dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

1 068 029 zł75 m² 14 229 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Bunscha w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. 3 pokoje o powierzchni 75,06 m2 z dwoma balkonami - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

665 000 zł44 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Więcej informacji: telefon 728 *341* 653 e-mail: oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 44m2 w cenie 665.000zł. Cena za 1 m2 15.114,00 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

962 504 zł62 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł39 m² 12 874 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania 1 pokojowego z oddzielną kuchnią z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Płaszów,Kraków

739 000 zł37 m² 19 897,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze z 4, w budynku z windą, oddanego do użytkowania w 2023 r. Mieszkanie o powierzchni: 37,14 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje na bieżanowie! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów, ul. Aleksandry. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

766 000 zł47 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego i nowoczesnego mieszkania do zamieszkania wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnego apartamentu przy ul. Krasickiego Podgórze, kraków Lokalizacja Apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji w południowej części Krakowa Podgórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł48 m² 62,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego mieszkania położonego na osiedlu Piastów 63D w Krakowie, w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

690 000 zł37 m² 18 638,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania jasne mieszkanie o powierzchni 37,02m , składające się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 240 000 zł71 m² 17 359,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne, przestronne mieszkanie z balkonem ok. 5m2, zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Podgórze Duchackie, na ul. Walerego Sławka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie przy ulicy Bobrzyńskiego. Aktualnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

772 000 zł52 m² 14 707,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla wymagających! Nowoczesna Bryła budynku wysoki standard wykończenia części wspólnych! Zielony ogród na dachu budynku - strefa relaksu Stylowe klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

804 450 zł46 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa gotowe Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

440 000 zł32 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: kraków Nowa Huta Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Prądnik Czerwony,Kraków

622 000 zł45 m² 13 946,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się na Krakowskim Prądniku Czerwonym przy ul. Młyńskiej w budynku z wielkiej płyty. Idealne dla młodej pary oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż mieszkań | zakup bezprowizyjny | 2 Q 2027 Do zakupu w przedsprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w nowopowstającej inwestycji w dzielnicy Płaszów / Rybitwy. Projektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Łobzów,Kraków

799 000 zł48 m² 16 576,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Łobzów to wyjątkowa część miasta, zapewniająca mieszkańcom wysoko rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową, tereny zielone, komunikację miejską oraz bliską odległość do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

767 587 zł67 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,75 m w nowej inwestycji zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w pobliżu Galerii atut. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

629 000 zł36 m² 17 261,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2023 roku Podgórze Duchackie ul. Walerego Sławka - 5 min pieszo do Galerii Bonarka! Najważniejsze atuty: powierzchnia: 36,44m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bałuckiego

Dębniki,Kraków

530 000 zł33 m² 16 257,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum miasta z panoramicznym widokiem na Wawel i Kościół Mariacki Poznaj nieruchomość dzięki wirtualnemu spacerowi - Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Michała Bałuckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Nowa Huta,Kraków

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Widok w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 3 piętrze o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu - 16 m2 sypialni - 9 m2 kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Dąbie,Kraków

465 000 zł26 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 26 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Śródmieście- dąbie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

720 000 zł51 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencje nieruchomości do współpracy. Cena: mieszkanie: 720.000 PLN Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

739 000 zł55 m² 13 443,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne w spokojnym zielonym otoczeniu Prądnika Czerwonego 3 pokojowe przestronne z odrębną kuchnią/ul. Łepkowskiego oferta W naszym biurze -tu jest przestrzeń Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

605 000 zł28 m² 21 984 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

759 000 zł48 m² 15 809,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: ulica Malborska 38, kraków Budynek: kameralny, niski, oddany do użytku w 2015 roku, wyróżniający się nowoczesną i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

561 716 zł29 m² 19 396,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,96 m2 z balkonem 5,03 m2 Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym nowym bloku z windą. Z mieszkania rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 499 000 zł75 m² 19 986,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Do sprzedania przestrzenne mieszkanie, jasne i z dużym tarasem,. Trzypokojowy apartament o powierzchni 74,34m2 znajduje się na 9 piętrze w krakowskiej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branicka

Nowa Huta,Kraków

439 547 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Więcej informacji: telefon: e-mail: biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

627 000 zł33 m² 19 162,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania prywatnie przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,72 m , położone w budynku z 2020 roku. Mieszkanie ma świetny układ i jest dobrze nasłonecznione. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

892 050 zł63 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -2x Sypialnia -łazienka -przedpokój Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 576 206 zł78 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w ekskluzywnej inwestycji U Przybyszewskiego w sąsiedztwie Błoń Krakowskich. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

991 000 zł59 m² 16 796,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje nowe miejsce w najlepszej lokalizacji w Krakowie -komfort i wygoda na wyciagnięcie ręki! Najważniejsze atuty : - Doskonała lokalizacja - Wysoki standard wykończenia - Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

772 000 zł44 m² 17 541,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku | cena do negocjacji Prezentujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe z 40 m2 tarasem na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

938 889 zł64 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa II kwartał 2026 Jasne 4 pokoje z dwoma balkonami * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

3 pokoje do wejścia na złocieniu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Złocień, w rejonie ul. Domagały. Dzielnica ta położona jest w południowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

899 000 zł61 m² 14 759,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Domagały w Krakowie. Mieszkanie charakteryzuje się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Dąbie,Kraków

465 000 zł28 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 27.5 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Śródmieście- Dąbie. Lokalizacja:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij