkaniu - salon: 16 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Olsza,Kraków

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Olszy w Krakowie, przy ulicy Mieszka I w kameralnym niskim bloku. W budynku tylko 6 mieszkań, bardzo cicha okolica, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kobierzyn,Kraków

687 400 zł50 m² 13 886,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w kameralnym bloku na granicy Osiedla Europejskiego i Kobierzyna. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Krowodrza,Kraków

645 000 zł35 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednio od właścicieli Oferujemy widokowe, jasne, przytulne, nowoczesne mieszkanie w 15-piętrowym bloku, przy ul. Armii Krajowej, tuż przy Miasteczku Studenckim agh. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

619 000 zł45 m² 13 694,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj W dwupokojowym mieszkaniu Z balkonem I garażem podziemnym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,2 m2. Położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

959 000 zł56 m² 17 125 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Estetyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Sławka. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3/6 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydygiera

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

179 000 zł33 m² 5 490,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Nieruchomości oferują sprzedaż partycypacji tbs. Mieszkanie położone przy ul. L. Rydygiera Rżąka. Lokal o powierzchni 32,6m mieści się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z 2002r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Bieżanów,Kraków

439 000 zł25 m² 17 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowa kawalerka wykończona pod klucz - bezpośrednio! Oferuję na sprzedaż świeżo wykończoną, stylową kawalerkę na osiedlu Verde, znajdującą się w nowym budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy odświeżone mieszkanie 2-pokojowe na wynajem zlokalizowane przy ul. Lipska 63 (koło pętli Mały Płaszów p+r), usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

745 000 zł65 m² 11 459,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

/ os. Piastów / mieszkanie do remonu / 3 pokoje / jasna kuchnia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów. Nieruchomość położona na 1 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 030 000 zł66 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, ul. Walerego Sławka, kraków - 7. piętro, balkon z widokiem na miasto Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Prądnik Czerwony,Kraków

3 600 zł79 m² 45,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony na osiedlu Oświecenia. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze, jego metraż liczy ok. 79 m2 na co.